Şimdi Ara

<< BATTLEFIELD 2 >>RANKED SERVER KURDUK BUYRUN... (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
0
Favori
149.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bulamadım ki hiçbir yerde battlefield 3 geliyor açıkçası bekleyeceğiz
  • orjinal, sıfır battlefield 2 isteyen varsa irtibata geçsin arkadaşlar...

msn: nebuchhanadzer@yahoo.com

KUTULU ORJİNAL AMBALAJINDA BATTLEFIELD 2 COMPLETE COLLECTION : 80YTL
    KUTULU ORJİNAL AMBALAJINDA BATTLEFIELD 2 : 60YTL

YALNIZCA BF2 CD-KEY: 30YTL
  • bf2 multi oynamak isteyen arkadaşlar vbios serverine sifresiz ve pinkbuster aciktir. 40-50 kisiden asagi düşmüyor.oyunları orjinal olmayanlar oynayabilir tavsiye ederim.
  • arkadaşlar bf2 başka değişik haritaları nereden indirecez acaba bilen varmı
  • slm arkadaşlar internet üzerinden bf2 indirdim hiçbir yama kurmadım oyunu crack ile çalıştırdım kurulum sırasında orjinal aldığım cdkey i kullandım internetten oynamak için fakat turk clan dahil herhangi bir sunucuda oynamaya başladığımda 1 dk bile oynamadan masa üstüne atıyor bunun sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: CANLEE35

slm arkadaşlar internet üzerinden bf2 indirdim hiçbir yama kurmadım oyunu crack ile çalıştırdım kurulum sırasında orjinal aldığım cdkey i kullandım internetten oynamak için fakat turk clan dahil herhangi bir sunucuda oynamaya başladığımda 1 dk bile oynamadan masa üstüne atıyor bunun sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum saygılar

Klasik sorun. Pc oyunu kaldırmıyor. Daha doğrusu ekran kartınla alakalı sıkıntı var. Donanım bilgilerini yazarsan yardımcı olabilirm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 15 Aralık 2007; 16:07:03 >
  • bestercan teşekkürler öncelikle intel Core2duo 4400 2,00ghz asus 8500 gt ekran kartı 512mb 1 gb ram bildiğim kadarıyla bu kadar cd key orjinal aldım dediğim gibi oyunu internetten indirdim ve crack olarak çalıştırıyorum daemoon tools falan kulanmadım pc nin D sürücüsünde kayıtlı saygılar sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANLEE35 -- 16 Aralık 2007; 0:14:45 >
  • Cd tak çıkar olayıyla uğraşmamak için bende sanal sürcü oluşturup denedim ama yemedi. Oyundan atmalar oldu. Bence oyunu bir DVDye yazdır öyle oyna. Aynı sorun devam ederse grafik ayarlarını düşür ve ping olayının düşük olduğu serverlere takıl. Sırf bu oyun yüzünden aşağıdaki PCyi toplamıştım Toplarkende yeni oyunları desteklemesini düşündüm. NFS ProStreet ve Crysis gibi. Fakat ekran kartımda sorun çıktı yenisini bekliyorum. Yenisi gelmeden NFS ProStreet ve Crysis kurmak istemiyorum. İlgin olan Atinin x550 kartıyla oynuyorum ve BF2 gayet iyi çalışıyor. Ayarları medium yaptım. Şimdilik sorun yok ama 2900xtnin tadını hiçbiri vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 11 Mart 2008; 10:21:51 >
  • Merhabalar Herkese ıyı oyunlar
    arkadaşlar 3 şubat 2008 den sonra Bf2 ıle ılgılı
    Kurulum sorunları
    hangı konf.oyunu çalıştırır
    patch sorunları
    butun sorunlara cevap verecegım
    ozellıkle ranked serverlarda oyunun keyfıne bakan arkadaslar ıcın
    orjınal oyunu oynamak ısteyen arkadasların sorunlarını beraber cozecegız
    ısteyen buradan ulasabılır
    ısteyen
    www.turksdclan.com ve fpotur@turksdclan.com
    adreslerınden sorunlara care bulabılır
    herkese ıyı oyunlar dılerım
    Bf 2 serverlarında gorusmek uzere

• Fatih Bitti galiba askerlik hadi ğeçmiş olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: fpotur

Merhabalar Herkese ıyı oyunlar
    arkadaşlar 3 şubat 2008 den sonra Bf2 ıle ılgılı
    Kurulum sorunları
    hangı konf.oyunu çalıştırır
    patch sorunları
    butun sorunlara cevap verecegım
    ozellıkle ranked serverlarda oyunun keyfıne bakan arkadaslar ıcın
    orjınal oyunu oynamak ısteyen arkadasların sorunlarını beraber cozecegız
    ısteyen buradan ulasabılır
    ısteyen
    www.turksdclan.com ve fpotur@turksdclan.com
    adreslerınden sorunlara care bulabılır
    herkese ıyı oyunlar dılerım
    Bf 2 serverlarında gorusmek uzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-93911FC7B -- 1 Şubat 2008; 13:48:12 >

• 3 şubat Pazar günü bitiyor kısmetse
    Herkese İyi oyunlar
  • Ya arkadaşlar herkese selam. Yaş 30 BF2 hastasıyım.
    Yeni bir PC aldım ayıptır söylemesi oğlanla takılıcaz. yanınada birtane BF2 aldım. Fakat benim merak ettiğim bu oyunun euro force , special force ve armored fury diye başka ekleride var bu oyunları bilgisayara nasıl indirip ve yükleyeceğim. Single playerdamı bu bölümler çıkıyor yoksa ayrı bir oyunmuş gibimi oynarız. nasıl olacak yardım edermisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Enis01978

Ya arkadaşlar herkese selam. Yaş 30 BF2 hastasıyım.
    Yeni bir PC aldım ayıptır söylemesi oğlanla takılıcaz. yanınada birtane BF2 aldım. Fakat benim merak ettiğim bu oyunun euro force , special force ve armored fury diye başka ekleride var bu oyunları bilgisayara nasıl indirip ve yükleyeceğim. Single playerdamı bu bölümler çıkıyor yoksa ayrı bir oyunmuş gibimi oynarız. nasıl olacak yardım edermisiniz.

Oyunu nereden ve ne kadara satın aldın. piyasada pek bulunmuyor. Diğer paketler içinde bildiğim kadar ençok tutulan special force...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 17 Şubat 2008; 0:36:34 >
  • oyunu sadece Bf2 olarak satın aldıysanız bıraz kotu olmus
    sanırım oyunu multı olarak sattılar
    yanı bf2 -sp force-euro force -army fury dıye bu paketten aldı ısenız hepsını oynarsınız
    fakat alınmadı ıse ınternetten kredı kartı ıle satın alınabılıyor...
    ve bu yamalar ayrı bır bolumden zıyade oyunmus gıbı karsımıza cıkıyor
    farklı araclar farklı arabalar ve ucaklar...

quote:

Orjinalden alıntı: Enis01978

Ya arkadaşlar herkese selam. Yaş 30 BF2 hastasıyım.

• yok bende orjinal complete collection var
    nasıl online oynayabiliriz yardımcı olurmusunuz
  • bf2 + 1.41 patch yukle
    ardıkdan account unla gırıs yap
    sonra ıstedıgın ranked servera gırebılırsın
  • Bekliyoruz.BF3 te görüşeceğiz İnşallah....
  • yaw bende haritalar görünmüyor yardım edinnnnnnnn
  • güncelmi konu
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.