Şimdi Ara

LPG Fiyatlarında 20 Kuruş İndirim (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
3.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

quote:

2 aya kadar birçok yerde 2tl nin altında fiyat görürüz. Her sene aynısı olmuştur. O fiyatlarla ise uzun yolda 90-110 km hız ile millet 6-7 lt yakar. Buda km de 15 kuruşun altında tüketime tekabül eder.

Sonrada LPG li araç 15 kuruşmu yakar yeah cılar gelir.

15 kuruş olayı gerçek mi, Yani 100 tl lpg ile 650 km den fazla yol yapılıyor mu,,

Ve araç marka, motor nedir,,

Piyasadaki birçok araçla 15 kuruş civarı tabiki gerçek, ama söylediğim gibi LPG 2 TL civarı olduğunda.

İstanbul-Kaş geçen sene bayramda 7.2lt/100km ile hiç yavaş gidicem diye takmadan genelde 120 ile gittim. 2TL ile çarpıp 100'e bölünce 14 kuruş ediyor.

Ne yazıkki formdaki bazı arkadaşlar halen LPG bin 30 kuruştan az yakmayacağını düşünüyor, bazı arkadaşlar ise dalga geçip yalan söylenildiğini düşünüyor, ilginç. 2 sene önce bir depo gazla (46lt) 1.6 aurisle 680 km yapmıştım ve bunun içinde şehir içide vardı. Depoda simit depoydu

valla en kötü yakıt tüketimini iki sene önce kar yağdığında 9lt/100km ile yaşamıştım ama kış lastikleriyle çok zevkliydi
  • indirim oldu bindirim bi yerden kısıyorlar diğer yerden yine yoluyorlar ne anladık biz bu işten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsodi -- 3 Nisan 2017; 15:29:19 >
  • redferrari R kullanıcısına yanıt
    arz-talep dengesi..

dizel ucuzlamaz..

ucuza dizel kullanmak istiyorsanız ya kaçak alacaksınız ya da tekneniz olacak,,
  • Yazın 1.80den lpg alıyordum. 7.5 gosteriyordu yakıt şehiriçi şehirdışı karışık. Tüple hesapladıgında 9 litre lpg. 9 litre lpg 17 lira filan yapar. Uzun yolda 6 litre yakıyor 100le giderken, 15 lira yapıyor 100 kmde yani kmde 15 kuruş.

Hesap doğru yani raad ol karşiim
  • İndirim 25 kuruş olmuş, yok mu artıran? :)
  • 15 kuruş yakanlara neden inanmazlar burdakiler anlamiyorum

Benim araba 90 liralik gazla 450 km gidiyo her lpg alisimda km'yi sifirlarim tam 445-455 arasi lpg bitip benzine gecer. Lpg'yi 2.50den aliyorum. Bu indirimle 2.30dan alirim + sicak havalar tuketim 17-18 kuruşa duser. Bu sehiricinde gecerli. Sehirdisi max 14-15 kuruş. Araç 2006 Fiesta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

15 kuruş yakanlara neden inanmazlar burdakiler anlamiyorum

Benim araba 90 liralik gazla 450 km gidiyo her lpg alisimda km'yi sifirlarim tam 445-455 arasi lpg bitip benzine gecer. Lpg'yi 2.50den aliyorum. Bu indirimle 2.30dan alirim + sicak havalar tuketim 17-18 kuruşa duser. Bu sehiricinde gecerli. Sehirdisi max 14-15 kuruş. Araç 2006 Fiesta

Hepimiz yalancıyız kardeşim.

• Yakıt cimrisi tidiay kullananlar kola cekirdek izler konuyu

• ozbayram kullanıcısına yanıt
    Neyse, biz de kapalı otoparklara giremiyoruz diyelim de biraz rahatlasın 15 kuruşa inanamayanlar. :)
    İspat etmeyen yalancının en önde gideni olsun mu :D 2009 octavia brc vardı, 25 kuruş yakıyordu, benzinle hesap edince 30 kuruş,,

• Dün 2.79dan dan aldım hemde yarım depo daha varken.Niye aldıysam

• oo iyi haber
  • quote:

2 hafta önce pendik dolayoba aytemizden 2.51 den gazı doldurdum.km sıfırladım.4 kişi ile pendik–hendek yaptım ve tekrar geri döndüm ve yine aynı yerden depoyu doldurdum.305 km yol yaptım ve 49.7 tl gaz aldı.aracım 1.4 otomatik i20

• Depo da bitmek üzereydi

• quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

İspat etmeyen yalancının en önde gideni olsun mu :D 2009 octavia brc vardı, 25 kuruş yakıyordu, benzinle hesap edince 30 kuruş,,

Güzel kardeşim bu cümleyi en son ilkokulda kurdum, 30 seneye yakın olmuş. Burda insanların işi gücü yok sanki seni kandırmaya çalışıyorlar. Nasıl bir ispat istiyorsun millet yazmış işte. Sana inandırıcı gelmeyen LPG nin 2 TL civarına düşmemesi veya düşemeyecek olmasımı yoksa benzinli aracın uzun yolda sakin kullanımda 6-7 litreleri yakamayacak olmamasımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbayram -- 3 Nisan 2017; 20:31:48 >
  • Konu sahibi arkadaş başlığı güncelle 25 kuruşa çıkmış indirim :))

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

2 hafta önce pendik dolayoba aytemizden 2.51 den gazı doldurdum.km sıfırladım.4 kişi ile pendik–hendek yaptım ve tekrar geri döndüm ve yine aynı yerden depoyu doldurdum.305 km yol yaptım ve 49.7 tl gaz aldı.aracım 1.4 otomatik i20

Aracınızda ya da lpg sisteminde problem var bence. Ben de otomatik i20 ile 32 litre gazla 304 km yol yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyetiker

quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

Aracınızda ya da lpg sisteminde problem var bence. Ben de otomatik i20 ile 32 litre gazla 304 km yol yapıyorum.

Pardon 49.7 Türk Lirası'nı, litre okudum

gerçekten 15 kuruşlar bedava gezmek gibi birşey, bence herkes lpg taktırmalı,, belki biraz daha düşer fiyatlar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.