Şimdi Ara

LPG li otolara kapalı otopark serbest oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nisan ayında kapalı otopark yasağı kalkıyor,canımız Allalh a emanet canlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Belli kurallara uyan avm ler, kapalı otopark sahiplerinde geçerli olacak diye biliyorum. Şayet kurallar uygulanırsa sorun yok, ama bu ülkede biraz değil bayağı düşündürücü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da hiç yasak olmadıki zaten.
  • iyi olmuş 30 bin fazla verip dizel alıyor kendini ayrıcaklıklı zannediyor o arabanın yanına tüplü şahinle gireceğim arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten giremiyorlar mıydı? benim gördüğüm pek çok avm'de simit tüp takıp kapalı otopark'a girenler vardı (üstelik yasak yazmasına rağmen).
  • ankarada zaten her yere giriyordum 2000 model tuplu arabamla problem yok

• Kararın tek olumlu yanı AVM'lerin onca para verip yaptırdığı ama devamlı kapalı tuttukları o devasa mekanik havalandırma sistemlerini artık çalıştırmak zorunda kalacak olmaları sanırım.
  • birçok avm girişinde kapalı otopark girişlerinde lpgli araç giremez tabelası olduğunu gördüm ve dışarı parketmişimdir,hafta sonu istinyepark avmde gece girdim kapalıya aldılar şaşırmıştım daha çok şaşırmayı bekliyorum :)
  • Zaten kimsenin lpg'li araçlarla özel bir husumeti yok. Ancak kapalı alanda bence tehlike arz ediyor. Olumsuz durumu göz önüne alarak konuşuyorum. Herkes bir değil çünkü.
    Kimi var aracına bakar , tankı zamanında değiştirir , sızdırmazlığına baktırır. Kimi var hiç umursamaz , tank paslansa umrunda olmaz. Gördüm çünkü , çevremizde bu bahsettiğim umursamaz kişiler de mevcut.
    Bu ve bunun gibiler tehlike arz ediyor.

• Simit depolar ile girebiliyorduk zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.