Şimdi Ara

...KLIPSCH club... (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
23
Favori
89.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Klipsch KS 525 Thx Ultra 2 surround hoparlör hakkındaki bilgisi olan var mı. İkinci elde çiftine 500€ verilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denon x3400 h için rp 280 ve center 450 c düşünüyorum

Kullananlar yada bılgısı olanlar önerirlermi

Alternatif ne olur yada

Saygılar

• https://youtu.be/FDdWsBXM24s

Klipsch THX gibi yok , sistemin seceresini çıkardım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 9 Mart 2018; 22:31:50 >
  • K@r@K@L3M kullanıcısına yanıt
    0 fiyatı çifti 900€ 2.elde 500€ iyi fiyat ama şuan türkiyede 2.el satan yok diye biliyorum , takımı olmadığı sürece sadece surr lar bence çokta gerek olmaz ?

• Arkadaslar sahibindende kayseride rp 260 f satan var satıcı burdanmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Ali Karakaya

0 fiyatı çifti 900€ 2.elde 500€ iyi fiyat ama şuan türkiyede 2.el satan yok diye biliyorum , takımı olmadığı sürece sadece surr lar bence çokta gerek olmaz ?

Sıfır fiyatı çifti 1200€. Ben Almanya da yaşıyorum. Türkiye de 900€ ise o değerlendirilebilir o zaman.

• Sanırım ben takımla beraber aldığım için uyguna gelmiş. Tekli satışta normalde çift fiyatı 900den yukardaymış

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Ali Karakaya

Sanırım ben takımla beraber aldığım için uyguna gelmiş. Tekli satışta normalde çift fiyatı 900den yukardaymış

Bir sorum var :) sence/sizce aşağıdaki alternatiflerden hangisi değerlendirilmeli:

İkinci el klipsch Ks 525 Thx Ultra 2 = 500€

Sıfır Klipsch Rp 250s = 640 €

Yada 3-5 ay bekleyip yeni seri Rp 250s (belkide yeni isim verirler)

Almak mı uygun olur.

Bu arada sistemimde ön sag ve sol hoparlör olarak Rp-160m mevcut.

• Bu konuda en iyi bilgiyi Burakay2015 kardeşimiz verebilirdi,
  • K@r@K@L3M kullanıcısına yanıt
    bence ön bookshelfler thx olmadığı için surr lar RP250S seçilebilir ama ilerleyen süreçlerde thx takım yaparım derseniz ks525 olabilir size kalmış
  • Tower için 1 çift R26-F siparişi verdim umarım RP serisi ile arasında çok fark yoktur :) Geriye kaldı surround ve center. Surround için RP250S nasıl olur sizce? Çift sürücü olması olayını pek anlayamadım. Ne gibi bir faydası var normal bookshelf lere göre?
    Teşekkürler.
  • Arkadaslar selam,

R24f kuleler ile R25c centerim var. Surround bakiyorum da. R-14s ile R15m ler arasinda kaldim. R-15mler daha guzel ve daha guclu duruyor. R-14s lerin de duvara monte olayini sevdim, stand almak zorunda kalmicam. Bu arada kucuk R-14s'ler 240euro iken R-15m ler 200 euro. Kafamda deli sorular :)

Since hangisi daha iyi gider hali haziradaki setime ?

Cok tesekkurler
  • Klipsch the three heritage wireless müzik sistemi deneyen varmı aramızda?
  • Arkadaşlar Rf-82 düşünen varsa benimle iletşime geçebilir. Cihaz sıfır ayarında Sahibinden de ilanım mevcut.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-klipsch-rf-82-ii-siyah-renk-sifir-ayarinda-546391526/detay/
  • Arkadaslar amazon almanya’dan 2 adet klipsch rp450c center almistim. Birini kullaniyorum digeri ise acilmamis sifir kutusunda duruyor. İlani asagiya ekliyorum. Buradan yada malum siteden ulasabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-klipsch-rp-450c-center-hoparlor-sifir-561834929/detay

• Arkadaşlar selam,pikaba bağlamak için Klipsch R-15PM nasıl sonuç verir?
  • Merhaba,klipsch hoparlör konusunda bir kaç sorum olacak, reference premier ve reference arasındaki farklar nelerdir? (Mesela , Rp260 ve R28F arasinda). Reference premier pahalı olan seri, sinema ve müzik için

İdeal mı ? R28F Ankara gürellerde sinema odasında dinledim beğendim, mesela iki seri sinemada aynı ama biri müzikte daha iyi diyebilir miyiz ? O zaman RP 260 alabilirim. İyi dinletiler.

• Gürellerde ,R28F leri sinema odasında kullanıyorlardı RP260 F leri ise üst katta stereo müzik sisteminde dinlettirmişlerdi , fiatı aşagı çekebilirseniz RP260 F yi öncelikle tercih edin derim ,
  • Filmlerdeki müzikleri iyi verirse klipsch RP serisi isterim ama müzik için iyi sinema için idare ederse R28F serisi isterim, R28F bas portu önde oda içinde duvara yaslanıyor, RP seride portlar arkada bu yüzden rahat bir yerleşim istiyor, klipsch thx sinema heyecanını veriyorsa oda olabilir ama 30- 40 M2 büyük odalarda kullanışlı olur, 2 adet subwoofer ve amfisi de fiyat olarak fazla geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis1969 -- 30 Haziran 2018; 18:52:42 >
  • hocam hersey güzelde bu hoparlörlere anthem değilde onkyonun üst model thx li bir amfisi daha iyi olmazmıydı acab PR-RZ5100 gibi 5100 xlr çıkışlarada sahip
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.