Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bende bekliyorum hala görünürde birşey yok. Arkadaşlar birde bişey sormak istiyorum bu htc watch uygulamasını nasıl aktif edecez . bu uygulama ülkeniz için sunulmuyo uyarısı alıyorum.
  • VATAN da 1.399 Gri renk fiyatı var , almayı düşünüyorum ne dersiniz?
  • s3 işlemci alma. 200 lira fazla koy galaxy s3 al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2375

quote:

Orijinalden alıntı: xrace

Arkadaşlar nihayet One S im Almanyadan geldi.
    1)Bir kaç sorum olacak Türkçe dil seçeneği yok nereden yükleyebilirim
    2)Şuan kulladığı sürüm hangisidir nasıl bakabilirim birde güncellemek için ne yapabilirim?
    ayrıntılı olarak birisi tarif ederse sevinirim
    .

1) android marketten MoreLocale 2 programını indir. o ile telefonu türkçeleştirebilirsin.
    2) Ayarlar > Hakkında > Yazılım bilgisi nden yazılımını öğrenebilir.

Ayarlar> Hakkında > yazılım güncellmeelerinden güncellemeyi kontrol edebilirsin.

Bu arada ayarlara ana ekranda yukarıdan aşağı çektiğinde gelen pencerede sağ üst köşeden ulaşabilirsin :))

Hayırlı olsun bu arada...

Mustafa kardeşim teşekkür ederim ilgin için hemen hallettim sayende.

• quote:

Orijinalden alıntı: caferkaya

s3 işlemci alma. 200 lira fazla koy galaxy s3 al.

cevap için tşk ,almadım , S3 iyi hem de çok iyi de şu menü arayüzünü hiç sevemedim , neyse One X+ bekleyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_CRIMINAL

quote:

cevap için tşk ,almadım , S3 iyi hem de çok iyi de şu menü arayüzünü hiç sevemedim , neyse One X+ bekleyelim bakalım

O zaman HTC markalı telefon alma. Hepsinde aynı arayüz (Sense) var. ONE X+ da da aynısı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi relais -- 21 Ekim 2012; 14:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: relais

quote:

quote:

O zaman HTC markalı telefon alma. Hepsinde aynı arayüz (Sense) var. ONE X+ da da aynısı olacak

almamın nedeni sense değil ONE S deki s3 işlemciyle ilgili duyduğum olumsuz geri bildirimler , ONE X almak istiyordum pil sorunu düşündüryor , bu sebeple ONE X + daha iyibir tercih gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: relais

quote:

quote:

almamın nedeni sense değil ONE S deki s3 işlemciyle ilgili duyduğum olumsuz geri bildirimler , ONE X almak istiyordum pil sorunu düşündüryor , bu sebeple ONE X + daha iyibir tercih gibi

S3ün arayüzü derken birden HTC ONe Si anladım. Pil sorunu olayıda ONE X için esasında yok. WİFİ sürekli açık iken ve ortalama 2 saat konuşmayla 20 saat gidiyor. Normal kullanımda 2.5 güne kadar çıktığımı söyleyebilirim.

• Merhaba arkadaşlar acaba linkteki ürünü deneyen oldumu bizim cihazlarla uyum nedir.
    http://www.markapon.com/firsat/akilli-telefon-hd-tv-baglanti-kablosu/16700
  • Siyah HTC One S kullanıcısı olarak ben de boya dökülme sorunu yaşadım .Önce HTC ve KVK konuyla ilgilenmedi.Israrcı olunca kasayı garantiden değiştirmeyi başardım.HTC'nin dediğine göre ilk kez bu sorundan dolayı RMA işlemi yapılmış.Vaktiniz varsa HTC ile görüşüp onay alıp KVK 'ya götürün benim değişim işlemi telefeon yurt dışı olduğundan 4 hafta sürdü ama yeni kasanın dokusu daha sağlam izlenimi uyandırdı diyebilirim.
  • Bu dökülme olayı ile ilgili arkadaşlar ben temmuz 15de ingiltereden aldım telefonu ve çogu zaman şarja yatagımdayken karanlıkta sarj girişini görmeden takıyorum ama ona rağmen ufakcık bir dökülme bile yok... kılıfla kullanıyorum ama sarj girişi sağlam...
  • Çıkacak olan 64GB' lık modelin ne artısı var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64GB ve beyaz renk olmasının dışında başka bir artısı yok.

• ekran 1280 720 olsa harika olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: judas

Siyah HTC One S kullanıcısı olarak ben de boya dökülme sorunu yaşadım .Önce HTC ve KVK konuyla ilgilenmedi.Israrcı olunca kasayı garantiden değiştirmeyi başardım.HTC'nin dediğine göre ilk kez bu sorundan dolayı RMA işlemi yapılmış.Vaktiniz varsa HTC ile görüşüp onay alıp KVK 'ya götürün benim değişim işlemi telefeon yurt dışı olduğundan 4 hafta sürdü ama yeni kasanın dokusu daha sağlam izlenimi uyandırdı diyebilirim.

Hocam mesajınız bu dertten muzdarip olan ve bundan sonra olabilecek herhangi bir servislik-tamirlik durumlar için birçok arkadaşa referans olma açısından çok önemli bence.. benim tlf. da yurtdışı -Ingiltere cikisli- 4 aydır kullanıyorum ama şarj yuvası etrafındaki küçük beyazlıklar haricinde bir sıkıntı, soyulma falan yok çok şükür.
    Cihaz yurtdışı demişsiniz, fatura garanti bel. falan istediler mi sizden?

• galaxy s3 ümü sattım ve avusturyadan dönen arkadaşımdan istedim htc one s i (snapdragon4) gayetde memnunum.. hiç pişman olmadım.. :) ergonomi bakımından 10 üzerinden 10 :) galaxy s3 de mükemmel bi telefondu ama büyüklüğü beni htc ye itti resmen..

velhasıl kelam. galaxy i aramıyorum.. gayet yeterli ve performansı yüksek cihaz almayı düşünenlere tavsiye ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@te

galaxy s3 ümü sattım ve avusturyadan dönen arkadaşımdan istedim htc one s i (snapdragon4) gayetde memnunum.. hiç pişman olmadım.. :) ergonomi bakımından 10 üzerinden 10 :) galaxy s3 de mükemmel bi telefondu ama büyüklüğü beni htc ye itti resmen..

velhasıl kelam. galaxy i aramıyorum.. gayet yeterli ve performansı yüksek cihaz almayı düşünenlere tavsiye ederim :)

aramıza hoş geldiniz, hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

quote:

Orijinalden alıntı: judas

Siyah HTC One S kullanıcısı olarak ben de boya dökülme sorunu yaşadım .Önce HTC ve KVK konuyla ilgilenmedi.Israrcı olunca kasayı garantiden değiştirmeyi başardım.HTC'nin dediğine göre ilk kez bu sorundan dolayı RMA işlemi yapılmış.Vaktiniz varsa HTC ile görüşüp onay alıp KVK 'ya götürün benim değişim işlemi telefeon yurt dışı olduğundan 4 hafta sürdü ama yeni kasanın dokusu daha sağlam izlenimi uyandırdı diyebilirim.

Hocam mesajınız bu dertten muzdarip olan ve bundan sonra olabilecek herhangi bir servislik-tamirlik durumlar için birçok arkadaşa referans olma açısından çok önemli bence.. benim tlf. da yurtdışı -Ingiltere cikisli- 4 aydır kullanıyorum ama şarj yuvası etrafındaki küçük beyazlıklar haricinde bir sıkıntı, soyulma falan yok çok şükür.
    Cihaz yurtdışı demişsiniz, fatura garanti bel. falan istediler mi sizden?

Aynen o amaçla yazdım çünkü bunun üretim hatası olduğunu kabul ettirmek pek kolay olmadı.
    Benimki de ingiltere çıkışlı ilk üretimlerden biri. garanti fatura istediler ama yok diyince seri no'sundan sorgulayıp garantiye aldılar.yurt dışı ürün olduğu için iade ve birebir değişim gibi bir şansımız yok bir de parça ve işlem onayı yurt dışından geldiğinden dolayı 1 ayı bulabiliyor.

Normalde kozmetik kusurlar garantiye girmiyor o yüzden HTC 'ye ısrar edip sorunun genel olduğunu kabul ettirip garanti için onay alınması gerekiyor.HTC ingiltere ye yazmak da faydalı olacaktır.

• Eyvallah..
  • Biraz önce 118 mb'lık bir güncelleme geldi android 4.0.4 ve sense 4.1'e yükseldi
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.