Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara, İstanbul Havaalanı olmak üzere uçuşlarım var. Acaba aktif lounge indirimi olan yerler var mıdır? Çoğu kredi kartı var, hat olarak da Vodafone ve Turkcell var.
  • İlk defa lounge kullanacağımda şöyle bir sorum var benim uçuşum 1 ağustos sabah 6:10 da sabiha gökçenden içhat bende şehir dışından geleceğim için havalimanına 31 temmuz akşam 20:00 gibi gelsem lounge hizmetimden uçuşa kadar yararlanabilirmiyim acaba.
  • çarşamba akşam istanbul h.alanında olamam gerek uçağım perşembe sabah ... o saate kadar lounge'da takılmam mümkün mü acaba ? Nasıl olur ? Hiç bilgim yok nedir ne değildir biri aydınlatırsa çok sevinirim.
  • Yeni Havaalanı için lounge kampanyası yok mu arkadaşlar. Ayın 13'ünde orada olacağım yararlanmak istiyorum ama.
  • Antalya için herhangi bir lounge kampanyası varmi?
  • ISG lounge kampanyası var mı? Bir ara Atatürk Vodafone'dan yararlanmıştım fena değildi.
  • Yeni havalimanında dış hatlarda lounge girişi var mı? Gece 2den sabah 8:30 uçuşuna kadar bekleyeceğim, IGAnın 50(!) Euroluk lounge'undan başka birşey bulamadım henüz.
  • Sabihadaki workinton lounge fiyatları hakkında bilgisi olan varmı? Turkcell %50 kamp var görünüyor ama kaç paranın %50si olacak bilgi bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

Sabihadaki workinton lounge fiyatları hakkında bilgisi olan varmı? Turkcell %50 kamp var görünüyor ama kaç paranın %50si olacak bilgi bulamadım
    sabiha workinton giriş ücreti 40 tl. platinium kullanırsanız 20 tl oluyor. fakat içerde alkol yok, bunu göz önünde bulundurun, sadece atıştırmalıklar ve kahve/çay. yinede uzun zamanınız varsa değerlendirilebilir oldukça mantıklı.
  • izmirde indirimli lounge var mı?
  • İstanbul Havalimanı için herhangi bir kredi kartı, mobil operatör vb. lounge kampanyası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

İstanbul Havalimanı için herhangi bir kredi kartı, mobil operatör vb. lounge kampanyası var mı?
    Yeni havalianının herşeyi lanet.
    korsan taksi gitmek/oradan almak istemiyor, içeride çok yürüyorsunuz, valiziniz varsa çok yürüyorsunuz, uçak iniş kalkışta dünya turu atıyor. eskiden 40dkika tarifesi olan ankara uçuşları dahi 1 saat 20 dakika tarifelendiriliyor artık (ki 80 dakika yani 2 katı süre demek). başa bela bir yer yaptılar kısaca.
    tabii ki lounge da yok. sadece iga kartı olanların kullanabildiği bir lounge ve thy cip lounge var. sanıyorum özellikle de kredikartı/operatör destekli lounge açmayacaklar. sebebi bence o saçma, pahalı iga kart satışını arttırmak. kart varsa lounge var, buggy var, hızlı geçiş var, yürümüyorsun vs vs. terminal içinde belli bir konfor sağlıyor size.
    kısaca henüz yok, ilerde de olacağını zannetmiyorum umarım yanılırım. eee terminali normal maliyetinin 4 katına maledince bir yerlerden katma değer hizmet "çakmaları" gerekiyor müşteriye ne de olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzeus -- 8 Ekim 2019; 18:19:41 >

• Arkadaşlar Sabiha Gökçen dış hatlardan uçuşum var perşembe günü en uygun lounge nasıl kullanabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: habipermis

Arkadaşlar Sabiha Gökçen dış hatlardan uçuşum var perşembe günü en uygun lounge nasıl kullanabilirim?
    Bende haftaya gidecem yok mu kampanya
  • İsg lounge 14o liraya çıkmış. Visa platinum kart ile 70 lira. :( 2 sene evvel visa 35 tl giriliyordu. Artık girmeyeceğim sanırım.
  • saw lounge girmeyi düşünüyorum. american exspres gold kart var. yaklaşık 6 saat aktarma sürem var.

lounge ilk defa gideceğim. kullanmaya değer mi? ne tavsiye edersiniz?

• Garanti nin Amex ini kabul etmiyorlar. Orijinal Amex gold varsa onunla girebiliyorsunuz.

• lazzeus kullanıcısına yanıt

Goldda tamamen hcretsiz mi ? Aidati yuksek biraz 1000 lira.

sadece platinumda ucretsiz diye biliyordum ama o da zaten 2000 lira degmez

• 16 eylül ankara esenboğa havalimanında olacağım en uygun lounge nasıl kullanabilirim?

• bu konu neden geride kalmış kimse lounge kullanmıyor anlaşılan

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.