Şimdi Ara

LPG Bağlantı Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Interface (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
249
Cevap
5
Favori
54.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MSC Performans

quote:

Orijinalden alıntı: truvaelektronik

mesajlarım siliniyor sanki ???

Kardeşim sen daha ticari ahlakı bilmiyorsun gelmişsin benim ilanım da satış yapmaya kalkıyorsun. Sonrada mesajlarım siliniyor diyorsun, ayıp diye birşey var!!!

pardon hocam.
    aklımda bu işleri bıraktınız artık tuningle ilgileniyordunuz diye kalmış.
  • Günaydın, bu işleri bırakmadık, yurtiçi ve yurt dışı çok iyi bir seviyeye getirmişken neden bırakalım. Ben tuning kısmıyla ilgileniyorum, ortağımda üretimle.
  • Bende merak saldım bu işten anlayamayan lpg ustaları yüzünden henüz araştırma aşamasındayım yapabilecek gibi olursam hemen sipariş vereceğim...
  • Merhaba
    Merakınızı gidermenize yardımcı olması için sitemizdeki kullanıcı sorunları ve çözümlerine bakabilirsiniz.
    Takıldıgınız noktalarda önünüzü açıyoruz.
    MSC Elektronics destek platformu TIKLAYIN
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umera -- 22 Kasım 2012; 1:30:12 >
  • bedini eco 3000 yazılım ve kablosu varmıdır..bilgi verirseniz sevinirim.
  • Merhaba
    Bedin'nin sadece gri metal kutulu ecu'su için kablo mevcut.
    Ecu hakkında bilginiz yoksa resmini koymanız kafi.
  • ecu bu sanırım pek anlamıyorum
     LPG Bağlantı Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Interface

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DuManlim -- 17 Kasım 2012; 16:03:34 >
  • Merhaba
    Ecu tam olarak gozukmuyor.
    Konnektor remısını koyabılırmısınız.
  • resim büyük ama resmi kücütmeden yükliyemedim mail adresi varsa oraya atıyım.
  • Merhaba
    info@mscsi.net adresine gönderebilirsiniz.
  • mail gönderildi.bilgi bekliyorum
  • Merhaba
    Maile cevap verildi.
    Kablo mevcut.
  • Değerli müşterilerimiz,

MSC Elektronik olarak kısa zamanda konumuzda lider duruma geldik. Bu süreç içerisinde kendimizi daha da geliştirerek siz değerli müşterilerimize en iyi ve sorunsuz teknolojiyi sunmak için çok çalıştık, çalışmaya da devam etmekteyiz. "Son kullanıcıların kendi ayarını yapma hakkı" nı savunduk, destekledik, her geçen gün bilgi ile dolan ve Türkiye'de tek olan bu FORUMU hizmete aldık. Gerektiğinde uzak bağlantı ile nasıl ayar yapıldığını gösterdik. Her ne kadar ticaret içinde olsakta bu işin maneviyat boyutunun bizim için daha önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Bu vesile ile;

- Tüm ürünlerimizin garanti periyodunu "*ÖMÜR BOYU*" olarak değiştiriyoruz.
    - Kullanıcı hatası yüzünden arızalanan ürünler geçmişte olduğu gibi servisimizde "*ÜCRETSİZ*" onarılacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umera -- 23 Kasım 2012; 16:38:25 >

• merhabalar arkadaşlar lovato smart, siena 1.6 üzerinde kurulu. güncel 3.50 firmware var.

aracın sıkıntısı: SADECE ARAÇ SOĞUKKEN Kİ gaza geçişlerde araba silkeliyor gaz yemiyor gibi oluyor bir süre sonra kendine geliyor. Sıcakkenki gaza geçişlerde sıkıntı yok başkaca bir sıkıntısı da yok.

Aşağıda ekran görüntülerini yükledim arkadaşlar bir fikir verebilirseniz sevinirim. veya neler yapabileceğim hususunda şimdiden teşekkürler.

• Merhaba, sanırım kabloyu bizden almamışsınız, program kısıtlı çalışıyor, elinizde usb dongle olmadan geçiş süresini v.s. kısaltamazsınız, aldığınız yer ile görüşün ama ellerinde yoktur büyük ihtimalle. Bizim farkımız sadece kablo satmıyoruz, destek veriyoruz, tam destek...
  • Sınırsız müşteri memnuniyeti ve kimsede olmayan teknik desteğimizle kaldığımız yerden devam ediyoruz.
    Ustasını,kablosunu bulamıyorum diye bize sormadan kiti söküp paranızı çöpe atmayın.
  • Merhaba

Bana Atiker SafeFast interface kablosu, yazılımı ve kullanım kılavuzu lazım.

Ödemeyi ve kargoyu nasıl yapabliriz..

SAYGILAR
  • Pm atıldı.
  • Gasitaly F1, Okcan, Stargas(polaris), omvl xx-p ayar kabloları satışta.
  • nlp ayar kablosu lazım
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.