Şimdi Ara

...KLIPSCH club... (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
23
Favori
89.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yokmu yardımcı olacak kimse nerde klipsch ciler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reference serisinin en ust modellerini diz bence.reference 2 veya reference premiere sanirim fiyati asiyor receiver da alinca..ben reference 28 i dinledim gayet doyurucu siddetli ve bence iyi caliyor..18 hz e inen 38 lik bas secersim ben olsam.1 tane var zaten..tek kafami karistiran nokta reference serisinin centeri yeterli gelirmi cunku standart 1 tane var ona emin degilim..dizmiskende tek seriden dizmek daha mantikli geliyor cunku reference 2 ve premierin cesitli teknik farkiliklari var..ustadlar daha iyi bilir benimki amatör bir yorum direk pm ile sorsan daha iyi olur.@santawyus67

• Almancası olan üstatlar bakabilir mi Acaba?
    Bu fiyat tek parça mı yok sa iki parça icin mi geçerli ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

...KLIPSCH club...

• kuvvetle muhtemel tek fiyati. eger dogruysa tr den 2. el rf-82 ii alinmasi daha mantikli.

klipsch midellerinde ilerlemeler su sekilde :

(modelleri yazarken 2 adet 8 inch woofer iceren modelleri baz aldim)

ilki : synergy(f-30)-icon(kf-28)-reference(r-28f) (ikon serisini allayip pullayip reference serisi seklinde sunmuslar. yoksa bu maddedeki reference ile asagidaki saydigim reference yapisal farkliliklar gostermektedir)

bu seride img konili woofer (injection molded graphite), aluminyum diyaframli tweeter ve kalitesiz crossover devre elemanlari kullanilmistir.

ikincisi : reference(kendi icinde sirayla su sekilde gelisim gosterdiler : kf-35, rf-82, rf82 ii)-reference premiere(rp-280f)

bu seride cerametallic konili woofer, titanyum diyaframli tweeter ve nispeten daha kaliteli crossover devre elemanlari kullanilmistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar klipsch'ciler nerede

Bende yeni bir sisteme geçmeyi düşünüyorum..

Aklımda klipsch 5.0 bir set var..

Konuyu biraz canlandıralım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Arkadaşlar klipsch'ciler nerede

Bende yeni bir sisteme geçmeyi düşünüyorum..

Aklımda klipsch 5.0 bir set var..

Konuyu biraz canlandıralım..

Fiyat ne aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Henüz fiyat almadım..

Şu anda pioneer vsx 323k avr ile edifier s550 ses sistemini birlikte kullanıyorum..

İlerleyen zamanlarda ses sistemimi upgrade etmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 5 Ekim 2016; 12:05:41 >
  • Bence amfiyi de upgrade yapmanızda fayda var.
  • amazon.de deki fiyatlar baya uyguna geliyor tr ye göre.
    Klipsch r-28f ve 26f ler tr fiyatının yarısından da ucuz.
    pioneer vsx 831 ile kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz?
    tr de 2.000 civarına bunlar kadar kaliteli bir kule hoparlör alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoseignasyo

amazon.de deki fiyatlar baya uyguna geliyor tr ye göre.
    Klipsch r-28f ve 26f ler tr fiyatının yarısından da ucuz.
    pioneer vsx 831 ile kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz?
    tr de 2.000 civarına bunlar kadar kaliteli bir kule hoparlör alabilir miyiz?

TR ye gönderim yapmıyorlar bahsettiğiniz ürünleri diye biliyorum
  • amazon tarafından satılır ve gönderilir ibaresi olan ürüler ürün sayfasında gönderilmiyor dese de ödeme kısmında gönderiliyor olarak gözüküyor..
    ama şu an stoklarda yok görünüyor.
    stoğa girerse alsam mı kararsızlık içerisindeyim
  • Alin nence r28f gayet basarili paradina gore

• Selamlar arkadaşlar,

Stereo pioneer amfi aldım network reciever a sahip olanlardan 2x85 W güce sahip. Elektronik müzik ağırlıklı dinliyorum araştırmalarım sonucu Klipsch lerin beni tatmin edebileceği kanısına vardım. odam 22 metre kare kadar kuleler büyük oluyor biliyorum fakat R-24F modeli dikkatimi çekti. Ufak alanlarda kullanılabileceği yazıyor 75W rms 300w peak değeri var. Deneyen oldu mu mutlu eder mi tavsiyelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden...
  • Richter kullanıcısına yanıt
    Cevap alamadım ama RP-250F alındı. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richter -- 19 Aralık 2016; 17:52:17 >
    Hayirli olsun rp250 mi aldiniz

• Teşekkür ediyorum. Evet henüz ulaşmadı yolda merakla bekliyorum.
    Hayirli olsun guzel tercih bence..rp260 var gayet mutluyum.

Odaniz kac m2

• merhaba arkadaslar 1 yıldan biraz fazla kullanılmış rf62ıı front,rf42ıı sur. rc52ıı center, sw10d sistemim satılıktır. istanbulda oturan arkdaslar pm atabalir gelip demo yapıp satın alabilirle. (isteyen amfi ve kablolarıyla gelebilir.)(yer perpa ticaret)

...KLIPSCH club......KLIPSCH club......KLIPSCH club...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musicbyexrian -- 11 Ağustos 2017; 16:1:29 >

• Merhaba, imzamdaki sisteme amazon dan Klipsch R-112SW Subwoofer aldım. Umarım iyi bir şeçim olmuştur. Normalde yarın teslim etmeleri gerekiyor ancak yılbaşı öncesi gümrük yoğunluğundan gecikeceğini söyledi UPS kargo. Şimdi kablo arayışı içindeyim tavsiye edeceğiniz subwoofer kablosu var mıdır?
  • Yeni sub hayırlı olsun sub kablosu olarak supra olabilir veya linkini aracağım sub kablosuda olanilir

Oehlbach nf subwofer kablosu.3mt.sıfır ürün

İlan No: 378337503

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-oehlbach-nf-subwofer-kablosu.3mt.sifir-urun-378337503/detay
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.