Şimdi Ara

lpg de en az yakan ortalama araba. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
62.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: superxp

Lancer diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

quote:

Lancer diyorum

tam ben lancer diye yazmak için girmiştim..

• quote:

Orijinalden alıntı: celebi67

quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

quote:

Lancer diyorum

tam ben lancer diye yazmak için girmiştim..

Alıntıları Göster
    colt diyorum , olayı kapatıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

Clio,Megane ve Opel'in Ecotec motorları az tüketiyor

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enrique Iglesias07

quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

Clio,Megane ve Opel'in Ecotec motorları az tüketiyor

+1

Alıntıları Göster
    lancer ne kadar yakıyo ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraedmit

Alıntıları Göster
    2011 MITSUBISHI ASX 1.6 MIVEC 117 HP motor
    BRC MY11 Sıralı LPG Sistemi ve 47 Litre Tank (Net 38 Litre)

Şehiriçi 19-21 kuruş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraedmit

Alıntıları Göster
    kesinlikle lancer.

Diyarbakır-Ankara ortalama hız 106 km, (otobanda 160'dan aşağı düşmedim nerdeyse) 1.190 km boyunca ölçüldü. Diyarbakır çıkışında fulledim, benzin ve lpg'yi. Ankara girişinde yeniden fulledim, benzin ve lpg'yi.

1.190 km'de 24 TL benzin ve 295 TL Lpg aldı. LPG'nin litresi ortalama 2.57 TL...

Bu da demek oluyor ki; 100 km' de şehir dışı en yüksek hızda bile 9,6 Litreyi geçmiyor. Yol bilgisayarında Pazartesi günü bile 56 ortalama hızla 7,7 litre gösteriyordu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Belash

kesinlikle lancer.

Diyarbakır-Ankara ortalama hız 106 km, (otobanda 160'dan aşağı düşmedim nerdeyse) 1.190 km boyunca ölçüldü. Diyarbakır çıkışında fulledim, benzin ve lpg'yi. Ankara girişinde yeniden fulledim, benzin ve lpg'yi.

1.190 km'de 24 TL benzin ve 295 TL Lpg aldı. LPG'nin litresi ortalama 2.57 TL...

Bu da demek oluyor ki; 100 km' de şehir dışı en yüksek hızda bile 9,6 Litreyi geçmiyor. Yol bilgisayarında Pazartesi günü bile 56 ortalama hızla 7,7 litre gösteriyordu...

Alıntıları Göster
    Palio 1.2 16v lpgli aracım var. Şehir içi-şehir dışı ortalama 21 krş yakıyor. (Henüz iki gün önce hesapladım.)

• quote:

Orijinalden alıntı: korfezgunesi

Palio 1.2 16v lpgli aracım var. Şehir içi-şehir dışı ortalama 21 krş yakıyor. (Henüz iki gün önce hesapladım.)

Alıntıları Göster
    Daihatsu Sirion 1.0

Şehir içi 6.1
    Şehir dışı 4.4
    Ortalama 5.0

Bir de Opel Corsa 1.0 eco var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSForever

Daihatsu Sirion 1.0

Şehir içi 6.1
    Şehir dışı 4.4
    Ortalama 5.0

O Daihatsu'nun içine dört kişi bindiğindeki yakıt tüketimini de yazar mısınız
  • Bu kuruşlar neden yazılır ki?
    Az olduğu ve bu şekilde iyi hissettirdiği için mi?
    Arkadaşlar yakıt fiyatları hem zaman içinde hem de bölgeler arasında fark arzeder.
    Bu sebeple yazılan kuruş hesapları karşılaştırılamaz. Onun yerine yazın lt/100km değerleri belki bir işe yarar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: korfezgunesi

quote:

Daihatsu Sirion 1.0

Şehir içi 6.1
    Şehir dışı 4.4
    Ortalama 5.0

O Daihatsu'nun içine dört kişi bindiğindeki yakıt tüketimini de yazar mısınız

Ortalama 1-2 lt daha fazla yaksın yine ekonomik..
  • quote:

kesinlikle lancer.

Kardeş lancer otomatikler nasıl peki?
  • kurus hesabini ne zaman ogrenecegiz?

100 kurus = 1 TL

yani burada aracim 250 kurus yakiyor diyenler, arabam km de 2.5 tl yakiyor diyor aslen.

25 kurus olmasin o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

kurus hesabini ne zaman ogrenecegiz?

100 kurus = 1 TL

yani burada aracim 250 kurus yakiyor diyenler, arabam km de 2.5 tl yakiyor diyor aslen.

25 kurus olmasin o?
    Honda Caz
  • quote:

Daihatsu Sirion 1.0

Şehir içi 6.1
    Şehir dışı 4.4
    Ortalama 5.0

daihatu sirion ve coure en az yakan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

Honda Caz

Alıntıları Göster
    Taksicilerin Tercihi,1.4 Eralar.
  • symbol
  • quote:

kesinlikle lancer.

belaş gitmişsin
  • quote:

kesinlikle lancer.

lpg kmde 247krş yani 100 kmde 9.7 litre lpg yakmışsınız bunun neresi az yakıyor anlamadım neyi iddaa ediyorsunuz ? bu ortalama c sınıfına göre bile fazla iken nasıl oluyorda en yakan araba diyorsunuz anlamıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.