Şimdi Ara

...KLIPSCH club... (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
23
Favori
89.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hoplar geldiği acaba forumda bilgi verirseniz sevinirim selamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun sub

Ne kadara geldi acaba birde vergi vs konusu nasıl olmakta
  • belinelli kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teşekkürler; sorunuz bana ise vergi her şey dahil ürün alırken amazona ödüyorsunuz başka ödeme yok. Gümrükte de sıkıntı çıkmadı 1 haftada geldi.
  • Hoplar geldimi ,iki tane olunca gümrükte sorun varmı paketleme ve teslimat Nasıl acaba bilgi verebilirseniz sevinirim selamlar

• Klipsch R-112SW' için kablo supra cables sublink rca alarak hallettim. Dün ilk defa denedim. bass test açtım Oğlum vardı 6 yaşında yanımda tepkisi oha bu ne oldu :).

Daha önceden 5.0 kullanıyordum gerek yok diye düşünürdüm hecoların bassı iyi olmasına rağmen ama çok fark etti gerçekten.

Ayar olarak yardımcı olmanızı istiyorum sanki bass fazla uzuyor gibi. Sub arka ayarları nasıl olmalı. Subu sağ kulenin yanına yerleştirdim....KLIPSCH club......KLIPSCH club...

• hunhun34 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Hoplar geldi. Ben tek tek 2 ayrı hesaptan sipariş verdim. Sonuçta ürün kutulu ağırlığı 20kg 2 tane aynı anda vermek riskli. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Sadece kablolarımın gelmesini bekliyorum.

I-parcel ile yolladılar. Yurtiçi kargo kapıya kadar getirdi. Gelen kolinin yan destekleri falan vardı sağlam paketlenmiş yani...
  • pegasus777 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun öncelikle.

subun yerini değiştirerek en uygun yeri bulun öncelikle . yani koyabilcegınız baska yerler varsa hepsini deneyin . en cok hosunuza giden yerde kalsın .

ondan sonra :

sub ses seviyesini yarıya ayarlayın low pass yazan yeri lfe konumuna sona dayayın . avr den oto kalıbrasyon yapın . işlem bittikten sonra yine avr den suba ayar yapın . avr den kesme frekansını 80 hz civarlarına ayarlayın . yüksek değer secerseniz sub ota , .oka devreye girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 5 Ocak 2017; 12:28:50 >
  • Bu bilgilendirme gerçekten çok faydalı oldu teşekkürler

• hayırlı olsun güle güle kullanın heco victa 702 lerede supra ply 3.4s kablo yakışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

hayırlı olsun öncelikle.

subun yerini değiştirerek en uygun yeri bulun öncelikle . yani koyabilcegınız baska yerler varsa hepsini deneyin . en cok hosunuza giden yerde kalsın .

ondan sonra :

sub ses seviyesini yarıya ayarlayın low pass yazan yeri lfe konumuna sona dayayın . avr den oto kalıbrasyon yapın . işlem bittikten sonra yine avr den suba ayar yapın . avr den kesme frekansını 80 hz civarlarına ayarlayın . yüksek değer secerseniz sub ota , .oka devreye girer.

Subwoofer'ın lfe ayarını sona dayaması doğru olur mu hocam? O da sub.ın kesim frekansı değil mi?
  • kenai kullanıcısına yanıt
    aynen . ancak kesme işini avr ye yaptıralım . bu durumda sub üzerindeki ayarın anlamı kalmıyor zaten .o sebepten sonda dursun

şöyle düşünelim sub üzerinden hz ayarı 60 da . avr üzerinden ayarda ise 80 de duruyor . Bu durumda avr 80 altını suba gönderir ama sub 60 - 80 arasını çalmaz .kendi ayarı 60 da çünki.
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Ben bunu gözeterek sub da 100 e amfide 80 e ayarlamistim fazladan bir 20 vermiştim kayıp yaşanmasın diye. Yinede eve gittiğimde sona dayayıp deneyeceğim bir fark olur mu diye.
  • kenai kullanıcısına yanıt
    bir fark olmaz hocam . su ayarda kayıp yok zaten .
  • Klipsch RP 260 ları takipe aldım Marantz 6010 ile kullanmak için indirim kolluycam artık.

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kuleler ve center zaten supra ply 3,4s.
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Takip

Takibe takip Amazon'la klipsch R12 subwoofer pazarlıklarımız devam ediyor arada 280 Euro oluyor 290 Euro oluyor sonra 260 a düşüyor düştüğü zaman tr göndermiyoruz maalesef diyorlar

Yükseldiği zaman konuyu ilgili birimimize iletelim sipariş verirseniz gönderimini sağlayacağız diyorlar bende veremiyorum diyorum mücadeleye devam o sub buraya gelecekk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    gecen benimde dikkatimi çekmişti
  • selamlar mustafa bey o sub istanbulamı gelicek yoksa hatayamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tema59 -- 20 Ocak 2017; 18:41:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

selamlar mustafa bey o sub istanbulamı gelicek yoksa hatayamı

Coşkun abi hataya gelecek ama duruma göre sonrasında İstanbul'a dönebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.