Şimdi Ara

<< Asus XONAR D1 - D2 - HDAV1.3 - ESSENCE - ROG Ses kartı kullananlar >> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
6
Favori
32.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

<< Asus XONAR D1 - D2 - HDAV1.3 - ESSENCE - ROG Ses kartı kullananlar >>
  • Essence stx kullanıyorum, stereo performansı gerçekten çok iyi, önceki kartım dx idi, o da aslında fiyatına göre oldukça iyi bir kart. daha önce live, audigy2 zs, xtreme music, xtreme gamer, audigy4 pro kartlarını kullandım, daha yeni serileri bilemiyorum ama stereo konusunda dx bana göre 4 prodan sonra gelir, xtreme musicten ve zsden iyi. essence bu kullandığım kartların tümünün oldukça üstünde ama, çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taktik -- 15 Temmuz 2012; 1:15:50 >
  • Konuyu acan arkadaşa teşekkürler

arkadaşlar bende yeni ses kartı almak istiyorum cünkü bu creativin dengesiz sürecülerinde bıktım edifer s730 2+1 ses sistemin var buna uygun asusun hangi ses kartını tavsiye edersiniz genelde mzük dinlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbilgin

Konuyu acan arkadaşa teşekkürler

arkadaşlar bende yeni ses kartı almak istiyorum cünkü bu creativin dengesiz sürecülerinde bıktım edifer s730 2+1 ses sistemin var buna uygun asusun hangi ses kartını tavsiye edersiniz genelde mzük dinlerim

dostum asus xonar dx veya asus xonar d2x alabılırısn 2 kartta senın ısını gorur ama bulmakta zorlanırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mateeryal

quote:

dostum asus xonar dx veya asus xonar d2x alabılırısn 2 kartta senın ısını gorur ama bulmakta zorlanırsın...

eet ama yine aynı forumda bu ay içinde asus ses kartlarının türkiyede satilcağını duyurmuşlardı
  • ozmaan satılırsa rahat bulursun:))
  • TR de satılıyor mu bu ürün acaba? Ben bulamadım hiç bir yerde?
  • Arkadaşlar hangi ses kartlarının geleceği şuan için muamma görünüyor. Adamlar bu ay içerisinde diyorda (yukardaki mesajıma istinaden söylüyorum) hangilerinin geleceğini söylemiyor. Benim kanımca sadece phoebus gelecektir. Nedeni ise, Asus her ülkede ROG market açıp; ROG serisi oem ürünlerini daha fazla kitlelere ulaştırmak istemesi. Zaten asus remi sitesine girerseniz ses kartlarında sadece bu kartın olduğunu görürsünüz. Tabiki bir varsayım benimki.

http://www.asus.com.tr/Multimedia/#Audio_Cards

• Kimsenin ne zaman geleceği ile ilgili net bir bilgisi yok sanırım?
  • Evet haklısın yok, bana kalırsa bu ay sonu, ağustos başı gibi satışa çıkar diye düşünüyorum.
  • quote:

Evet haklısın yok, bana kalırsa bu ay sonu, ağustos başı gibi satışa çıkar diye düşünüyorum.

Benim tahminim ise en erken Eylül başı gibi olur, ancak benm gibi ihtiyacı olanlar için zor bir süreç...
  • d2 kartım gitti... anakartı değiştirdiğim için kullanamıyorum, bu onboardun bilmemnenin sesine nasıl tahammül ediyor insanlar ya. hdav falan denk getirsek bari şu asus Tr'de satana kadar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

Evet haklısın yok, bana kalırsa bu ay sonu, ağustos başı gibi satışa çıkar diye düşünüyorum.

ya roq moq ne gelse alıcam getirseler bi artık yeterki 10 senedir karaborsa ses kartı kullanıyoruz vallaha
  • Hocam, hiç sorma ben kaç aydır tahammül etmeye çalışıyorum, onboard ses olayına. Bende bekliyom ne gelirse alacağım zaten ama gelen falan yok ne yazıkki.

Bir bayadır bakamamıştım yabancı forumlarda gördüğüm kadarı ile win8 kısmi olarak donanım hızlandırmayı destekliyormuş. Hadi yaşadık...
  • selamlar, audio center'ı windows 8 ile kullanabilen var mı acaba?
  • Sayın Technics, güzel bir başlık olmuş. Yaklaşık 1 yıldan fazladır d2/pm kullanıyorum. Unified sürücüleri ilk kez görüyorum. Resmi sürücülerden fazlası veya eksiğini biraz belirtirseniz sevinirim. Sayfaya girince biraz irkildim. Herşey çince (veya hangi uzakdoğu dili ise bilemiyorum) yazıyor ve anlayamadığım için yüklemeye korktum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

Hocam, hiç sorma ben kaç aydır tahammül etmeye çalışıyorum, onboard ses olayına. Bende bekliyom ne gelirse alacağım zaten ama gelen falan yok ne yazıkki.

Bir bayadır bakamamıştım yabancı forumlarda gördüğüm kadarı ile win8 kısmi olarak donanım hızlandırmayı destekliyormuş. Hadi yaşadık...

aüper haber umur bey hocam, win8in ses işleme mantığı diğer windowslardan farklı da olsa asus'un sürücü sorunu olmayacaktır benim de tahminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Sayın Technics, güzel bir başlık olmuş. Yaklaşık 1 yıldan fazladır d2/pm kullanıyorum. Unified sürücüleri ilk kez görüyorum. Resmi sürücülerden fazlası veya eksiğini biraz belirtirseniz sevinirim. Sayfaya girince biraz irkildim. Herşey çince (veya hangi uzakdoğu dili ise bilemiyorum) yazıyor ve anlayamadığım için yüklemeye korktum.

eyvallah hocam, yeni link ekledim, benim gözlediğim surround öğesi daha ön planda, ve tüm ses özelliklerine ince ayar çekiliyor bu sürücülerde genelde, ufak tefek iyileştirmelerle daha doygun ses veriyor son sürücü de.

• quote:

Orijinalden alıntı: taktik

selamlar, audio center'ı windows 8 ile kullanabilen var mı acaba?

a.s. hocam, win8 çıkmış ta yüklenilmiş bile maşallah :) bilgim yok o konuyla ilgili, ikon mu gelmiyor başlata, yoksa bastığınız halde ikonuna açılmıyormu
  • quote:

eyvallah hocam, klasik creative işkencesi :D asusun bulduğunuz tüm ses kartlarını tavsiye ederim ben de, gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.