Şimdi Ara

LPG de Gaz Ayarı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocam 97 model Mercedes E200 arabama geçen sene LPG taktırdım Atiker çift sıralı. Bu zamana kadar bi şey yoktu, son haftalarda araba dururken pat pat pat ediyor ve çok şiddetli bi ileri bi geri gidiyor hemen vitesi N ye alıyorum biraz geçiyo gibi oluyor ama devir ibresi araç dururken de sabit kalmıyor. Benzine geçiyorum hiç bi sorun yok gaza geçiyorum araba patlayacak gibi oluyor.

Uzun yıllar Ankara da yaşadığım için LPG yi de Ankara da taktırmıştım her türlü bakımınıda Ankara da ki ustama yaptırmıştım hiç bi sorun çıkmamıştı. Bu ay memleketime taşındım Antalya'dayım acaba sıcaktan mı oluyor diye düşündüm, bir yakınım gaz ayarı yaptıralım dedi gittik ustaya adam bilgisayara taktı arabayı gaz ver biraz dedi bilgisayardan bişeyler yaptı tamam oldu dedi 50 lira aldı akşama kadar iyiydi ertesi gün yine LPG de sorun çıkardı.
    Arabayı benzinde kullanıyorum LPG de ki sorunu nasıl çözebiliriz? Başka ustaya götürsek düzelirmi acaba?

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımhaber kullanıcısı -- 31 Ağustos 2016; 19:54:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu güncel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.