Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.396
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen Antalya iç hatlar TEB Lounge'a girdim size de bilgi vereyim istedim belki lazım olur;

Teb kartından 2000TL ve üstü harcama yapanlara ayda 1 kere giriş ücretsiz. Yanında 1 misafire de indirimli 35TL ücret alıyorlar.

İçeride alkolsüz içecekler dışında efes 33'lük kutu bira, rakı, şarap ve votka servisi yapıyorlar. Yemekler; makarna börek ve çorba vardı ama lezzetli değildi. Onun dışında atıştırmalık sandwich kısır vs. vardı. Kuruyemiş yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tequilla1984 -- 10 Şubat 2017; 13:34:35 >
  • Beyler Atatürk dış hatlarda mevcut lounge fiyatları nedir?Sadece Paraf Gold var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabiha Gökçen'de Adios Priemium , THY için uygun bir lounge var mı ?
    Benim bildiğim 1 adet var ve herkes girebiliyor pegasus'a indirimli diğer müşterilere 40 TL civarı ücreti vardı sanırım.
  • var mı güncel lounge fırsatı
  • arkadaşlar parafly platinum için 2500 TL şartı var.ekstrenin mi 2500 TL ve üzeri olması anlamına geliyor?
  • tequilla1984 kullanıcısına yanıt
    teb lounge nedir hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: vvlkn

Sabiha Gökçen'de Adios Priemium , THY için uygun bir lounge var mı ?
    Benim bildiğim 1 adet var ve herkes girebiliyor pegasus'a indirimli diğer müşterilere 40 TL civarı ücreti vardı sanırım.

Sabiha Gökçen iç hatlardaki ISG lounge'a bkm express ile 25 TL'ya girilebiliyor şimdilik.

İçeride alkollü içecekler de var.

BKM express uygulamasını açıp lounge'ın girişindeki QR kodu okutup ödeme yapıyorsunuz telefondan. Daha sonar ekrana bir kod geliyor bu kodu gösterip giriyorsunuz.
  • 17 Nisanda Atatürk Dış hatlarda 3-4 saat bekleyecem,sadece paraf gold var .Tavsiyeniz var mı?30 euro diyor yani 115 tl!Daha uygun bir formül bulabilir miyiz?
  • İzmir adnan menderes teki nasıl ve nekadar giriş içerde alkollü içecek neler veriliyor daha önce kullanan arkadaşlar varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Esenboğa Havalimanı dış hatlarda normal lounge ücreti ne kadar. Ücretsiz veya indirimli nasıl yararlanabilirim. 8 gün sonra kullanacağım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Arkadaslar merhaba , hafta sonu saw da dis hatlari kullanacagim , gunluk tav passport cikardim telekom primedan . Ne gibi ayricaliklar var acaba ?

• Askerliğimi çavuş olarak yaptım

Konuları aramak çok sıkıntı dediğin gibi neyi nerede aracağını bulmak zor
  • Vodafone lounge şifresinin geçerliliği ne kadar? yani şifreyi şimdi aldım diyelim, kaç güne kadar kullanabiliyorum bu şifreyi ?
  • Telekom prime in tav passport dailyi denedim ctesi gunu hem gelis hem gidiste . Cip loungde kahvalti ettim peynir dandikti cok sutasin yogurt peyniri vardir ona benziyordu zeytin ve domates iyidi , saraplar vardi bira gordum gormedim hatirlamiorum . Ama kahve makinasina diyck yoktu starbucksin makinasi vardi kocaman idi . Fazla durmadim fast track geciyor ama sira omadigindan girmedim . Duty free de indirim yoktu . Yani saw icin bos bir kart bence .

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

Vodafone lounge şifresinin geçerliliği ne kadar? yani şifreyi şimdi aldım diyelim, kaç güne kadar kullanabiliyorum bu şifreyi ?

Kullanana kadar aynı şifreyi veriyor zaten

• 1080pHD 1 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuz'da iki kişi Sabiha gökçenden yurtdışına çıkacağız. Sabah erken gideceğimiz için kampanyalı lounge var mıdır acaba? Yoksa 100 tl gibi bir fiyat çıkıyor ki çok fahiş

• Haftaya sabah Sabiha Gökçen'de olacağım, dış hatlar için önerebileceğiniz çok kazık olmayan bir lounge var mıdır?

Pegasus ile uçacağım için sanırım uçuşumla ilgili bir indirim almam mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Haftaya sabah Sabiha Gökçen'de olacağım, dış hatlar için önerebileceğiniz çok kazık olmayan bir lounge var mıdır?

Pegasus ile uçacağım için sanırım uçuşumla ilgili bir indirim almam mümkün değil

merhaba

lounge girişi 27,50

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/fasttrack-mobil/

lounge girişinde bulunan QR kodu Bkm express uygulaması ile okutup gelen ekrandan ödemeyi yapıyorsunuz. size bir şifre veriyor. bu şifreyi söyleyerek giriyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Haftaya sabah Sabiha Gökçen'de olacağım, dış hatlar için önerebileceğiniz çok kazık olmayan bir lounge var mıdır?

merhaba

lounge girişi 27,50

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/fasttrack-mobil/

lounge girişinde bulunan QR kodu Bkm express uygulaması ile okutup gelen ekrandan ödemeyi yapıyorsunuz. size bir şifre veriyor. bu şifreyi söyleyerek giriyorsunuz.

Hocam bilgi için teşekkürler. Sabiha Gökçen'i çok bilmiyorum bu nedenle mazur görün, bu hangi lounge'da geçerli tam olarak?

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.