Şimdi Ara

Low ele stream 900 elo civarı (AÇIK) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
3.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • öğrendiklerimizi kimseyle paylaşmıyoruz
  • Oyun atıcak mısın ?? Ona göre izlemede kalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

grooveshark.com kullanırsan stream müzikleri için daha güzel olabilir, ocelote burayı kullanıyor mesela.

grooveshartan falan liste yapılması var yoksa bilmediğim şeyler değil ama yapıcı eleştiri için teşekkürler =)

Bu arada sanırım orada istek parça listesi gibi bir olay varmış biliyor musun? Benim kullandığım grooveshark sadece girip müzik çalmaktan ibaret :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastzombie -- 30 Haziran 2012; 15:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastzombie

quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

grooveshark.com kullanırsan stream müzikleri için daha güzel olabilir, ocelote burayı kullanıyor mesela.

grooveshartan falan liste yapılması var yoksa bilmediğim şeyler değil ama yapıcı eleştiri için teşekkürler =)

Bu arada sanırım orada istek parça listesi gibi bir olay varmış biliyor musun? Benim kullandığım grooveshark sadece girip müzik çalmaktan ibaret :D

istek parça olayını guardsman bob chatden yapıyor, bu arada groovesharkda başkalarının yaptığı listeyi kullanabiliyorsun, mesela girip herhangi bi stream sahibinin listesini alabilirsin ordan.
  • 900 eloda olup çok daha kötü oynayanları gördüm, bence arkadaşın oyunu elosuna göre gayet normal.

Bu arkada arkadaş ara ara vodka mı yudumluyor, ne o içtiği? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 30 Haziran 2012; 20:45:15 >
  • İzliyoruz.Yayın kaliteli
  • Beyler genelde su içiyorum. Bu şişeyi bir yorum üzerine kullanmaya başladım. Takip edenlere teşekkürler =)
  • Müzik var mı ? Hiç ses gelmiyor bende .
  • görüntü yayın konuşma olarak süper.
    umarım uzun süreli devam ettirirsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.