Şimdi Ara

LPG ANKARA'DA NEDEN UCUZ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
7.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçen hafta Trabzon dan Ankara ya döndüm. Gelirken hep opet den Aygaz aldım. Trabzon Yomra da Opet/Aygaz 1,74 den aldım. Samsun çıkışta Ope/Aygaz dan 1,72 den aldım. Ankaraya geldim Opet/aygaz 1,54
    ödeme yaparken kasadaki kişiye durumu anlattım. Koç Amcam, Ankarada rekabet edebilmek için bayilere daha ucuz fiyattan veriyormuş. Yani Ankaradaki bayiside , Samsundaki de, Trabzondaki de 1 lt lpg den aynı miktarda kazanıyor.

Şimdi : Ey Koç amca !

Ankarada 1,54 sattırıyon ve kazanıyorsun da, diğer 80 vilayette bu kazığı niye atıyon...

• öyle yapmasaydı , şimdi koç amca diye niye böyle diye soru sorabilir miydin ?... bu ülke ve vatandaşı sömürülmeseydi , ne amele sabancı sabancı holding ne de üç kuruşsuz vehbi koç , koç holdingi kurabilirdi ...

quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

Geçen hafta Trabzon dan Ankara ya döndüm. Gelirken hep opet den Aygaz aldım. Trabzon Yomra da Opet/Aygaz 1,74 den aldım. Samsun çıkışta Ope/Aygaz dan 1,72 den aldım. Ankaraya geldim Opet/aygaz 1,54
    ödeme yaparken kasadaki kişiye durumu anlattım. Koç Amcam, Ankarada rekabet edebilmek için bayilere daha ucuz fiyattan veriyormuş. Yani Ankaradaki bayiside , Samsundaki de, Trabzondaki de 1 lt lpg den aynı miktarda kazanıyor.

Şimdi : Ey Koç amca !

Ankarada 1,54 sattırıyon ve kazanıyorsun da, diğer 80 vilayette bu kazığı niye atıyon...

• Piyasası oluştuğundan beri milangaz her zaman ankda fiyatları düşük tutmuştur, bir çeşit pilot bölge uygulaması gibi.. bu bahsedilen istasyonlar da milangaz bayisi..

quote:

Orijinalden alıntı: ysaglam

Gıptayla izliyorum..Birde bizim buralardada aynı fiyat olsa diye.. Evet arkadaşlar Türkiye'de sadece Ankara'da mı rekabet var? Yoksa başkaca bir sebebi varmı? Neden sadece Ankara?
  • Ankara Ostim de Milangaz bayi 1.25 ten satıyor.Ben aldım kullandım.Hiçbir fark göremedim.Piyasadakilerin bir çoğu gibi Cezayir gazıymış.
  • ankarada bentderesi milangaz 1,39 tl oldu gecmis olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

ankarada bentderesi milangaz 1,39 tl oldu gecmis olsun

İzmir 1,79 ....... 40 kuruş fark halen korunuyor, 30 litrelik depoda 12 tl yapar :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancin965

quote:

Orijinalden alıntı: baris347

ankarada bentderesi milangaz 1,39 tl oldu gecmis olsun

İzmir 1,79 ....... 40 kuruş fark halen korunuyor, 30 litrelik depoda 12 tl yapar :(

o zaman asıl ankara haricinde yaşayanlara geçmiş olsun demek lazım dediğiniz gibi izmirde 1,79dan alıyoruz
  • yınede ucuz ankarada.
  • az önce 1,82 den aldım. shell, antalya. ankara 1,39 antalya 1,82. fark litre basına 0,43 ykr. %25 den fazla.. 1,39 dan satan esnaf kazanmıyor mu ? bu kadar ucurum olmamalı...

saygı,sevgi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikemal80

az önce 1,82 den aldım. shell, antalya. ankara 1,39 antalya 1,82. fark litre basına 0,43 ykr. %25 den fazla.. 1,39 dan satan esnaf kazanmıyor mu ? bu kadar ucurum olmamalı...

saygı,sevgi...

11 Kasım 2009 da LPG/LT 1.39 muş şimdi 2.03 ankarada 2.58 den geri geldi buna da şükür.. iki yıldaki fark 63 Kuruş 26 Lt alıyor Depom 16.38 Lira Fark ediyor ayda 5 Depo alıyorum bütçeden 82 Lira fazla çıkıyor 1 yılda 982 TL

Fiyatlar Burada..
  • Ankara sihiyeden Tandoğan'a gelirken petrol ofisi vardı, kapanmış galiba. Nedenini bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.