Şimdi Ara

LPG Filtreleri Kaça değişiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tomasetto marka LPG var. LPG'yi takan yer 2 filtreye 80 TL çarptıFiyatlar genel olarak nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darth Furko

Tomasetto marka LPG var. LPG'yi takan yer 2 filtreye 80 TL çarptıFiyatlar genel olarak nedir?

uffff yazık ya
  • Kaça itelerlerse...

Adapazarı'nda 2 tane atiker yetkili bayisi var. Birisi 50 TL fiyat çekerken birisi 30 TL fiyat çekiyor...
  • Neyse orası bir daha bizden para koparamaz. Ucuz bir yer bulup oraya gideriz bundan sonra. Müşteri kaybedeceğine, adam gibi fiyat koy, her zaman sana gelelim.Ama yok illa yolacaklar
  • hepsiburdada satılan filtrelerden alan ve takan varmı 5 lira.
  • ben aldım kullanıyorum boşuna yagerek yok
  • lpg filtre montajı videosu çekebilecek varmı?
  • valla hepsiburada.coma yazı yazmıştım lpg filtrelerini değiştirmek için bayiler bizi ütüyor diye adamlar filtreleri sieteye eklemiş helal olsun. ozamanlar hepsiburada.comda yoktu bu filtreler ben de kartalda bi filtrecide bulup kendim değiştirdim.
    valla arkadaşlar size önerim : eğer lpg garantisi bitmişse gaz servisine filtre değiştirmeye falan gitmeyin. beni de üttüler bi kere 2 tanecik minyatür filtreyi değiştirmek için 50 tlye.. ama bi kere olur ikinciye kendim değiştirdim gaz filtresini
  • aklın yolu bir
  • Valla ben daha dün değiştirdim bende BRC takılı 20 tl ye değiştirdiler...
  • 2 filtre değişim ücreti işçilik dahil 45.00tl'dir aracınıza baska bir işlem daha yapılmıs olmasın?
  • sıralı sistem filtre değiştirmeyle ayar bozmaz

10-15 in km'de bir de gidip filtre değiştirmeyin...aynı filtreyi 40 bin kilometredir kullanan tanıdıgım var,söküp baktık tertemiz,yola devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemenncee -- 24 Eylül 2011; 0:30:44 >
  • Ortalama 25-30.000 km yapalım.Zaten az sayılmaz.
  • banada usta 10000 de gel demişti (brc my-10) 10000 de gittim filtre bayağı bir yıpranmıştı...50 tl verdim bende sadece filtre + takması ki 5 dk bile sürmedi işin açığı bu fiyat banada çok gelmişti ama ilk defa karşılaştığım bir durum olduğu için birşey diyemedim...burada filtrelerin 5 tl lik fiyatlara satıldığını duyunça tek kelimeyle adamlar 10 katı para alıp soymuşlar el insaff!!! gerçi bunu oertalama bu fiyatlara bütün servisler bu şekilde yapıyor...kolay para ama hiç hoş değil....
  • gerçekten çok.bende atiker var.20 tlye birtane yedek aldım.zamanı gelince kendim değiştiricem.ayar kablomda var kendi ayarımı kendim yapıcam.aslında filitrenin kendisi 10 tlyi geçmez.
  • Bu konu nedense 'cevaplanan mesajlarım' kısmında yok..

sizlerde durum nedir?

bir ambargo mu var konuya dair???
  • adapazarı modern sanayide depar otogazda 25 tl ye değiştirdim
  • İlk filtre değişiminde km yi kısa tutun ve en azından küçük filtreyi değiştirin. İlk minik filtrede depodaki üretim çapakları çıkıyor. Büyük filtre zaten yeterince büyük. Ben ilk değişimi 40.000 civarında yaptım sorunyoktu ama aklıma geldi. Ventildeki minik filtre çok pis çıktı.
    Sistem Atiker. Yaklaşık 2 yıl önce iki filtreyi 10-15 TL gibi bir fiyata arkadaşa aldırmıştım. İkinciyi de lpg ci arkadaş ücretsiz değiştirdi (minik olanı)
  • güzel konu
  • Bende zavoli marka filtreleriyi serviste 60 TL'ye değiştirtmiştim.
    Servisler 50-70 TL arasında fiyata değiştiriyorlar genelde.
    Bundan sonra kendim alıp değiştirmeyi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.