Şimdi Ara

LPG Dönüşüm Fiyatları.. Her marka/model için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
5.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda biraz dolaştım ama marka bazında LPG dönüşümü fiyatları hakkında tatmin edici bilgi bulamadım.

Fiyatlar montajı yapan firmadan firmaya çok değişiyor mu veya pazarlık şansı oluyor mu bilmiyorum ama yakın zamanda LPG taktıran arkadaşlar

- LPG kiti markası,
    - araba marka/modeli,
    - nerede taktırıldığı ve
    - fiyat bilgisini

paylaşabilirse faydalı bir konu olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihilist76 -- 27 Temmuz 2012; 21:30:40 >

• BRC
    suzuki sx4 2011 model
    erzurum
    1750tl
  • onumuzdeki hafta taktiracagim için internetten assagiyukarı 20bayiye tel açtım fiyat ve bilgi aldım, landi 1700-1650tl
    brc 1700-1750tl fiyat aldım telefonda.. genelde 10taksit. pazarlıkla ve nakitle iner biraz

yer bursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klinik_Psikolog -- 28 Temmuz 2012; 10:10:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar LPG taktıran insan var forumda, şuraya girip yazıverin arkadaşlar

Çok faydalı oluyor bu tip bilgiler yeni taktıracaklar için.
  • BRC honda jkit ile beraber pipo sistem 1.500 TL (Honda Civic)
  • BRC MY11

Simit tank 40 lt max 32 lt LPG alıyor

LPG Gösterge ışıkları kalan LPG miktarını düzgün gösteriyor

Toyota Corolla 1.6 elegant 2009 manuel

1650 TL 10 taksit
    250 TL Muayene ve Ruhsata İşletme

Şehir içi 10-10.5 lt/100 LPG
    Şehir dışı 8-8.5 lt/100 LPG
    Karma 9-9.5 lt/100 LPG

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 model, otomatik, 1.2 albea aracıma LPG taktırmak istiyorum;
    Tartarini üzerinde yoğunlaştım, biraz pahalı, gerek yok dediler. BRC sordum 1500 lira fiyat verdiler.
    1- LPG taktırmayı öneriyor musunuz (günlük ortalama 50 kilometre yol yapıyorum)?
    2- Hangi markayı öneriyorsunuz?
  • yanlış anşamazsanız , italyanlar sizin araca biraz pahalı gelir, hani 15.000 tl lik araca 1500 tl lik kit biraz lüks gibi oluyor.
    tabi karar sizin.
    ben olsam yerli 1000 tl nin altında herhangi bir marka, atiker olabilir takarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbengu

yanlış anşamazsanız , italyanlar sizin araca biraz pahalı gelir, hani 15.000 tl lik araca 1500 tl lik kit biraz lüks gibi oluyor.
    tabi karar sizin.
    ben olsam yerli 1000 tl nin altında herhangi bir marka, atiker olabilir takarım.

Bende fiorino var, yakıtından memnunum ama iş için gideceğim yol çok bozuk olduğu için kendimce böyle bir çözüm buldum. taktırırken verdiğim paradan ziyade yakıt tasarrufu ve performansla ilgileniyorum. ucuza getireyim diye eğer yolda gitmeyen yada benzinli kadar fazla yakan bir araç olacaksa hiçbir anlamı yok.Belki en başta 500 fazla veririm ama eğer yakıttan tasarruf edeceksem değer diye düşünüyorum. Yerli LPG lerin soğuk mevsimlerde sorun yarattığını duymuştum ama zaten kış aylarında fiorinoyu kullanacam. Bu konuda LPG li araç kullananların tecrübesinden yararlanmak isterim.

• Aracım 2011 Fiat Bravo Tjet turbo. Geçen ay Prins VSI-2 khein enjektörlü + turbo map + Valve Care yağlama sistemi 3000 TL ye bağlattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimcime88

2005 model, otomatik, 1.2 albea aracıma LPG taktırmak istiyorum;
    Tartarini üzerinde yoğunlaştım, biraz pahalı, gerek yok dediler. BRC sordum 1500 lira fiyat verdiler.
    1- LPG taktırmayı öneriyor musunuz (günlük ortalama 50 kilometre yol yapıyorum)?
    2- Hangi markayı öneriyorsunuz?

Önceki aracım Fiat Palio 2004 model 1.2 16V 80 bg di. Araca 40.000 km de iken 2007 yılında tartarini sistemi 1600tl ye taktırmıştım. 99.000 km ye kadar kullandım ve 3 ay önce aracı sattım. Periyodik filtre değişimleri hariç bir kere bile problem var diye servise uğramadım. İyi bir ustaya montaj yaptırırsanız sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Önemli olan iyi bir usta ve işçilik.
  • konu bayağı eski ama ben yeni bir başlık açmamak için buraya yazıyorum
    kocaeli veya istanbul anadolu yakasında lpg dönüşüm fiyatları nedir bilgisi olan varmı arkadaşlar (araç kalbüratörlü sıralı sistem değil)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.