Şimdi Ara

Lowepro Fastpack 250

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Lowepro Fastpack 250
    Fiyat:200 TL
    Kargo alıcı arkadaşa aittir.(Hangi kargo firmasından göndermemi istiyorsa söyleyebilir.)
    Çanta hiç kullanılmadı. Hediye geldi,hiç ihtiyacım olmadı o yüzden evde boş boş durdu.Sadece eve gelirken dışarıyı gördü diyeyim gerisini siz anlayın
    Fiyatı uygun tuttum.Normal fiyatı bu markayı bilenler iyi bilir ne fiyatlarda olduğunu
    Çanta;laptop özel yeri(15.4 ''),fotoğraf makinesi,hafıza kartı bölmeleri ve ekstradan bir bölmeye sahip.(Bu bölmeye roman,tıraş makinesi,şarj makinesi vs. gibi şeyler rahatlıkça koyulabilir.)
    Yağmur,kar,aşırı güneş, vs. gibi ekstrem koşullara uygun yapılmıştır.Duruşu, kalitesi malumunuz zaten
    Aslında çantayı fazla anlatma gereği de duymuyorum zaten bilinen bir çanta ve birçok özelliği ilgisi olan arkadaşlar tarafından da biliniyordur
    Bir iki fotoğrafını da koyup gerisini siz değerli forum üyelerine bırakıyorum.
    Saygılarımla
    Lowepro Fastpack 250
    Lowepro Fastpack 250Lowepro Fastpack 250Lowepro Fastpack 250Lowepro Fastpack 250Lowepro Fastpack 250Lowepro Fastpack 250
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Diyarbakır,Ergani Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.