Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet hocam lgm.
  • sabıha gokcenden aktarmalı yurt dısı ucusum var baskasından kod felan alıp kullanabılırmıyız ?
  • Yurtdisi gelis yaptim(sabiha gokcen) malum pasaport kuyrugunu gorunce mecbur ic hatlar LGM loungea geçtim 25 tl cok değil diyerek kampanyadan midir bilinmez metrobus gibi servisler yenilenmiyor tek güzel yani starbucks kahvesi, kampanyasız kesinlikle değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi sabahı çok erkenden Ankaradan ucusum var. geceden gitmeyi düşünüyorum

Esenboğa da en uygun yurtdışı lounge seçeneği nedir? Ve gece açık m? Sabah 5teki uçağa akşam 11 12 gibi kapı kısmına geçebilirim değil mi? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Cumartesi sabahı çok erkenden Ankaradan ucusum var. geceden gitmeyi düşünüyorum

Esenboğa da en uygun yurtdışı lounge seçeneği nedir? Ve gece açık m? Sabah 5teki uçağa akşam 11 12 gibi kapı kısmına geçebilirim değil mi? Teşekkürler

5 deki ucak icin 12 den sonra girmelisin.12 den once girersen 2 kere ucret odemen gerekir.yeni gune giriliyo cunku.ben sabiha isg ye girerken eleman uyardi.rica ettik izin verdi.bunda dandik bi lounge olmasinin payi da vardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu loungelerde ne yapılır acep

iç hatlar uçuşlarda bu kodlardan edinsek ücretsiz kullanabilirmiyiz.yemek mi yiyoz çay mı içiyoz nedir

Şu cahili bi aydınlatın lütfen

• Ic hatlarda imkanlar daha az olmakla beraber cay sicak be soguk alkollu ve alkolsuz icecekler icebilir, atistirmalik (simit, sandvic, ezme, zeytinyaglilar vb) yiyebilir bunlari kalabalik sira ortamından uzak yapabilirsin ( son zamanlarda lounge kullanimlari artti eskisi gibi cok sessiz sakin olmuyor ic hat loungelar ozellikle sabiha igm ve anadolujet primeclass lounge) isin varsa genelde 2 pc koyuyorlar printer da var. Genel olarak böyle

• ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz olarak saat sınırı olmaksınız içeride ne varsa yer, içer, oturur, uyur, bazılarında duş bile alabilirsin.

Ücretsiz wi-fi kullanır, rötar olsa da daha az sıkıntı çeker uçuş bilgi ekranından oturduğun yerden durumu izlersin...
  • Teşekkürler bilgilendirme için.. 12den sonra giriş yapayım o halde...

Tabi uygun bir lounge fırsatı bulursam..

• turk telekom lounge aktif oldu mu son durum nedir AHL dış hatlardaki
  • __By_CiN_oO__ kullanıcısına yanıt
    Sabihada Vodafone'un kampanyasi yok, bkm expressin bugun sondu onun disjnda visa platinumunuz varsa 25 tlye igm ic hatlar loungeini kullanabilir sadece kredi kartini uzatip gorevliye ondan cektirerek

• Şu an Ahl iç hatlarda kampanya varmidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Cumartesi sabahı çok erkenden Ankaradan ucusum var. geceden gitmeyi düşünüyorum

Esenbogada sabah 4 e kadar ucus olmadigi icin gece oyle servis beklemeyin. Anca olan seylerle yetinirsiniz (icecek, meyve). Gece 3 den sonra corba falan koyarlar. Pegasusla gidiyorsaniz kontuarlar ucusa 2 saat kala aciliyor. Valiziniz varsa ve kabine alamayacak sekildeyse kontrolden gecemezsiniz. Dolayisi ile emanetciye para ile teslim etmeniz gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Esenboğa

İstanbul atatürk

İzmir adnan Menderes

Bodrum milas

İç-dış hat kampanyalı yardımcı olunur

• Ankara esenboğa ichatlarda anadolujet yolcusu iseniz primeclass 35tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbuli

Ankara esenboğa ichatlarda anadolujet yolcusu iseniz primeclass 35tl.

2 sene önce sağolsun hayırsever bi arkadaştan aldığım vodafone koduyla ücretsiz kullanmıştım bu loungu. güzeldi. yada beleş olduğu için bana güzel geldi.
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    ankara dis hatlar icin ucret nedir ve nasil yararlaniyoruz hocam?
  • Bugun saw ic hatlar lounge kullandim pis ve duzensizdi . Kalamar vardi ve corba . Ickiden kirmizi ve beyaz sarap ve bira vardi . Ben starbucksin makinesinden kahve ictim arife diye . Belki kalabalik oldugundandir masalar kirliydi . Tav passport telekom prime tarifesindeyim o yuzden free di , ama para hic vermem adi ustunde lounge ya karizma olmasi lazim tamam beyfendi olur beyfendi gibi kelimeler yetmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Bugun saw ic hatlar lounge kullandim pis ve duzensizdi . Kalamar vardi ve corba . Ickiden kirmizi ve beyaz sarap ve bira vardi . Ben starbucksin makinesinden kahve ictim arife diye . Belki kalabalik oldugundandir masalar kirliydi . Tav passport telekom prime tarifesindeyim o yuzden free di , ama para hic vermem adi ustunde lounge ya karizma olmasi lazim tamam beyfendi olur beyfendi gibi kelimeler yetmiyor

telekom prime tarifesinde lounge gorunmuyor hocam. sizin farkli bir tarife mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviloks

quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Bugun saw ic hatlar lounge kullandim pis ve duzensizdi . Kalamar vardi ve corba . Ickiden kirmizi ve beyaz sarap ve bira vardi . Ben starbucksin makinesinden kahve ictim arife diye . Belki kalabalik oldugundandir masalar kirliydi . Tav passport telekom prime tarifesindeyim o yuzden free di , ama para hic vermem adi ustunde lounge ya karizma olmasi lazim tamam beyfendi olur beyfendi gibi kelimeler yetmiyor

telekom prime tarifesinde lounge gorunmuyor hocam. sizin farkli bir tarife mi

Telekom prime tav passport var gunluk ama hocam

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.