Şimdi Ara

<===::: LG R400 KULÜBÜ :::===> (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.563
Cevap
3
Favori
129.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg R400 Setup Utility (F2, Açılışta) ayarlarına girdiğimde şifre istemekte, şifreyi giriyorum şifreyi kaldırmak istiyorum; ama şifreyi kaldırıcağım yazının üstüne gelemiyorum. Yazı silik görünüyor, yani bir yerden kapatılmış; ama nereden kapatılmış bulamamaktayım. Bunu eski haline getirmem için yardım ederseniz sevinirim.
  • Şu ana kadar hiç öyle birşey duymadım.. Masaüstü bilgisayar olsa bios piline kısa devre yaptır derdim..
  • Güç kablosunu yenilemek istiyorum. Bu konuda tavsiyesi olan varmı

Bendeki adaptör PA-1650-01 Output : 18.5 = 3.5A 65 W Max

internette baktigim bazi sitelerin çoğunda PA-1650-01 19 V olarak var ?? Simdilik sadece softxbilgisayar sitesinde tüm ölçüleri doğru olan buldum.

edit : 18.5 V Universal adaptörlere bakayim bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piratex -- 23 Mart 2011; 0:58:15 >
  • Universallar işin görür. Ya da ebay de lg adapter diye arat bulabilirsin.
  • Arkadaşlar selam.kısmetse lg 805tq alacapım fakat şöyle bir durum varmış doğrumudur.Bu model bilmem ne sesini çözemediği için sesleri ayıramıyormuş.Yani bunu ben xbox360 modeline bağlayacağım ver herbir sesin ayrı yerlerden gelmesini istiyorum böyle bişery mümkünmü ?
  • lg r400 e2u7t tr q klavye lazım ve nerden ucuza bulabilirim. ayrıca muadil bileşen olarak satanlar var. orjinali 80$ iken muadil diye tabir edilen 35$, arada ne fark varki bu adar fiyat farkı olmuş ?
  • Elinde lg r400 anakart olan varsa alabilirm..
  • Merhaba arkadaşlar, LG R405 laptopumun ekran kartı yandı hem de garantisi 2 ay geçtikten sonra ve servis 880 TL para istedi olaya bakın, modeli Nvidia 8400M GS (8600 de oluyormus), elinde olan ve satmak isteyen varsa alabilirim, pm lerinizi bekliyorum, teşekkürler.
  • arkadaşlar lg r400 sahibiyim. vista kurulum cdsi mevcut elimde. geçtiğimiz günlerde durup duruken bilgisayar açılmadı ve ekranda yanıp sönen en sol köşede alt çizgi işareti çıktı. herhangi bir bilginiz var mı acaba?
  • küçük bir bilgi; lg r400 dizüstü bilgisayarımın ekranını düşürüp kırmıştım, gittigidiyor adlı siteden 6 taksitle 138.80 liraya aldım ve küçük çabalar sonucunda kendim değiştirdim
  • Merhabalar...Lg r400 laptopta ekran sürekli otomatik olarak parlaklık göstergesi çıkarak ışığa göre düşüp yükseliyor ...Bu arada pc de anlık donma oluyor.....Bu özelliği nasıl kapatabilirim...Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smallhunter -- 7 Eylül 2013; 16:43:25 >
  • smallhunter kullanıcısına yanıt
    R400ü değiştireli uzun zaman oldu. Lg nin bir programı vardı parlaklık göstergesi, ses göstergesi vs ile ilgli. Onu kaldırırsanız eğer gösterge olarak çıkmaz ama parlaklık sürekli değişir mi bilmem. Parlaklıgın degismesindeki nedeni bulmanız daha kalıcı bir çözüm olacaktır. Parlaklık degisitiginde pil göstergesine bakın arada fişten elektrik gelmiyor olabilir.
  • Arkadaşlar hala R400 kullanan varsa aranızda, BIOS güncelleme için hazırladığım yazıyı aşaıdaki linkte bulabilir. İyi forumlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_82177003/tm.htm

.
  • Merhaba,

2008 yılın da Malezya dan LGR400.M serisi aldım ve halen kullanmaktayım.. Çokta memnunum..
    Çocuklarıma miras bırakmayı düşünüyorum

Şuan'a kadar herhangi bi donanım değişikliği gerçekleştirilmedi.. Bozulma veya arıza durumu ile karşılaşmadım.

Belki on kez düşürdüm.. Sadece DVD girişin de kapak kırıldı ve herhangi bi problem yaratmadı.

6 yıldır sorunsuz şekilde full time kullanmaktayım.. Aynı dönem içerisin de Fujitsu ve Toshiba Laptop iki de masa üstü parçaladım.. Fakat bu makina sağlam kaldı..

Kasayı bozmadan Donanım değişikliği yapmak istiyorum..

CPU, RAM ve Ekran Kartı.. Kasa değiştirmeden bunu gerçekleştirmem mümkün müdür?

-2GB Ram yükseltmiştim. Bunu 4 veya 8 gb yükseltmek;
    -2 veya 4GB ekran kartı
    -Intel İşlemci olabilir

Bi nevi laptopu doğan görünümlü, şahin yapmak istiyorum..
    Profesyonel arkadaşların görüşlerini rica ederim :)

• Kullanan varmı halenbu modeli :) 2008 den beri kullanıyorum taş gibi :) 3 gb ram yaptım. ssd aldım onu takıcam yakında :)
  • SSD aldım taktım pc açılış süresi 10 13 sn arası değişiyor :)
    Windows 10 ile kullanıyorum .Normal hdd yi cd roma hdd cadyy ile takarım dedim hdd cady satın aldım cd romdaki port ide çıktı :(
    HDD cady kullanıcak arkadaşlar dikkat etsinler.
    10 senelik cihaz halen taş gibi çalışıyor maaşallahı var :)
    Elinde atıl durumda duran çalışmayan olan varsa yedek parça olarak almak isterim.
  • Tarashman kullanıcısına yanıt
    lg r400-51ewt var bios update yapmam lazım linkler gitmiş bana yardımcı olabilir misin?
  • Hala çalışıyor mu? Benimki çalışıyor ama kullanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

R400'e Windows 10 32 bit versiyonunu kuramıyorum. Windows 10 logusu çıkıyor ve bekliyor. Bilgisi olan arkadaşlardan desteklerini rica ediyorum.

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: POWER GAMER

Arkadaşlar Merhaba,

R400'e Windows 10 32 bit versiyonunu kuramıyorum. Windows 10 logusu çıkıyor ve bekliyor. Bilgisi olan arkadaşlardan desteklerini rica ediyorum.

Teşekkür ederim.
    İşlemi bilmiyorum. Belki desteklemiyordur.
    Ama windows 7 tavsiye ederim. En hızlı windows o çünkü. Windows 10 u kaldirmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.