Şimdi Ara

<CANON TEAM>CANON YAZICILAR HAKKINDA (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.154
Cevap
5
Favori
257.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canon MG3150 var...Bitmeyen kartuşlu almıştım ancak memnun kalmadım o sistemden..Can sıkıcı, gereksiz...Onun yerine direk kartuş ile kullanmak istiyorum
    Ancak kolay dolum kartuş varmı yada kendi kartuşlarını doldurmak mümkünmü ? En ekonomik nasıl kullanabiliriz ?

teşekkürler
  • canon mf8450 aldık lanet olsun nerden canon aldık, hergün bir sorun, ağda herkes merkez pc ye bağlanıyor bu bktan yazıcı birgün bağlanır bir gün bağlanmaz allah belasını versin ne diyim.
  • mp 280 pixma servis moduna bir kere girdi bir daha girmiyor çaresi nedir bunun resmi servise soramıyorum adamlar deseki senin servis modunda işin ne kem küm edicem.

kartuş reseetlemek için servis moduna girmek şart

şöyle yapılır edilir diye tarif vermeyin 3 gündür hatim ettim netteki servis moduna girişleri makina tık demiyor girmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motan

quote:

Orijinalden alıntı: hzgokce

arkadaşlar merhaba evimde canon laserbase mf 5650 kullanıyorum masaüstümde 32 bit windpws ile kullanırken bir problemim yoktu ama yeni aldığım dizüstü 64 bit windows var yazıcıya uygun 64 bit sürücü bulamadım sanki canon bu makinayı üretmemiş hiç bir yerde 64 bit yok acaba dizüstüne yazıcıyı nasıl yükleyebilirim

dizüstünün işletim sistemi orjinal olduğu için değiştirmek istemiyorum

64-Bit için özel driver yok, ama driver v.3 Win 7 64-Bit ile çalışıyor. İndirme:http://software.canon-europe.com/software/0037136.asp?model=

Bu işe yaramazsa 57 serisi 64-Bit sürücüsünü yükleyin, indirme adresi:http://software.canon-europe.com/software/0037099.asp

Sürücüyü manuel yüklemeniz gerek, yani device manager de printer driver olarak indirdiğiniz 57 serisi driver ı göstermeniz lazım..

Konu baya eski ama cevap için çok teşekkürler.Ağdaki bilgisayarda tanımlı Canon MF5650 makinayı ağa bağlı Win7 64 bit kurulu makinada bahsettiğiniz yöntemle başarılı olarak kurdum.Ben direk MF57 64 bit olan dosyadan denedim.
    Yazıcı ekleden disketi var seçip MF57 dosyasına yönlendirip kurulumu yaptığınızda MF5650 'yi 64 bitli makina görmeye başlıyor.
    Tekrardan teşekkürler 3 gündür kara kara düşünüyodum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Canon MG3150 var...Bitmeyen kartuşlu almıştım ancak memnun kalmadım o sistemden..Can sıkıcı, gereksiz...Onun yerine direk kartuş ile kullanmak istiyorum
    Ancak kolay dolum kartuş varmı yada kendi kartuşlarını doldurmak mümkünmü ? En ekonomik nasıl kullanabiliriz ?

teşekkürler

sistem ve kartusların bir fotosunu koyarsanız yardımcı olmaya calısırım
  • arkadaşlar merhaba elimde canon pixma kartuş var bu kartuş tüm canon pixma marka ve modellere uyumlu mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

arkadaşlar merhaba elimde canon pixma kartuş var bu kartuş tüm canon pixma marka ve modellere uyumlu mudur?

uyumlu olmayabilir. kartuş üzerindeki kod ile yazıcı modeli uyumlu olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esratilla

quote:

Orijinalden alıntı: Motan

quote:

Orijinalden alıntı: hzgokce

arkadaşlar merhaba evimde canon laserbase mf 5650 kullanıyorum masaüstümde 32 bit windpws ile kullanırken bir problemim yoktu ama yeni aldığım dizüstü 64 bit windows var yazıcıya uygun 64 bit sürücü bulamadım sanki canon bu makinayı üretmemiş hiç bir yerde 64 bit yok acaba dizüstüne yazıcıyı nasıl yükleyebilirim

dizüstünün işletim sistemi orjinal olduğu için değiştirmek istemiyorum

64-Bit için özel driver yok, ama driver v.3 Win 7 64-Bit ile çalışıyor. İndirme:http://software.canon-europe.com/software/0037136.asp?model=

Bu işe yaramazsa 57 serisi 64-Bit sürücüsünü yükleyin, indirme adresi:http://software.canon-europe.com/software/0037099.asp

Sürücüyü manuel yüklemeniz gerek, yani device manager de printer driver olarak indirdiğiniz 57 serisi driver ı göstermeniz lazım..

Konu baya eski ama cevap için çok teşekkürler.Ağdaki bilgisayarda tanımlı Canon MF5650 makinayı ağa bağlı Win7 64 bit kurulu makinada bahsettiğiniz yöntemle başarılı olarak kurdum.Ben direk MF57 64 bit olan dosyadan denedim.
    Yazıcı ekleden disketi var seçip MF57 dosyasına yönlendirip kurulumu yaptığınızda MF5650 'yi 64 bitli makina görmeye başlıyor.

Alıntıları Göster

Yorumunuzu yeni gördüm, probleminizin çözülmesine memnun oldum, kolay gelsin..

• merhaba efendim bende canon 7250 var dolan kartuşlu 200 civarı foto bastım ve makinanın içi masmavi oldu bu sorun nedir mavi kartuşmu bozuk acaba bilen varmı veya bu sorunu yaşayan varmı .

• quote:

Orijinalden alıntı: DAGCI_1976

merhaba efendim bende canon 7250 var dolan kartuşlu 200 civarı foto bastım ve makinanın içi masmavi oldu bu sorun nedir mavi kartuşmu bozuk acaba bilen varmı veya bu sorunu yaşayan varmı .

nasıl masmavi oldu? resimler gözükmüyor nete yüklerseniz bakıp yorum yapabilecek birileri olabilir

• merhaba elimde canon pg-545 var orjinal kartuş bitti dolum için ne kadar para isterler renkli-siyah için
    veya kendim doldursam uğraşmaya değermi?
  • Geçen gün Canon Pixma Pro 10 aldım.
    Dünden beri çıktı alıyorum ama renkler çok soluk çıkıyor.
    Bunun sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eloisemoon

Geçen gün Canon Pixma Pro 10 aldım.
    Dünden beri çıktı alıyorum ama renkler çok soluk çıkıyor.
    Bunun sebebi ne olabilir?

Nerede soluk cıkıyor? düz a4 kagıdında mı yoksa fotograf kagıdında mı?
    birde örnek foto koysanız cok daha fazla kisi yardımcı olabilir.
  • Arkadaşlar merhaba. Canon mg3250 yazıcım e 08 hatası vermeye başladı program var ama yazıcıyı servis moduna alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim
  • Merhabalar,

Canon MP550 yazıcım var, yazıcıdan son derece memnundum orijinal kartuşlarından sonra Cescesor marka mürekkep ve kartuş seti alıp kullanmaya devam ettim, yine bir sorun yoktu. Fakat sanırım uzun süre (1-1.5 sene) kullanılmadığından dolayı yazıcı kafasında bir nebze tıkanıklık var. Solüsyon ve yeni mürekkep seti alsam iş görmeye devam eder mi yazıcı sizce?
  • bol solüsyonda beklet 1gün filan sonra derin temizleme yaptır acılır büyük ihtimal.. olmazsa yine aynı sekilde deneyin.. son ihtimal kafayı akan sıcak suya tutun..
  • CANON MAXIFY MB5050 model yazıcıyı almayı düşünüyorum.
    Evde kullanacağım bu ürünü kullanan arkadaşlar tavsiye ederlermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 865pe

quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

Canon Pixma Mp510 bu yazıcıdan kullanmaktayım.Kartuşlar maalesef chipli.dolum yapmak istiyorum,acaba bu kartuşları resetleme yapabilmek için nasıl bir yöntem uygulamalıyım.

Alıntıdır.

Reset Yazıcı Canon MP140, MP160, MP180, MP210, MP220, MP460, MP470, MP500, MP510, MP530, MP600, MP610, MP800, MP820, MP810, MP830, MP960, MP970
    1.Start with printer off
    2.Press and hold resume Button (triangle in the circle) and click “Power” button. green led should be on
    3.While holding the Power button, release the Resume Button.
    4.Without releasing the Power Button, click “Resume” button for two times and release Both Buttons.
    5.Click “Resume” for four times then soon click “Power” button, to confirm the selected action (reset counter absorber).
    6.Turn off the printer and turn on again

1.Start ile Yazıcıyı kapatın
    2.Daire (üçgen) ve "Power" düğmesi Düğmeye basılı tutun. LED yeşil olmalıdır
    3.basılı Iken, Devam düğmesini bırakın Güç düğmesi tutarak.
    4.Iki kez tıklayın "Devam" düğmesine Güç düğmesini bırakmadan ve iki tuşu serbest bırakın.
    5.Click "Devam" tuşuna dört kez sonra yakında tıklayın "Power" düğmesi, seçilen eylemi onaylamak için.
    6.Yazıcıyı kapatın ve tekrar açın

Şimdi deniyorum sonucu yazacağım

• mf4150 yazıcım var (maalesef ki), windows 10 yükledikten sonra scan fonksiyonu sürekli problem çıkartıyor, sürücüyü kaldırıp, bilgisayarı yeniden başlatıp, yazıcının usb fişi çekikken driver ı yüklüyorum, sonra bilgisayarı tekrar başlatıp yazıcının fişini takıyorum sorun çözülüyor ama ertesi gün yine aynı sorun çıkıyor, her gün driver yükle kaldır restart yap fenalık geldi,

bu cihazı kullanıp bu sorunu yaşayan ve çözüm bulabilien var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.