Şimdi Ara

<< Atatürkçüler Birliği - Atatürkçü Düşünce Topluluğu>> (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.279
Cevap
95
Favori
262.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hashus1099

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.

Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

İşte budur.....

@@YalnızEnes susayım susayım diyorum ama nereye kadar...Git kendi klübünde tartış çöl gezer ile...

• yalnızenes, senin amacını ve ne olduğunu bilen biliyor, rica ediyorum bir daha yazma şuraya, yazacaksanda milleti kışkırtmaya çalışmadan yaz, Atatürkçüymüş gibi gözüküp birşeyler yapmaya çalışma.

arkadaşlar böyle çürük yumurtalar her zaman çıkacaktır, tartışmaya girmemeye çalışalım, bırakın takılsınlar, zaten 3-4 gün sonra karne alıyorlar, biraz sabredin.
  • yalnız enes, mahkeme kararıyla bursa nutku'nun varlığı kanıtlanmıştır, karşı bir görüşünüz varsa karşı dava açabilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Photoshop ®

yalnızenes, senin amacını ve ne olduğunu bilen biliyor, rica ediyorum bir daha yazma şuraya, yazacaksanda milleti kışkırtmaya çalışmadan yaz, Atatürkçüymüş gibi gözüküp birşeyler yapmaya çalışma.

arkadaşlar böyle çürük yumurtalar her zaman çıkacaktır, tartışmaya girmemeye çalışalım, bırakın takılsınlar, zaten 3-4 gün sonra karne alıyorlar, biraz sabredin.

Hiç muhattap olmaya gerek yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: hashus1099

yalnız enes, mahkeme kararıyla bursa nutku'nun varlığı kanıtlanmıştır, karşı bir görüşünüz varsa karşı dava açabilirsiniz

Bunu bide kara cahillere söyle ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: MK102

Üst konu varken tekrar konu açıyorsunuz

Üst konu bir topluluk değil. Sadece Atatürkle ilgili çeşitli yazılar,resimler ve belgeler var.
    Bu konu Atatürkçülük ve Kemalizm düşünce akımının, modelinin üyelerinden oluşuyor. Bir sorun yok heralde.
  • Ekleyin hocam beni de...
  • bakın konunun başından beri söyledim
    ne olursa olsun, bu konunun kapanmamasını istiyorsanız, karşıt düşünceye karşı hakaret etmeyin, kimseyle KAVGA etmeyin. tarrtışma forumun doğasında var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Godlessfrog

Ekleyin hocam beni de...

Teşekkürler, Ekledim.
  • benide eklermisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: cyber91

benide eklermisin

Senide ekledim, Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MK102

O zaman bunuda üsteki konu ile birleştirelim, onlarda eminim sizin gibi düşünüyordur

Sen bu konunun fazlalık olduğunu düşünüyorsunda, Konu Dışı'na şöyle bir bak. Bundan başka gereksiz konu bulamıyorum diyorsan helal sana..
  • benide ekle lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: lClair

benide ekle lütfen

Ekledim, Teşekkürler.
  • Yeni üyeler hoşgeldiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hüso58

Yeni üyeler hoşgeldiniz.

''yildize'' arkadaşımız şuanda cezalı. Msn aracılığıyla üye olmak istediğini belirtti. En kısa zamanda aramızda görmekten mutluluk duyarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Güven -- 21 Ocak 2009; 13:22:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mé®t

quote:

Orjinalden alıntı: hüso58

Yeni üyeler hoşgeldiniz.

''yildize'' arkadaşımız şuanda cezalı. Msn aracılığıyla üye olmak istediğini belirtti. En kısa zamanda aramızda görmekten mutluluk duyarız.

İlginiz için teşekkür ederim..

• @hüso58:

o gün açtığın konuda indirdiğimiz Atamızın kendi sesi olan linki koyarmısın Mert'de konu başına koysun herkez indirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mé®t

Atamızın orjinal sesi. (10.yıl Nutku) :

http://www.tsk.tr/anitkabir/nutuk.html

Ben 1 tane paylaşmıştım ama direk link değil.
  • beni de eklersen sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.