Şimdi Ara

<< BATTLEFIELD 2 >>RANKED SERVER KURDUK BUYRUN... (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
0
Favori
149.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkeze selam.Malum DHnin server kapandigindan dolayi eger isterseniz belirli gunlerde birlikte takilabilir bence gayet guzel olur eger katilmak isteyen oynarsa pm atsin tek takilmaktan sikildim...
  • oynayamıyorum msn ekleyin
  • arkadaşlar oyunu ankara'dan almak isteyenler mediamarkt'lara baksın, ben geçen hafta aldım fiyat 18,90.
  • ben uzun süredir oynamıyordum bugün bir kurayım dedim higtway tampadan sonra başka harita verildimi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nebuch

orjinal, sıfır battlefield 2 isteyen varsa irtibata geçsin arkadaşlar...

msn: nebuchhanadzer@yahoo.com

KUTULU ORJİNAL AMBALAJINDA BATTLEFIELD 2 COMPLETE COLLECTION : 80YTL
    KUTULU ORJİNAL AMBALAJINDA BATTLEFIELD 2 : 60YTL

YALNIZCA BF2 CD-KEY: 30YTL

kazığa bak.aralda 20 milyon olan oyunu 60 a satıyor.
    edit:http://aralgame.com/asp/show_stock.asp?product=01.0182

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeM-Tr -- 10 Mayıs 2009; 10:16:36 >

• e yani 1 hafta önce aldım 19,99 tl .
  • Vay be çocukluk ne garip bişeymiş , eski mesajlarımı okudukça utanıyorum

Ama 4 yıl geçmiş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 5 Ağustos 2009; 22:10:01 >
  • bunları yaptıktan sonra oynayabılırmıyım arkadasımm
  • Çok zaman geçti bu topicin üstünden, iki satır yazalım da hortlasın....

Ne oyunlar çıktı, ne maçlar ne savaşlar ne turnuvalar yaptık hey gidi BF2...

Hala da oynarım, üstüne tanımam.

Nostalji
  • Türkiyexxxx vardı sahi ... Karkand'da çok denk gelirdi ..

Enis T. Gokmen olarak girerdim. Mashtuur City de her sokağı ezberlemiştim. Bak şimdi hatırladım ne güzel günlerdi. Var mı şimdi BF2 gibi MP si güzel, hoplama zıplama yapılmadan adam gibi oynanan oyun. ?( COD falan demeyin, CS ci veletlerin oyunu o .. Zeka gerektirmiyor)
  • Selam arkadaşlar

Hala BF2 oynayan var mı?? Ne oyunlar geçti aradan ama BF2 aşkı bitmedi.. Son oyunu BF BC2'de iyi bir oyun değil bence.. hala oynayan varsa buradan haber verirseniz sevinirim.. Bu aralar karkand'da TAF ve EA BEST SERVER adlı serverlarda oynuyorum..

BF2 ile kalın :)
  • quote:

Selam arkadaşlar

Hala BF2 oynayan var mı?? Ne oyunlar geçti aradan ama BF2 aşkı bitmedi.. Son oyunu BF BC2'de iyi bir oyun değil bence.. hala oynayan varsa buradan haber verirseniz sevinirim.. Bu aralar karkand'da TAF ve EA BEST SERVER adlı serverlarda oynuyorum..

Bildiğim ve gördüğüm kadarıyla Tr taglı ve isimli arkadaslar var.
    Benim nickim AlphaHydranoid oldukca uzun süredir oynamaktayım.Suan project reality e baslamayı düsünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncbny

Selam arkadaşlar

Evet ben ve kardeşim oynuyoruz hala...BF3 çıkana kadar da devam.

TURKIYExxxxx
    TURKIYExxxxx2

Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENFARKLISI

quote:

Orijinalden alıntı: tncbny

Selam arkadaşlar

Evet ben ve kardeşim oynuyoruz hala...BF3 çıkana kadar da devam.

TURKIYExxxxx
    TURKIYExxxxx2

Sevgiler.

Buna çok sevindim.. Baktım bf2s.com'dan ama benim baya yolum var gibi geldi.. Sizler iyi puan yapmışsınız.. Gördüğümde aynı takıma girer ses vermeye çalışırım çünkü konuşarak çok güzel oynanıyor.. BF3'ün bir an önce gelmesi dileklerimle

BF2 nick : tncbny

• Merhaba arkadaşlar bizde 2009 da başladık BF2 Serüvenine,,,Neredeyse her akşam oynuyoruz,,,Birde kendi çapımızda Clan kurduk.=TURK=

Bf2 ve Xfire nick:bonnitacix

Ayrıca sayfamızı ziyaret ederseniz çok mutlu oluruz:D.......:http://www.facebook.com/pages/-TURK-Clan-BF2/106130112796656
  • Ben de hala oynuyorum nickim Thracian83.Bu arada genelde Türklerin takıldığı güzel bir ranked server var mı?
  • Merhaba arkadaşlar, 2-3 sene önce oynamayı bırakmıştım, geçenlerde "bf1942 multiplayer demo"yu indirdim ve bu oyun bf2 yi orjinal almama vesile oldu. Nickim: =TURK=FETİH2453

Bi de hangi serverlarda takılıyorsunuz?
  • satın almam lazım bf2 yı ama butun paketlerı ıle kutu seklınde yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

satın almam lazım bf2 yı ama butun paketlerı ıle kutu seklınde yok sanırım

Kutu şeklinde bulman zor fakat ben geçenlerde EA STOREDEN aldım 13 dolara Complete Collection olarak,,çokda memnunum!!!!
  • Arkadaslar yardım !!!
    Oyun orjinal. Yükledim ve son yamasını yaptım. Server a girmek için join e tkladığım anda masaüstüne atıyor oyun ve kapanıyor. Garip olan single olarak oynayabiliyorum.
    Not: oyun win xp uyumlu. Bende win 7 var. Son yama ile "açılmama" sorunu kalktı ama server a giremiyorum

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.