Şimdi Ara

LPG NASIL 6.00 TL OLUYOR ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
9.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Hocam benim lpgli araçla 150 tlye 230 km gidiyorum symbolle 150 tlye kaç km giderim? Birde sybmbol dacia alırım ama sanayiden çıkamayız

Alıntıları Göster
    ben 150 tl ye 500 km gidiyorum uzun yol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Chp iktidarı yaklaşıyor. Az sabır. Tüm yakıt ürünlerinde ucuzluk dalgası gelecek.

• benzine okkalı bir zam yapacaklar gibime geliyor şöyle direk 10 tl gibi yada dolarla aynı gidecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

2 hafta önce litresine 4,55 tl ödeyerek 36 litre lpg aldım. 36 litre ile yaklaşık 150 km yol yapabildim. Şu an bulunduğum yer de 5.17 olmuş!

Durmak yok geçirmeye devam.

Muhtemelen ya hesabın yanlış, ya da arabanın motor bitik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt

aga sende hangi araç var ben şehir dışı 400 zor gidiyorum gerçi basıyorum ondan olabilir. accent blue var bende 1.4 manuel

• Nailton8 N kullanıcısına yanıt
    İ20 1.2 MPI 84 beygir manuel
    100 sabit hız , araba yüklü :)
    Simit tank tek depoda 350 km gidiyor uzun yolda , rekor tek depo 380 falan bitmeden girmistim yine gazciya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeen -- 28 Eylül 2021; 14:54:9 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt

bende 500 görünce dedim ne var bunda benim simit tank depoyla rekor 450 km. :)

• Halisünasyon H kullanıcısına yanıt

petrol fiyatinda 1 konuya dikkat. Butun dunya Migrostan urun alir gibi gidip o fiyattan almiyor.

Bizim petrolumuz boruyla komsumuzdan(veya Azerbaycan'dan) geliyor ve uzun sureli anlasmalar var ;) Almanya gibi bilmemnerden 15 gunde gemiyle gelmiyor. Cok daha hizli, kolay ulasiyoruz (lojistik olarak) vanayla geliyor. Cok daha ucuza almak icin saglam siyaset lazim ki o konuya burada hic girmiyim.

demek istedigim o ki bu kuresel artislardan en az etkilenen ulkelerden olmamiz lazimken durum bu iste. Kartal'a tup taktirdim 5,5TL oldu vs.. Cok yazik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufo -- 28 Eylül 2021; 15:26:29 >
  • Umarım daha da artar.  

• Akp giderse chp nasıl ucuzlatacak? Formül ne? Bir günde 3 lira mı yaptım diyecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Akp giderse chp nasıl ucuzlatacak? Formül ne? Bir günde 3 lira mı yaptım diyecek?

Bir günde değil tabi ama ekonomi düzeldikçe fiyatlar düşecek insanların alım gücü artacak. Akp ile sadece işler daha kötüye gider artık.

• Bunlar iyi günleriniz...Tadını çıkarın...Koskoca ülke bir kişiye teslim edilirse olacağı bu... Az bile yapıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: pcpcpcpc

Aydan aya zeytin alıyorum Marmaranın.

Geçen ay 900gr 23 TL diye hatırlıyorum, dün 800 gr 29 TL...

İşin kötü tarafı kalite de düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Bir günde değil tabi ama ekonomi düzeldikçe fiyatlar düşecek insanların alım gücü artacak. Akp ile sadece işler daha kötüye gider artık.

Alıntıları Göster

Ekonomiyi nasıl düzeltecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Ekonomiyi nasıl düzeltecek?

Alıntıları Göster

Akpnin ısrarla yaptığı hataları yapmasa bile düzelir.

Akpden vazgeçmek istemiyorsunuz ama artık ülke ve akp arasında seçim yapmalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

4.5 ucuz gibi söylemişsin

Alıntıları Göster

ucuz değil ama 1tl fiyat farkı nedir? şehirdışında 4.20 ye kadar düşebiliyor.

• power-pc P kullanıcısına yanıt
    Bak bu konuda haklısın :D aşıda haksızsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cricet C kullanıcısına yanıt

Evet oraıs ayrı mesele zwrme. Her şeyin en pahalı en kalitesiz gıdasını alıyoruz artık.

Yav en basitinden Avrupada satılan içecekte şeker var, aynısında bizde glikoz şurubu var. Ölmüşüz de ağlayanımız yok

• 400 cc motorum var, 100 km de 4-4,5 lt benzin yakıyor. O kadar kötü durumdayız ki bu bile fazla geliyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.