Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekrandan başlarsak,
    gördüğüm en iyi ekran değil. One X bence en iyi ekrana sahip. Bu One s ise galaxy s2 nin üstünde, galaxy nexusla yanyana diyebilirim.
    Ama yeterli. Kafaya takacak birşey değil. Daha önce One X ya da iphone 4S kullanmadıysanız hiçbirşey anlamazssınız.

Sinyalde, çekim gücünde hiçbir terslik yok. Gayet başarılı. Keza Wi-fi de öyle. Problemsiz.
    Önceki One S imin seri numarasını unuttuğum için karşılaştırma yapamıyorum.
    Ancak, XDA Developers üye ve kullanıcılarından biri olarak birçok arkadaşımız da hiçbir probleme rastlamadı.
    yani bunun bir aritmetiği yok. kimin elindeki cihaz soyulabilir bilmiyoruz.
    He, çok mu soyuluyor, rezil mi oluyor cihaz derseniz "hayır".
    Yani eminim ki birçoğunuzun şu an kullandığını cihazların sağı solu bunu 10 katı kadar soyulmuştur.
    Bundakiler sadece birkaç nokta dökülmesinden ibaret.
    Ona da bir çözüm buldum aslında. Alanların eğer noktasal dökülmesi olursa, ince bir işçilikle siyah CD yazma kalemi ile rötuş yapabilirler. :)
    Velhasıl, alıp kullanacağınız, sınırları zorlayacağınız bir telefon.
    Kişisel zevkler değişir tabi ama ben hangi telefonu kullanıyorsam o en sorunsuzu en iyisidir diyebilirim. Çünkü bu konuda çok "kıl" bir adamım :)
    Ve şu an One S kullanıyorum gönül rahatlığıyla ve uzun zamandır ilk defa bir telefonu 3. gün değiştirmeyi düşünmüyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: zanbay

Bu benim ikinci One S im...İlki ilk gün sonunda yandan soyuldu. Bu ise çok şükür 4. gündeyim ve pırıl pırıl...
    Uzun zamandır böyle bir makinada bu kadar dayanıklı bir pil görmemiştim.
    Yoğun kullanımda daha 4. gün olmasına rağmen ( 20 gün sonra pil performansı tam oturur) 18 saatlik kullanımda %30 larda hala...
    İşlemciye denecek söz yok şu an 1 numara.
    Yazılmda çok küçük problemler var ama ancak deneyimli kullanıcı anlar.
    İlk update de halledilir zannediyorum.
    Onun dışında tamamen tavsiye edeceğim harika bir cihaz.
    Şu an dünya üstünde "kullanılabilite" olarak sıralama yaparsam

1. One S
    2. iphone 4S
    3. One X
    4. Galaxy Nexus White
    5. Galaxy S2

derim...

Zanbay kardeş hayırlı olsun inşallah.
    bende Htc One X i satıp bunu bekler oldum. siz nerden aldınız ? kaça aldınız ? nasıl değiştirdiniz ? birde forumdaki tek aktif One S kullanıcı ve sahibi olarak bir incelemeyle başlığı şenlendirmenizi rica ederiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tokbey

quote:

Bu benim ikinci One S im...İlki ilk gün sonunda yandan soyuldu. Bu ise çok şükür 4. gündeyim ve pırıl pırıl...
    Uzun zamandır böyle bir makinada bu kadar dayanıklı bir pil görmemiştim.
    Yoğun kullanımda daha 4. gün olmasına rağmen ( 20 gün sonra pil performansı tam oturur) 18 saatlik kullanımda %30 larda hala...
    İşlemciye denecek söz yok şu an 1 numara.
    Yazılmda çok küçük problemler var ama ancak deneyimli kullanıcı anlar.
    İlk update de halledilir zannediyorum.
    Onun dışında tamamen tavsiye edeceğim harika bir cihaz.
    Şu an dünya üstünde "kullanılabilite" olarak sıralama yaparsam

1. One S
    2. iphone 4S
    3. One X
    4. Galaxy Nexus White
    5. Galaxy S2

derim...

Zanbay kardeş hayırlı olsun inşallah.
    bende Htc One X i satıp bunu bekler oldum. siz nerden aldınız ? kaça aldınız ? nasıl değiştirdiniz ? birde forumdaki tek aktif One S kullanıcı ve sahibi olarak bir incelemeyle başlığı şenlendirmenizi rica ederiz :)

Allah razı olsun kardeşim, daha iyisini alasın inşallah.
    Bir abimiz var ondan alıyorum. Fiyatı uygun. 1300 ile 1400 arası almanızı öneririm. Üstü fazla gelir.
    İncelemede yukarıda yazdıklarımdan farklı bir şey olmayacak ama sizin sorularınız olursa memnuniyetle cevaplamaya çalışırım.

• quote:

Sevgili kardeşlerim,

Ekrandan başlarsak,
    gördüğüm en iyi ekran değil. One X bence en iyi ekrana sahip. Bu One s ise galaxy s2 nin üstünde, galaxy nexusla yanyana diyebilirim.
    Ama yeterli. Kafaya takacak birşey değil. Daha önce One X ya da iphone 4S kullanmadıysanız hiçbirşey anlamazssınız.

Sinyalde, çekim gücünde hiçbir terslik yok. Gayet başarılı. Keza Wi-fi de öyle. Problemsiz.
    Önceki One S imin seri numarasını unuttuğum için karşılaştırma yapamıyorum.
    Ancak, XDA Developers üye ve kullanıcılarından biri olarak birçok arkadaşımız da hiçbir probleme rastlamadı.
    yani bunun bir aritmetiği yok. kimin elindeki cihaz soyulabilir bilmiyoruz.
    He, çok mu soyuluyor, rezil mi oluyor cihaz derseniz "hayır".
    Yani eminim ki birçoğunuzun şu an kullandığını cihazların sağı solu bunu 10 katı kadar soyulmuştur.
    Bundakiler sadece birkaç nokta dökülmesinden ibaret.
    Ona da bir çözüm buldum aslında. Alanların eğer noktasal dökülmesi olursa, ince bir işçilikle siyah CD yazma kalemi ile rötuş yapabilirler. :)
    Velhasıl, alıp kullanacağınız, sınırları zorlayacağınız bir telefon.
    Kişisel zevkler değişir tabi ama ben hangi telefonu kullanıyorsam o en sorunsuzu en iyisidir diyebilirim. Çünkü bu konuda çok "kıl" bir adamım :)
    Ve şu an One S kullanıyorum gönül rahatlığıyla ve uzun zamandır ilk defa bir telefonu 3. gün değiştirmeyi düşünmüyorum....

Kamera objektif cami yani kirmizi cerceve icindeki cam nasil acaba cabuk cizilen türdenmi acaba bende %90 one s alicam tek takintim o cam oldu hani bi yere koyupta ufak kum tanesi gelip cizerse cünki cok zemine yakin oturuyor cam tehlikeli cizilirse

• Cam kırmızı çerçevesinden yarım milim içeride yani masaya tam temas etmiyor. Ama kum tanesi çizer mi, çizer. Bundan sakınmaya çalışman seni bayağı bir yorar. Takma kafana kardeşim. :)
  • Evet haklisin kafaya takmamak lazim dogru telefonun titresimi saglammi ses biraz düsük titresim iyidir insallah
  • Ekrani ve ekran buyuklugunu bir kenara birakirsak ki onlarda iyi diyebiliriz, gordugum ve edindigimiz bilgiler itbariyle,
    one S, su an en iyi performansa, en iyi muzikcalar sesine, en iyi batarya performansina, gorusme ses kalitesine, ortalamanin ustunde oldukca iyi foto kalitesine, saglam bir kasa ve dizayna ayrica iyi bir ekran cami kalitesine, basarili bir gps e, basarili bir browsere, hizli ve sorunsuz bir arayuze sahip oldukca komplike, kullanilabilirligi yuksek bir telefon diyebiliriz eger buraya makul bir fiyatlada giris yaparsa sanirim oldukca is yapacaktir, bekliyoruz bakalim umarim bu sefer fiyati abartmazlarda, 1.500 alti fiyatlara bulabiliriz, olmasi gerektigi gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 22 Nisan 2012; 13:13:21 >
  • @zanbay kardesim tek soru sorayim sana galaxy nexus mu one s mi senin kullanimlarina gore artilari ve eksileriyle her iki cihazi karsilastirirsan cok daha iyi olacaktir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbubu

Evet haklisin kafaya takmamak lazim dogru telefonun titresimi saglammi ses biraz düsük titresim iyidir insallah

Ses çıkışı fena değil ama çok berrak. Titreşim de orta seviyede kötü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

@zanbay kardesim tek soru sorayim sana galaxy nexus mu one s mi senin kullanimlarina gore artilari ve eksileriyle her iki cihazi karsilastirirsan cok daha iyi olacaktir..

One S derim her halükarda. İşlemcisi tam iki katı hız veriyor. Nexus u bir oturtamadılar. devamlı bir taraf düzelirken öbür taraf bozuluyor.
    Stabil olsa ses kısıklığı ve pil problemini çözseler takılmalarla birlikte, çok iyi olacak ama şuan One S açık ara önce derim...

One S artıları
    Pil
    hız
    stabilite
    ergonomi
    ses

Galaxy Nexus artıları
    Ekran çözünürlüğü ve büyüklüğü
    Google doğrudan desteği
    Çok sağlam kasası
  • Hocam, ekran cami nasil sertmi bastirinca sensationdaki gibi iceri dogru gidiyormu yoksa saglammi, ekran caminin kenarlarinda bosluk varmi acaba farkli bir yerlesimi var cunki, birde arka kismin ust ve altindaki kapaklar nasil oynama falan yapiyormu acaba, genel olarak kasa saglamligi, butun bunlar sana gore nasil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 22 Nisan 2012; 14:42:50 >
  • Şu an nerden alabilirim One S i en güvenli olarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette hiçbiyerde one s yok sanki
  • Zanbay cok tesekkürler
  • Cam kısmında yanlar tam oturuyor benimkinde. Oynama ya da ekranın rengini kaçırma falan yok. Gayet sağlam.
    Arka üst kapağa gelince....
    Bu HTC tasarımcısı ya da tasarımcıları varya...
    Yavşaklar...Çok özür dilerim...
    Bütün HTC lerin hemen hemen hepsinde bu kapağı tam oturtmuyorlar. Yarım milim de olsa ufak bi oynama bırakıyorlar.
    Neyse ki bu One S de üstte kaldığı için ele gelmiyor ve herhangi bir ses çıtırtı oluşturmuyor.
    Ama evet yarım milim esneme yapıyor içeri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

Şu an nerden alabilirim One S i en güvenli olarak?

Çarşamba günü bir arkadaşım getirecek inşallah 5 adet o zaman buraya yazarım...Şu an doğubankta kaldıysa 1400 e kadar alabilirsiniz ama en son bitti, eelinde olanlar da 1550 ye satıyor diye biliyorum
    Çarşamba günü gelenler 1300-1350 arası olacak haber veririm inşallah...
  • @zanbay, bilgiler icin tskler kardesim
  • Bende 2 gündür Amsterdamdaydım. Ara ara bir tane One S bulamadım. Heryerde One X var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsufers

Bende 2 gündür Amsterdamdaydım. Ara ara bir tane One S bulamadım. Heryerde One X var.

HTC satışınıda 2. partiler gelene kadar durdu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsufers

Bende 2 gündür Amsterdamdaydım. Ara ara bir tane One S bulamadım. Heryerde One X var.

daha önce satıştamıydı, eğer öyleyse toplatılmış falanda olabilir ve sorun düzeltildikten sonra sürülebilir...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.