Şimdi Ara

Low Faker vs Dopa Senpai

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Low Faker(şişirilmiş balon) güzel free aldı
    https://www.twitch.tv/videos/147043951

• Dopa o maçta biraz tilt olmuş gibiydi

Uzun bi süre basede kaldı son 5 dakika zaten çıkmadı çeşmeden

1/7 oynayacak türden oyuncu değil çünkü gerçi skordan ziyade tilt havasındaydı kesinlikle,ama Faker 5.seviyede alt koridora roama gittiğinde 2 skoruda alınca koridor zaten Dopa için bitmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 25 Mayıs 2017; 15:31:13 >
  • Dopanın aldığı world leri 10milyonla çarpsan yine fakere yetişemiyor gelmiş fakere balon demiş ahu ahu ahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman oynandı bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

Ne zaman oynandı bu

Bugün
  • Dopa ad runler le oynamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faker kim ki lol DOPA GOD varken dopacıyım ben dopafanboy her maçını izlerim trde tf main duo gircekler pm:Best TF World
  • Dopa gibi eloboost vb ne bulaşmış ve suçu sabitlenip ceza almış birini takip edenler var. İlginç (!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauron -- 26 Mayıs 2017; 3:24:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltisLOL

faker kim ki lol DOPA GOD varken dopacıyım ben dopafanboy her maçını izlerim trde tf main duo gircekler pm:Best TF World

ben de tf main ama tf tr için uygun bi şampiyon değil biraz takıma bağlı ahri otplemeyi düşünüyorum param birikince
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauron

Dopa gibi eloboost vb ne bulaşmış ve suçu sabitlenip ceza almış birini takip edenler var. İlginç (!)

Sen ne anlatıyon değişik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauron

Dopa gibi eloboost vb ne bulaşmış ve suçu sabitlenip ceza almış birini takip edenler var. İlginç (!)

Sen korede 47 win streak ile falan oyna seni takip edelim.
  • Elma ve Armut

Biri çokkkkk iyi bir takım oyuncusu, diğeri çok yetenekli ama takım oyunu ile alakası olmayan seyretmesi son derece zevkli bir oyuncu. Biri porfesyonel diğeri amatör.

Street Jam ile NBA karşılaştırması gibi 2 sini karşılaştırmak.
  • veletler her yerde
    Low Faker vs Dopa Senpai
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermandgn

veletler her yerde
    Low Faker vs Dopa Senpai

en sondakide "sa türkler" yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhonya -- 28 Mayıs 2017; 11:29:56 >

• kek2 K kullanıcısına yanıt
    yani ben ahri oynamadığımdan bilemicem ama ahri oynayanlar müthiş yetenekli oluyormuş bencede denemelisin
  • quote:

yani ben ahri oynamadığımdan bilemicem ama ahri oynayanlar müthiş yetenekli oluyormuş bencede denemelisin

e tutturması zor öle deme
  • kek2 K kullanıcısına yanıt
    bi ark söledi e vurup q yu çakıon w basıp ulti basıon tek vuruomuş öle çar
  • quote:

bi ark söledi e vurup q yu çakıon w basıp ulti basıon tek vuruomuş öle çar

yeni hextech buildiyle e tutturması daha kolaymış diyolar denemk lazım hextech üstüne mana içinde bi lich boğan op olabilir.Ama ahrinin opliği hasarı değil safe olması yani diğer şampiyonlar gibi hard ctlenmiyor.Safe farmını yapıyor pasifi sayesinde hasar alsada lanede durabiliyor eşit giden oyunda rakipler büyü direnci alsa bile gerçek hasarı yüzünden yine vuruyor.Tek tutturduğu e ile oyun kazanabiliyor.Çok safe ve çok fazla kullanışlı.Mesela fizz gibi herkesin arasına atlaması gerekmiyor güvenli mesafeden tutturduğu bir e ile herşeyi bitiriyor.E skili stun gibi olsa dengeli olurda ramusun e si gibi olması fazla op yapıyor karakteri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kek2 -- 30 Mayıs 2017; 2:22:24 >
  • https://youtu.be/ejHTEF3XcXo

bu sefer dopa sanpai :3 faker balonunu >.< patlattı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.