Şimdi Ara

<CANON TEAM>CANON YAZICILAR HAKKINDA (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.154
Cevap
5
Favori
257.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR BİLEN YOKMU !!!! i-SENSYS MF5880dn canon yazıcı aldım toneri bittigi zaman toner dolumunda cip resetleme gerekiyormu yoksa direk calısıyormu yardım ederseniz sevinirim??
  • Arkadaşlar evde kullanmak için bir yazıcı almak istiyorum. Çok fazla bir çıktı almıycam. İncelerken Canon MX-410 modeli gözüme çarptı. Bu model hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim. Özellikle toner dolumu konusunda bir sıkıntı yaşatıyor mu, fotoğraf baskı ve tarama kalitesi nasıl.
    Birde HP j4500 ile kıyasladığınızda hangisini önerirsiniz.

Şimdiden teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mx-410-mx-410-inkjet-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=55792
    http://www.vatanbilgisayar.com/İnkjet%20Çok%20Fonksiyonlu%20Yazıcı/hp-cb867a-officejet-j4500-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=43906
  • canon mp280 kagıt aldı annedıyor kartuslar yazıyo gıbı gdıp gelıyor ama kagıt yukarda kalıyor nden olabılır
  • canon MF5880dn yazıcı fotokobi makinesinde cip varmı ?
  • Arkadaşlar hemen yazıcıya ihtiyacımVARRR!!! Ders çıkarmam lazım. Hangi yazıcıyı tavsiye edrsiniz???? Dayım öğretmen olduğundan brother lazerli yazıcı aldı 1 seneden fazla kullandı . Yazıcıdan çıt yok. Benca Canon almayınnnn Çünkü kartuş sorunu var.Hp tavsiye edermisiniz. Lütfen cevap atınızLütfen cevap verirmisinizzz.Ben size söyliyim Canon asla almayın az önce sıfır baktım.Yazıcı can çekişiyoo hemen kartuş bitiyoo ve çobuk hata veriyorrr.Ben size diyim sizde bana cevap verin :D Yazıcı seçiminde zorlanıyorsanız Kipaya gidin kipada çok indirim car

SAYGILARIMLA...
  • quote:

Orijinalden alıntı: üçyüzbeşyüz

Arkadaşlar hemen yazıcıya ihtiyacımVARRR!!! Ders çıkarmam lazım. Hangi yazıcıyı tavsiye edrsiniz???? Dayım öğretmen olduğundan brother lazerli yazıcı aldı 1 seneden fazla kullandı . Yazıcıdan çıt yok. Benca Canon almayınnnn Çünkü kartuş sorunu var.Hp tavsiye edermisiniz. Lütfen cevap atınızLütfen cevap verirmisinizzz.Ben size söyliyim Canon asla almayın az önce sıfır baktım.Yazıcı can çekişiyoo hemen kartuş bitiyoo ve çobuk hata veriyorrr.Ben size diyim sizde bana cevap verin :D Yazıcı seçiminde zorlanıyorsanız Kipaya gidin kipada çok indirim car

SAYGILARIMLA...

ne içtiysen söyle bilelimde bizde yaşayalim bu kafayı =)
  • bnm mp 252 yazıcım var bilgisayara tanıtamıyorm usb aygıt tnnmadı die windows atlıyo yazıcı algılandı dio bkle ALLAH BKLE bi turlu olmuo bağlantıyı kntrol edn dio sona soğuk suyunu içmeden atacam yazıcıyı
  • Arkadaşlar Canon İP4500 makinem var durup dururken 5100 hatası almaya başladım yazıcı ile işlem göremiyorum ne yapmalıyım bilen varmı ??
  • arkadaşlar mp630 yazıcımda b200 hatası var ne yapmalı acil yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: mınanod

arkadaşlar mp630 yazıcımda b200 hatası var ne yapmalı acil yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var

yardım lütfen!
  • Merhaba arkadaşlar benim Canon Pixma MP170 mode scaner printerım var..(yada vardı desem daha doğru)
    Kartuşlarını dolduruyordum genelde(doldurtuyordum) ancak birgün yeni kartuş doldurttuktan sonra kartujları takdıımda printera hata verdi.. scanner error yazıyordu ekranında.. bu hatayı ararştırırken bi sitedende fabrika ayarlarına döndürürsen düzelir buyrun programı gibi bişi görmüş o programı yüklemişdim, ama maalesef işe yaramadı işe yaramayı bırakın tamamen bozdu :D ekrandaki yazılar çincemi japoncamı yoksa korecemi bilemediğim bir dile geçti =)

Bu olay yaklaşık 2 yıl önce oldu.. ben bunu çözemeyince'de printerı rafa kaldırmışdım.. bu hafta aşırı derece de bu printerın yardımına ihtiyacım var arkadaşlarancak bu hatayı, sorunu, nası gidere bilirim halen çözüm bulamadım... yardımcı olursanız çok sevinirim... on/of ışığı yanıp sönüyor açdığımda, ekranında(eskiden japonca yazmadan önce) scanner error yazıyordu(ki hale öyle yazdını düşünüyorum sadece dili farklı) birde o ekranın solunda alttaki hata lambası yanıp sönüyor (üçgen şeklindeki....)

Donanımsal bir hatamıdır? programsalmı? yardımcı olabileceklere şimdiden ÇOK AMA ÇOK teşekkür ederim! acaip yardıma ihtiyacım var...
  • Merhaba arkadaşlar benim Canon Pixma MP170 mode scaner printerım var..(yada vardı desem daha doğru)
    Kartuşlarını dolduruyordum genelde(doldurtuyordum) ancak birgün yeni kartuş doldurttuktan sonra kartujları takdıımda printera hata verdi.. scanner error yazıyordu ekranında.. bu hatayı ararştırırken bi sitedende fabrika ayarlarına döndürürsen düzelir buyrun programı gibi bişi görmüş o programı yüklemişdim, ama maalesef işe yaramadı işe yaramayı bırakın tamamen bozdu :D ekrandaki yazılar çincemi japoncamı yoksa korecemi bilemediğim bir dile geçti =)

Bu olay yaklaşık 2 yıl önce oldu.. ben bunu çözemeyince'de printerı rafa kaldırmışdım.. bu hafta aşırı derece de bu printerın yardımına ihtiyacım var arkadaşlarancak bu hatayı, sorunu, nası gidere bilirim halen çözüm bulamadım... yardımcı olursanız çok sevinirim... on/of ışığı yanıp sönüyor açdığımda, ekranında(eskiden japonca yazmadan önce) scanner error yazıyordu(ki hale öyle yazdını düşünüyorum sadece dili farklı) birde o ekranın solunda alttaki hata lambası yanıp sönüyor (üçgen şeklindeki....)

Donanımsal bir hatamıdır? programsalmı? yardımcı olabileceklere şimdiden ÇOK AMA ÇOK teşekkür ederim! acaip yardıma ihtiyacım var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdjuNn

Merhaba arkadaşlar benim Canon Pixma MP170 mode scaner printerım var..(yada vardı desem daha doğru)

sanırım makinaya reset atmaya calısmıssınız ama o da yarıda kalmıs galiba.. modelinize uygun resetleme yazılımı ile yeniden reset atın makinaya ama bu sefer sonuna kadar bekleyin biraz uzun sürebilir.. Reset programında dil secenegi yoksa japonca olmustur büyük olasılıkla onuda kullanma kitapcıgını indirip dil tercihleri nasıl yapılıyor adımları takip ederek yine Türkçe yapabilirsiniz.. Forumda daha önce baska bir arkadas bu sekilde yapmıstı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco

quote:

Orijinalden alıntı: AdjuNn

Merhaba arkadaşlar benim Canon Pixma MP170 mode scaner printerım var..(yada vardı desem daha doğru)

sanırım makinaya reset atmaya calısmıssınız ama o da yarıda kalmıs galiba.. modelinize uygun resetleme yazılımı ile yeniden reset atın makinaya ama bu sefer sonuna kadar bekleyin biraz uzun sürebilir.. Reset programında dil secenegi yoksa japonca olmustur büyük olasılıkla onuda kullanma kitapcıgını indirip dil tercihleri nasıl yapılıyor adımları takip ederek yine Türkçe yapabilirsiniz.. Forumda daha önce baska bir arkadas bu sekilde yapmıstı..

Hocam cepavladığınız için teşekkür ederim öncelikle..
    Ben makinaya reseti hatayı aldıkdan sonra yapdım, hatta azöncede biraz daha araştırdım(yabancı sitelerden) dili nasıl geri getiririm diye, birkaç yöntem öneriyorlar lcd ekran ingilizceye dönüyor kapatıp açınca gidiyor gerçi o okadarda önemli değil...

benim için asıl önemli olan şuan printerı açtığım vakit SCANNER ERROR diye hata yazması ve uyarı ve on/of tuşlarının ışıklarının yanıp sönmesi! Bu hata donanımsalmıdır programsalmı onu bilmiyorum ve bunu belirten bir yazı bulamadım internetde, Kartujları doldurtmuş ve sonra printera takmışdım kartujları(bu kartuj doldurmayı ilk defada yapmadım belki bi 10 defa falan olmuşdur) yanlız işte sonuncusunda doldurttuğum kartujları taktım makina kartujları görürken odadan ayrıldım tekrar döndüğümde odaya makinada Scanner Error yazıyordu...

Birde bu olay olduğunda evimizde bir kedi vardı ve sürekli bu printerın üstünde uyumaya meraklıydı.. acaba ondan kaynaklanan bi sorun olabilirmi?
  • Canon MP250 yazıcımda P10 hatası alıyorum nedendir acaba, çözümü nasıldır???
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Kızımın sınıfında bulunan Canon MF4010 lazer fonksiyonlu printer var. Printer dan çıktı alırken bir sütun silik çıktığını söyledi öğretmenimiz.
    Bende vaktimi alır diye cihazı işyerime getirdim. Toner'i çıkarıp temizlik yaptım.
    Printer dan çıktı alınca ilk 1-2 çıktı temiz çıkıyor sonrasında bir sütun daha da çıkarttıkça bu sütun genişleyip neredeyse kağıdın yarısı hiç bir baskı çıkmıyor.
    Sanki ısındıkça kağıdın bir bölümüne baskı yapmıyor gibi geliyor.
    Toner sanırım şimdiye kadar orjinal kartuşuna hep dolum yapılmış.
    Sorun nereden kaynaklanıyordur. Toner ömrünümü tamamladı, yeni orjinal bir toner alırsam sorun kesin hallolacak mıdır?
    Yoksa sorun cihazda mıdır?
    Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • merhabalar.. iş yerinde yaklaşık 4 senedir kullandığımız canon mf 4150 çok fonksiyonlu yazıcımız var..
    son toner dolumundan sonra kağıt sıkıştı, çıkaramadık.. sonra bilen arkadaşlar içini açtılar ve sıkışan kağıdı çıkartıp, makineyi temizlediler.. şu an içinde kağıt vb. olmamasına rağmen hala "kağıt sıkışması" uyarısını veriyor.. bu sorunumuza yardım edebilecek biri/birileri varsa çok sevinirim.. şimdiden teşekkürler..
  • merhabalar.. daha yeni yazıcı kullanmaya başladım bi şekilde elime mp610 geçti başta "8 bk" kartuşunda sorun vardı dolu olmasına rağmen sonra resetleme yaptım. şimdi ise "5pbk" da sıkıntı gösteriyor (katuş boş Diyor) halbu ki resetleme yapmadan önce dolu gösteriyordu tavsiyesi olan var mı ?
  • merhaba. Mp500 model yazıcım var . Normalen açılan yazıcı hiç açılmamaya başladı. Ekranında filan hiç açılma belirtisi yok reset atmaya çalıştım oda yaramadı ne yapabilirim. dolan kartuşlardan kaynaklanabilirimi
  • Merhaba. Yukarıda srknsngn arkadaş mf 4150 sorununu bildirmiş. Yaklaşık 5 yıldır ben de ofiste 4150 kullanıyordum ve çok da memnundum ama aynen srknsngn arkadaşın dediği gibi geçenlerde kağıt sıkıştı kağıdı çıkardık çalışmaya devam etti. Birkaç gün sonra yine kağıt sıkışmış çıkardık içeride parça da kalmadı ama düzelmedi. Sürekli kağıt sıkışma uyarısı veriyor ve sadece tarayıcısı çalışıyor şu an, diğer fonksiyonlarını kullanamıyoruz. Çözüm önerisi paylaşabilecek varsa bu sorundan kurtarır beni.

Yenisini de almayı düşündüm piyasayı araştırdım ama bunun kadar düzgün çalışan ve çok övülen bir 4 özellikli makine bulamadım. Aynı özelliklerde sorunsuz marka model önerisi olan da paylaşırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.