Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.356
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VictorMature

Vodafone red lounge hizmetinden faydalanmak için hattın bize mi ait olması gerekiyor?
    Vodafone kullanmıyorum, başkasının şifre ve telefon numarası ile girebilir miyim içeri?

girebilirsin sorun değil .hattın sana ait olması şart değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 4 gün sonra yurtdışından dönerken atatürk iç hatlarda lounge da biraz zaman geçirmek istiyorum. arkadaşımda vodafone red tarifesi var. sormak istediğim bu şifrenin bir süresi var mı? yani şimdiden 6666 ya mesajı atıp şifreyi alsa 4 gün sonra da kullanabilir miyim yoksa şifreyi arkadaşımdan lounge kapısına ulaşınca mı istemeliyim?
  • Esenboğa da kullana bilecegim cip salonu var mıdır nasldır miles and smiles platinum kredi kartı sahibiyim

• pembepembe kullanıcısına yanıt
    CIP Salonu azcık farklı bir kavram..

Esenboğa'da THY'nin iç hat CIP salonu mevcut. Bu salon havaalanı giden yolcu terminalinin devamında yer almakta. Genelde dışarıdan (açık otopark olarak belirtilen alandan) giriş yapılmakta.
    Salonu kullanabilmek için ise, Miles&Smiles yolcu programı kartınızın (kredi kartı değil) Classic Plus, Elite veya Elite Plus olması veyahut Star Alliance Gold dengi kartınızın olması gerekmekte.
    Tabii uçuşunuzun da THY (veya Star Alliance) uçuşu olması gerekiyor.

AnadoluJet uçuşu olması halinde ne yazık ki ücretsiz olarak yararlanamıyorsunuz. Çünkü Star Alliance üyesi değil. Ücretli olarak faydalanmak isterseniz, ücret tarifesine şuradan (link) ulaşabilirsiniz. Ücretli de olsa bu salondan uçağa özel olarak götürüldüğünüz için, Pegasus, Borajet gibi diğer firmalar ile uçuyorsanız kabul edilmiyorsunuz.

Yukarıda anlattığımın dışında, Esenboğa için Miles and Smiles kredi kartınız ile ne yazık ki doğrudan faydalanabileceğiniz bir lounge bulunmamakta.

• Statü gerekiyor anladm peki vodafone veya is bankasi veya baska türlü faydalanabilecegim bi cip lounge mevcutmu

• quote:

Orijinalden alıntı: jordi

CIP Salonu azcık farklı bir kavram..

Esenboğa'da THY'nin iç hat CIP salonu mevcut. Bu salon havaalanı giden yolcu terminalinin devamında yer almakta. Genelde dışarıdan (açık otopark olarak belirtilen alandan) giriş yapılmakta.
    Salonu kullanabilmek için ise, Miles&Smiles yolcu programı kartınızın (kredi kartı değil) Classic Plus, Elite veya Elite Plus olması veyahut Star Alliance Gold dengi kartınızın olması gerekmekte.
    Tabii uçuşunuzun da THY (veya Star Alliance) uçuşu olması gerekiyor.

AnadoluJet uçuşu olması halinde ne yazık ki ücretsiz olarak yararlanamıyorsunuz. Çünkü Star Alliance üyesi değil. Ücretli olarak faydalanmak isterseniz, ücret tarifesine şuradan (link) ulaşabilirsiniz. Ücretli de olsa bu salondan uçağa özel olarak götürüldüğünüz için, Pegasus, Borajet gibi diğer firmalar ile uçuyorsanız kabul edilmiyorsunuz.

Yukarıda anlattığımın dışında, Esenboğa için Miles and Smiles kredi kartınız ile ne yazık ki doğrudan faydalanabileceğiniz bir lounge bulunmamakta.

Hocam, Ben dün esenbogada anadolujet primeclass salonuna uğradım, Anadolujet yolcusuna ücretli dedi, görevli yeniyim ben, Bazı banka platinium kartlarını ücretsiz dedi, afilli bonus platinium kartı posttan çekti, onay gelmeyince,2000tl harcama yapılmış olması lazım dedi. Bu salon için hangi kartlar geçerli başka biliyor musun?

• Arkadaşlar iyi günler, pazar sabah Atatürk havaalanında lounge a girmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı? Nasıl giriş yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinthemehmet

Arkadaşlar iyi günler, pazar sabah Atatürk havaalanında lounge a girmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı? Nasıl giriş yapabilirim?

Miles & Smiles statü gerektiren kartlarından ya da vodafone red L, XL ve Elite hatlarından gerekiyor hocam. Kısacası zor
  • Naptın hocam zor diye bişey yoktur bizde :)

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Esenboğa iç hatlardaki Primeclass lounge için hemen aklıma gelenler: Vakıfbank, Halkbank, Teb, Türkiye Finans, Denizbank, ING Bank (Özel bankacılık müşterilerine) gibi bankaların anlaşması mevcut.
    Genellikle bu bankaların da seyahat kartları için geçerli bu durum. Örneğin Vakıfbank MilPlus gibi. Vakıfbank Platinum kartlara da imkan var ama indirimli olarak hizmet sunuluyor.
    Ayrıca hemen hemen her bankanın kendine göre ayrıca kriterleri mevcut. Afili Bonus Platinum son ektre miktarı 2000 TL isterken, TEB Ocak ayına kadar 1000 TL, Ocak'tan itibaren aylık 2000 TL harcama kriteri koyuyor.
  • jordi J kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
  • red kodunu bugün alsam kaç gün geçerli yani 1 hafta sonra kullansam oluyor mu? süreli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasac -- 26 Aralık 2016; 14:49:6 >
  • Selamlar,
    Öğrenciyim uçuşum iptal oldu akşam uçuşuna aldırdım 8 saat var uçuşuma Atatürk Havalimanında kalakaldım vodafone red şifresi verebilecek olan ya da ucuz nasıl girebilirim ipucu verebilecek olan var mıdır teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mademoiselle96

Selamlar,
    Öğrenciyim uçuşum iptal oldu akşam uçuşuna aldırdım 8 saat var uçuşuma Atatürk Havalimanında kalakaldım vodafone red şifresi verebilecek olan ya da ucuz nasıl girebilirim ipucu verebilecek olan var mıdır teşekkürler

HAVAYOLUNDAN İSTESENE TAZMİN HAKKINI 3 SAATİ GEÇEN RÖTAR YADA İPTALDE SENİ OTELDE YADA YEMEK YİYECEK GİBİ HAKLARINI SUNMAK ZORUNDA HANGİ FİRMA
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Selamlar,

HAVAYOLUNDAN İSTESENE TAZMİN HAKKINI 3 SAATİ GEÇEN RÖTAR YADA İPTALDE SENİ OTELDE YADA YEMEK YİYECEK GİBİ HAKLARINI SUNMAK ZORUNDA HANGİ FİRMA

Aaa öyle bir şey mi var hiç bilmiyorum thy

• turk telekom lounge acıldı mı tadilat bitti mi
  • quote:

quote:

quote:

Selamlar,

ohoo sen baştan kaybettin o zaman thy ise o kadar rötar var dediği an sen haklarını isteyeceksin seni en kötü iç hat thy cip salonda ağırlarlardı ah ah işde olan olmuş yapacak bişey yok

• quote:

quote:

quote:

Selamlar,

ŞİRKET YEMEK VERMEKLE YÜKÜMLÜ
    Havayolu şirketi, uçuşu iptal edilen tüm yolculara, makul ölçüde sıcak ve soğuk içecekler, günün zamanına göre kahvaltı veya yemek ile ilave hafif ara yemeği, ayrıca süre kısıtlaması olmaksızın iki telefon görüşmesi, faks mesajı veya e-posta hizmeti teklif etmekle yükümlü.

Yolcu uçuş değişikliği hakkını kullanmışsa bedelsiz olarak, otelde veya uygun bir konaklama tesisinde konaklama; havaalanı ve konaklama yeri arasında ulaşım hizmetlerinden yararlanma hakkını da sahip.

• quote:

quote:

quote:

Selamlar,

http://www.turkishairlines.com/download/yolcu_haklari_brosuru_2014.pdf

al oku thy yolcu hakları tablosu direk bu tabloyu aç git thy ofisine mağdur oldum akşam saat 8e kadar bana yemek içecek haklaırmı sunun yada cip salona alın beni de

• Türk Telekom prime lounge yeniden açılacak mi ,
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.