Şimdi Ara

<-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.970
Cevap
26
Favori
389.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugun banajebo 828 hediye geldi benim akvaryum 100*40*50 200 lt. bazı arkadaşlar debisi saatte 1200 lt sorun olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgumus8

arkadaşlar bugun banajebo 828 hediye geldi benim akvaryum 100*40*50 200 lt. bazı arkadaşlar debisi saatte 1200 lt sorun olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirim?

sorun olmaz ölçüm yaparsanız değil 1200 debi içi tam dolu olunca 500 debi anca. jebo 839 kullanıyorum
  • arkadaşlar yeni akvaryrum aldım çok silikon var bide içne ne gibi malzemeler almalıyım boyutları şu şekilde

YÜKSEKLİK:35 CM
    GENİŞLİK:65 CM
    YAN TARAFLAR:35 CM
  • ya arkadaşlar Samsunda akvaryum sehpası yapacak kimse yok mu 15*50*50 boyut için bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen..
  • merhabalar,

Kız arkadaşım 2 adet kaplumbağa besliyor. Hediye olarak güzel bir akvaryum almak istiyorum ne önerirsiniz acaba..? parça alıp yapmak daha mı mantıklı... konuyla ilgili pek bilgim yok şu şu parçaları alsan şu boyutta bir akvaryum yeter vs .gibi öneriler yapabilirseniz sevinirim. istanbuldayım
  • Merhaba arkadaşlar, yurt dışında yaşıyorum ve burada Aquascaping olayı oldukça popüler hale geldi.

Forumda bununla ilgili birşey bulamadım ama akvaryumda yenilik isteyen arkadaşlar mutlaka Youtube aracılığı ile bir kaç Aquascaping videosu izlemeliler.

Bu Hobiye bambaşka bir boyut katıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ......mesaj silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurz0 -- 12 Haziran 2015; 19:01:00 >
  • merhaba, 6 yaşındaki kızım akvaryum diye tutturdu. hiç bilgim yok. 30-40 cm vs boyutlarında akvaryum tavsiye edebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 12 Haziran 2015; 12:31:25 >
  • İstanbul / avcılar'da oturuyorum

1 adet 25x50 akvaryum ( yükseklik 25 - genişlik 50 )
    1 adet hava motoru
    1 adet ısıtıcı
    1 adet büyük süs gemisi (30 tl maliyeti )
    1 adet su değişimi için gereken akvaryum pompası
    1 adet balık kepçesi ve ıvır zıvırlar..
    Hepsinin maliyeti 0 ken aldım 100 küsür tuttu biraz kullandığım için 65 tl bırakıyorum hiçbir sorunları yoktur cihazların akvaryumun vs.. Ciddi alıcılar özelden ulaşsın fotolarınıda çekip atabilirim iyi günler..
  • Merhaba arkadaşlar,
    Küçük bir akvaryumum var ve bolojik filtre yapmak istiyorum basitinden. Seramik ve elyaf aldım. Sormak istediğim sünger olarak normal sünger(poşet, temizlik ürünleri gibi satış yapan dükkandan ) aldım.
    Normal sünger kullansam balıklara bir zararı olur mu acaba kararsız kaldım.
    (Acemi bir hobi sahibi :)
  • Beyler daha önce fanus um vardı. Temizliği zordu.Her gün suyu değişiyordu. Yeni akvaryum almak istiyorum.Temizliği zor mu? Hangi balıktan baslamaliyim?ve son olarak tatile gideceğim zaman yem olayını nasıl çözebilirim.En fazla bütçe 150 tl
  • İstanbulda sarı prenses hediye etmek isteyen varsa alabilirim
  • yukarı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theakoles

Beyler daha önce fanus um vardı. Temizliği zordu.Her gün suyu değişiyordu. Yeni akvaryum almak istiyorum.Temizliği zor mu? Hangi balıktan baslamaliyim?ve son olarak tatile gideceğim zaman yem olayını nasıl çözebilirim.En fazla bütçe 150 tl

İç yada dış filtre takarsan su değiştirme durumunu 15 güne kadar uzatabilirsin.
    Otomatik yemlikler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3 yaşında olan JAPON BALIĞIM ın karnı şiş gibi geliyor bana.

Birde hareketleri sanki yavaşladı gibi. Beyaz renkli olan. Bilgi verirseniz sevinirim... Ne yapmalıyım.

<-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...|

https://hizliresim.com/gyzvD2

<-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| <-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| <-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| <-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| <-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| <-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...|

• diğer resimler.
     <-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| <-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| <-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...|

• evvela kullanıcısına yanıt
    1 gün yem vermeyin. Belki kabız olmuşlardır.

• 220 LITRE FRONTOZA BRUNDI EKLEYEBILIRSIN

• By_EKReM kullanıcısına yanıt
    ben alırım kardeş balıklarını 108 lt lık boş akvaryumum var verırsen hedıye oğlan cok meraklı
  • arkadş ben alırım 108 lıtrelık boş akvaryumum var
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.