Şimdi Ara

LPG Ruhsata işlemetilmezse ne olur... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: greenforest08

LPG Ruhsata işletilmezse ne olur?
    Hemen anlatayım.
    1. Uzun yolda yada şehir içinde dolaşırken kafanı mesgul eden kendi kendini strese soktuğun bir durum oluşur (Bu durumun sebebi acaba bir polis durdurupta kontrol edecekmidir).
    2. Her zaman kafanda rüşvet senaryolarıyla gezer durursun( Polis beni yakalrsa ruhsatın arasına para koysam yoksa direk mi versem ya polis kabul etmezse ne olur????)
    3.Her eve dönüşünde yolculuk bittiğine değil sebebini bilmediğin bir sebepten dolayı daha rahatlamış hissedersin (sebebini soylemeye gerek yok herhalde (derin bir oh cekip yaşasın bugunude kılpayı atlattık polise yakalanmadık dersin))
    4.Ama olduki polis seni durdurdu ve arabadaki LPG sisteminin ruhsata işlenmediğini gördü. İşte o zaman hemen aracını bağlar(Her nerde isen),
    2000YTL ye yakın ceza keser,
    Aracını almak için birde araba elinde olmadan LPG yi ruhsata işletir arabanı oyle alırsın

Dipnot: Tüm bunları eski arabam da yaşamış biri olarak yeni aldığım arabaya sıralı sistemi uygulayınca 2. gun poliste LPY yi ruhsata işlettim.Siz siz olun kesinlikle ama KESİNLİKLE aracınıza dönüşüm yaptığınızada rusata işletin.
    Hem manen hem madden olacak sıkıntıları 150-200 YTL için gözel almayın

vallaha bravo kardeş yaa insan psikolojisini mükemmel yansıtmışsın....evet kesinlikle işletin ruhsata

• quote:

Orjinalden alıntı: hekimoglu

LPG Ruhsata işlemetilmezse ne olur ?

Kucağa gelirsin, işte o olur !
  • bende aracıma lpg taktırdım ancak ruhsata işletmedim.benim araca lpg takan firma donanımın projesinin yeterli olacağını söyledi.projede herşey var.polise eğer yakalnırsan yeni taktırdım de ve projeyi göster.hiçbir problem çıkmaz ve bu zaman kadar çıkmadı dedi.ancak sizin söylediklerinize bakılırsa içime bi korku düştü şimdi.n,apmalıyım?
  • benim hatırımda kalan fatura tarihinden itibaren bir ay süre ile polis durdurduğunda evraklarını gösterip işleticem diyebiliyorsun...
    senin dediğin gibi olsa kimse işletmez aynı hikayeyi anlatır durur
  • dostum işlet ruhsata ve muayne yaptır belki kaçak falan war tüp te ...Allah korusun.....

iyi akşamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnr22

dostum işlet ruhsata ve muayne yaptır belki kaçak falan war tüp te ...Allah korusun.....

iyi akşamlar

ZATEN İŞLETMEDİĞİN ZAMAN MUAYENEYE GITTIGINDE LPG Yİ SÖKÜYORLAR ELİNE VERİYORLAR. SONRA BİRDE CEZA YAZIYORLAR HADİ BUNLARI YAPTIR ÖYLE GEL DİYORLAR.
  • o karaktersiz, işgüzar ustalara benden selam söyle öncelikle hatta tüm dhden selam söylemende mahsur yok. sadece lpg de değil hayatınızda her resmi işinizde sağlam kazıklara bağlayın işinizi eşeğinizi. kimseye kulak asmayın. kurallar aslolandır. yarın devlet başına dikilirse o herifler banane diyecektir. başka ne diyebilirler ki? şey ediyoduk şey oldu şey dedik şey şey şe derler anca. kendi mantığınız yok mu? o zaman ruhsata işletenlerin mi haberi yok "enayiliklerinden" ben dahil.. mantığınızı kullanın. resmi iş bu. nasıl olur? devlete gidip ben değişiklik yaptım abi dersin. tamam eyvallah koçum der sana. işgüzarlar kim oluyor? bu tip adamları mantığınızı kullanın ayıklayın işinizden gücünüzden. adam akıllı ustalarla çalışın. saygılar..

quote:

Orjinalden alıntı: yavuzhz

bende aracıma lpg taktırdım ancak ruhsata işletmedim.benim araca lpg takan firma donanımın projesinin yeterli olacağını söyledi.projede herşey var.polise eğer yakalnırsan yeni taktırdım de ve projeyi göster.hiçbir problem çıkmaz ve bu zaman kadar çıkmadı dedi.ancak sizin söylediklerinize bakılırsa içime bi korku düştü şimdi.n,apmalıyım?

• işlet abi ne uğraşçan yolda belde kaza yapsan güvenlik ihlali yaptın diya para ödemiyosigorta kasko diyenler var doğruysa eğer. Bide araban falan bağlanır alsan yılan hikayesi herşeyi doğru yapçan abi bakma sen kimseys temiz olsun kafan rahat olsun bence
  • BAĞLARSONRA AĞLARSIN ÜZÜLÜRSÜN.
  • zauzhuahzuhauzhauhzuahzuah çok güldüm abi nemi olur yapıştırrmışın gidiyon yolda ve seni polis çeviriyo ondan sonra Lütfen belgeleriniz diyo tabe senin kc. 3.5 atıyo adam bi bakıyo lpg yok ruhsatta düştün kucağa dermiş gibi bir bakıyo sana memleketlin fln çıkarsa polis belki af ediyo ama tersine gelirsen beyfendi aracınbızda lpg ruhsata işli değil diyo inermisin z diyo sonra eline 800 milyon içeren bi kağıt veriyo birde cihazı parka çekiyo sonra..bir bardakta su veriyo sana ....boru gibi yani abi....zauhzuahzuhauhzuahzuahuzhauzhuahzuhaz

• Benim arabada snetpne depo var ayrıca led göstergesi sanki arabanın bir parçası gibi.Dışarıdan anlayabilene aşk olsun
  • ben de LPG de yok... her çevirmede ben yok diyorum polis kesin vardır atma diyor. bagajı açıyorum. polis mor oluyo. aracım Renault Spring. her spring'te LPG olur diye bir kural mı var diyorum polise. polis susuyor. bense içten içe gülüyorum...
  • o anın fotoğrafını çeksene süper olur
    quote:

Orjinalden alıntı: kudal

ben de LPG de yok... her çevirmede ben yok diyorum polis kesin vardır atma diyor. bagajı açıyorum. polis mor oluyo. aracım Renault Spring. her spring'te LPG olur diye bir kural mı var diyorum polise. polis susuyor. bense içten içe gülüyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.