Şimdi Ara

<< BATTLEFIELD 2 >>RANKED SERVER KURDUK BUYRUN... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
0
Favori
149.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende punkbaster ilgili bi hata veriyo o yüzden oyuna girip oynadıktan 2 dk sonra serverden atıyo ne olabilir acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: lexus

bende punkbaster ilgili bi hata veriyo o yüzden oyuna girip oynadıktan 2 dk sonra serverden atıyo ne olabilir acaba

Punkbuster'ı güncellemelisin...

http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-bf2.php
  • benim oyun klasörümün altında orada söylendiği gibi bir pb klasörü yok
  • guguk bende de aynı sorun var diyordun nasıl hallettin?
  • birde girerken invalid cd key diyor ama baya uğraştıkran sonra account a bağlanıyor bu olay nasıl hallolacak
  • Arkadaşlar neden bu tip sorunlarla uğraşıyoz ki miX i v1.2 yaptıralım oynayalım sorunsuz sesli bi şekilde v1.3 geldi sorunlar geldi ses yok sorunlar çok siz nediyorsunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fpotur

quote:

Orjinalden alıntı: anticocacola

Ya bence boşuna yeni sunucu felan kurmayın mix gayet iyi bence gelin tüm bf2 camiası orada takılalım lag yokki orada?Hem ingiltereden açılan bir sunucu daha çok kastıracaktır adsl yakında 512k oluyor zaten mixde rahat rahat oynarız,zaten mixin adam sayısı az neden oraya adam toplamak yerine adam kaçırıyosun

sen mıxe ayda yılda bır gırdıgın ıcın lag falan haberın yok tabıkı ve oyunda mıcrofon yok en onemlı sebep bu ve bız adam kacırmıyoruz
    ınsan gıbı oyun oynamak ıstıyoruz
    en onemlı sebepte bu

http://img435.imageshack.us/img435/4143/screen0000dh.jpg

Potur beni iyi tanırsın kötü bir niyetim yoktuAyrıca ben mixe ayda yılda girmiyorumki yazın her akşam ordaydım ve şimdide her hafta sonu giriyorum oraya amacım seni kötülemek değildi o yazıyı yazdıktan sonra msn de senle konuşmak istedim ama yoktun,tamam mix bazı konularda kötü ama ingiliz serverı daha kötü olur bence.Bu arada o linki hatırlatman iyi olduGülmekten öldüm ya hatırladım bu arada ben o lafları söylerken sen o serverda yoktunki?Nereden aldın o resmi orda sadece geyik yapıyodum ok?Çünki hiç bir bf2 serverında ciddi oyun oynanmıyoki ciddi olsak profosyönel bir biçimde oynarız.
  • Oyunu kurduktan sonra masa üsütne geri dönenler mix deki bilgileri bir okuyun ben öyle çözdüm
  • bf2 çığır açmış bence diğer serilere göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

Arkadaşlar neden bu tip sorunlarla uğraşıyoz ki miX i v1.2 yaptıralım oynayalım sorunsuz sesli bi şekilde v1.3 geldi sorunlar geldi ses yok sorunlar çok siz nediyorsunuz?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar neden bu tip sorunlarla uğraşıyoz ki miX i v1.2 yaptıralım oynayalım sorunsuz sesli bi şekilde v1.3 geldi sorunlar geldi ses yok sorunlar çok siz nediyorsunuz?

bas bas bagırdım forumlarında mıcrofonu acın acın dıye hıc bırı tı ye bıle almadı
    ıste o yuzden kendı server ımızı acalım dıyoruz
    adamların server ı yetmıyor barız sekılde bellı e madem yetmeyecek o zaman acmayın kardesımde dıyemıyorsun oyun 20 kısıye geldımı laglar oluyor 512 sı olanlar ıyı bı bakıyorum pıng 500 lerde bu sadece bende olan bırseyde degıl
    onun ıcın kımseyı baska serverlara cekmeye calısmıyoruz oyun bf2 takım oyunu takımla gıdıyorum arkadasından adam gelıyor 2 saat yazmakla ugrasırken gıdıp onu vuruyor ama mıc.ile boyle sorunlarımız yoktu
    onun ıcındırkı acılen mıcrofonlu server gerekıyor
  • Arkadaşlar herkes mixden bahsediyor açıklayabilirmisiniz nedir? Ben daha önce battlefieldi hiç multuplayer oynamadım o yüzden bu konuda biraz tecribesizim yardımcı olabilirmisiniz.
    Desktopa atma konusunda mixden öğrendim demiş arkadaş(guguk) biraz daha açarsan konuyu iyi olur.
  • teamspeak'i öğrenmeliyiz
  • Ya fpotur haklı baştan sona kadar...!!! Mix.gen.tr biraz kötüleşti... Dediğiniz gibi mikrofon olmamasıda ayrı bir olay. Hem sitelerinde silah açılsın diye anket yaptılar, farkla herkes evet dedi ama tın yok! Son bir kaç gün girmedim, bir değişiklik var mı bilmiyorum. O yazı yazarken vurulma olayı zaten tam eziyet... Uçakta veya helikopter 'de yazı yazıyım derken biryerlere çakılmamak elde değil. fpotur, bizi serverla ilgili olan gelişmelerden haberdar et baba da şöyle adam gibi, lag olmadan paşa paşa oyun oynuyalım... Senlede bir oynayamadık he :]
  • Niye patch kuruyorsunuz ben anlamaıdm. Patchsiz bir sürü server var ve 200 ping alıyodum. Gayette güzel oynanıyordu. 50 60 kişilik serverlar. Mix.gen.tr da 16 kişi pek zevk vermez bu oyunda bence.
  • +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: dIsAstEr

Ya fpotur haklı baştan sona kadar...!!! Mix.gen.tr biraz kötüleşti... Dediğiniz gibi mikrofon olmamasıda ayrı bir olay. Hem sitelerinde silah açılsın diye anket yaptılar, farkla herkes evet dedi ama tın yok! Son bir kaç gün girmedim, bir değişiklik var mı bilmiyorum. O yazı yazarken vurulma olayı zaten tam eziyet... Uçakta veya helikopter 'de yazı yazıyım derken biryerlere çakılmamak elde değil. fpotur, bizi serverla ilgili olan gelişmelerden haberdar et baba da şöyle adam gibi, lag olmadan paşa paşa oyun oynuyalım... Senlede bir oynayamadık he :]

ıste budur goren bırı oldu sukur...neyse
    server kuracagız arkadasın baglantısı yenı cıkarıldı 2048 e ama downloadta falan suan sorun varmıs onu halledınce denıycez kac kısıye kadar destekleyecek lag olusmayacak
    ona gore burdan ıp yı yazacagım merak etmeyın
    oynarız oynarız dun gece mıxte ıdım bırden herkesı attı acayıp hatalar verdı
    bu mız ne baglantısı kullanıyor bılen varmı???
    kablo sanırım ama kaç?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Niye patch kuruyorsunuz ben anlamaıdm. Patchsiz bir sürü server var ve 200 ping alıyodum. Gayette güzel oynanıyordu. 50 60 kişilik serverlar. Mix.gen.tr da 16 kişi pek zevk vermez bu oyunda bence.

haklısında bı cok kısı ılla mıxde falan oynamıyor rutbe almak ıcın baska serverlara gıdıyorlar o serverlarda oynuyorlar
    sımdı adama kalkıp 1.02 yı kurun 1.03 u kurmadın deyıp oynatamayız cunku tekrar yapancı bı server a gırmesı ıcın 1.03 u yuklemesı lazım
    tekrar 1.02 ye gırmek ısterse oyunu yenıden kurması lazım
  • Şimdi gelelim oyun içi şikayetlerime...

1- Commander olanlar çok bencil oluyor bazen. Tanıdığım çok az kişi commander iken takım oyunu nedir gösterdi. Onlara burda saygılarımı sunarım. Oyunda birinci olacam diye bir yarış var! Tamam bu yarış güzel, oyunu olumlu etkiliyor ama daha çok olumsuz etkiliyor! Arabaya veya tanka manka binipde yanında duran adamı almadan basıp gidenler oluyor. Onlar ayrı bir olay... Zaten 1km gidemeden ya uçak yada helikopter geliyor ve tarih oluyorlar... :] Oyun takım oyunu, az özen gösterelim yaptığımız hareketlere...

2- Squad denen bir şey var oyunda bilmem biliyormusunuz? Hayır biliyorsanız ben körüm galiba. Squad kurup adam davet ediyoruz adam katılmıyıp unassigned kalmaya devam ediyor eline ne geçicekse. Ayrıca Squad kursam veya kursak bile squad var mı yok mu belli değil. Squad Leader bir tarafta, Member 'lar haritanın 4 tarafında. Sonrada millet bağırıyor; "ya hadi beyler yeniliyoruz" Yenilirsin tabi, herkes kahraman olma yolunda. Halbuki squadlar bir bütün halinde dolansa çok iyi olacak.Adam akıllı squadlara bölünüp iyi bir commander ile oyunu kazanmamak elde değil ama yok. Bu konuda da oynayanların özen göstermesini rica ediyorum.

3- Uçak ve helikopterleri lütfen bilen şahıslar sürsün. Adam alıyor gidiyor mermi bile ateş edemeden ölüyor. Birde gülerek diyorki: "ulen sürmeyi bir öğrenemedik" Madem öğrenemedin ne sürüyorsun kardeşim. Burası training alanı mı. Bilmiyorsan yürü başka şeylere bin. Sonra tank kullanmayı bilmeyenler bile var. Adam dibindeki şahsı göremiyor. C4 vakaları çok oluyor bunu sonucunda. "C" tuşu ile araç dışı görüntü alıp C4 veya vb. tehlike varmı yok mu diye insan bir bakar. He birde unutmadan, oyunda medic ve supply diye birşey var ama oyunda ne medic ne supply hiç biri yok.Arada bir supply oluyor ama onlarda başka rüyalarda. Squadlara özen gösterip bölülere ayrılırsak bu konunda aşılacağı düşüncesindeyim.

Bu ve bunlara benzer oyunda bir sürü hatası oluyor oyuncuların. E sen giydirdin bu kadar sen sanki çok mu iyi oynuyorsun diyeceksiniz, haklısınız. Ben çok iyi oynamıyorum ama bu hususlara özen gösteriyorum. Serverlar da oynayan arkadaşlar, lütfen bu tür şeylere özen gösterelim. Oyun daha zevkli bir hal alacak göreceksiniz. Bol oyunlu günler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dIsAstEr

Şimdi gelelim oyun içi şikayetlerime...

1- Commander olanlar çok bencil oluyor bazen. Tanıdığım çok az kişi commander iken takım oyunu nedir gösterdi. Onlara burda saygılarımı sunarım. Oyunda birinci olacam diye bir yarış var! Tamam bu yarış güzel, oyunu olumlu etkiliyor ama daha çok olumsuz etkiliyor! Arabaya veya tanka manka binipde yanında duran adamı almadan basıp gidenler oluyor. Onlar ayrı bir olay... Zaten 1km gidemeden ya uçak yada helikopter geliyor ve tarih oluyorlar... :] Oyun takım oyunu, az özen gösterelim yaptığımız hareketlere...

2- Squad denen bir şey var oyunda bilmem biliyormusunuz? Hayır biliyorsanız ben körüm galiba. Squad kurup adam davet ediyoruz adam katılmıyıp unassigned kalmaya devam ediyor eline ne geçicekse. Ayrıca Squad kursam veya kursak bile squad var mı yok mu belli değil. Squad Leader bir tarafta, Member 'lar haritanın 4 tarafında. Sonrada millet bağırıyor; "ya hadi beyler yeniliyoruz" Yenilirsin tabi, herkes kahraman olma yolunda. Halbuki squadlar bir bütün halinde dolansa çok iyi olacak.Adam akıllı squadlara bölünüp iyi bir commander ile oyunu kazanmamak elde değil ama yok. Bu konuda da oynayanların özen göstermesini rica ediyorum.

3- Uçak ve helikopterleri lütfen bilen şahıslar sürsün. Adam alıyor gidiyor mermi bile ateş edemeden ölüyor. Birde gülerek diyorki: "ulen sürmeyi bir öğrenemedik" Madem öğrenemedin ne sürüyorsun kardeşim. Burası training alanı mı. Bilmiyorsan yürü başka şeylere bin. Sonra tank kullanmayı bilmeyenler bile var. Adam dibindeki şahsı göremiyor. C4 vakaları çok oluyor bunu sonucunda. "C" tuşu ile araç dışı görüntü alıp C4 veya vb. tehlike varmı yok mu diye insan bir bakar. He birde unutmadan, oyunda medic ve supply diye birşey var ama oyunda ne medic ne supply hiç biri yok.Arada bir supply oluyor ama onlarda başka rüyalarda. Squadlara özen gösterip bölülere ayrılırsak bu konunda aşılacağı düşüncesindeyim.

Bu ve bunlara benzer oyunda bir sürü hatası oluyor oyuncuların. E sen giydirdin bu kadar sen sanki çok mu iyi oynuyorsun diyeceksiniz, haklısınız. Ben çok iyi oynamıyorum ama bu hususlara özen gösteriyorum. Serverlar da oynayan arkadaşlar, lütfen bu tür şeylere özen gösterelim. Oyun daha zevkli bir hal alacak göreceksiniz. Bol oyunlu günler...

Vay disaster naber ya?Ben bf2 den anti tanıdın sanırım valla aslında saydığın bütün kuralları hemen hemen bende uyguluyorum.Uçak kullanmakta özürlüyüm ama çok iyi heli sürerimBu arada ben iyi komander oluyorum ama sıkıcı komander olmak...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.