Şimdi Ara

Love (2016 - ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2. sezonda Mantar yedikleri bölüm epey komikti. :) Türü sevenlere tavsiye ederim, yapay bir dizi değil karakterler gayet eğlenceli.
  • 2. sezon komediyle beraber dramda eklemişler ben bitirdim çokta keyifliydi türü seven herkes izlemeli
  • Diziyi burada görüp yorumlar ışığında seyrettim.

Ben de sevdim. Tam kafa dağıtmalık dizi. Karakterler, olaylar çok gerçekçi, tam hayatın içinden.

Gerçi Gus o tiple Heidi gibi hatunu götürdü ya neyse...

Bu arada Arya karakterini oynayan kız; dizinin yaratıcıs ve benzer bir çok filmin mimarı Judd Apatow'un kızıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 30 Mart 2017; 11:16:54 >
  • Bu kadar sağlam bir dizi ulkemizde değer görmüyor ya , ben başka bisey demiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci sezonu anca izleyebildim. ortalamanın altında kaldı benim için, çok sıktığı yerler oldu. konu bulmakta sıkıntı çekmişler galiba. bunlar dışında dizi bayağı gerçekçi geliyor bana ilişkiler vs.
  • 3.sezon final sezonu olacakmış. Tarih 9 Mart.

https://twitter.com/love/status/941753295860674560

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 15 Aralık 2017; 22:52:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

3.sezon final sezonu olacakmış. Tarih 9 Mart.

https://twitter.com/love/status/941753295860674560

Evet biraz önce bende gördüm . güzel bir diziydi . içimde bir burukluk oluştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 3üncü sezon çıktı , çok güzeldi yine bitmesi üzücü oldu çok sevdiğim bir diziydi özellikle micky dobbs karakteriyle gillain jacobs
  • üçüncü sezon çok hoş başlayıp bitti, final olmasından mıdır nedir bitecek olması daha da sevdirdi sanki diziyi bana
    özel olarak Randy karakterini oynayan abiyi tebrik etmek isterim çok başarılı buldum kendisini
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.