Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen ihl dan sabah 7 saraybosna ucusu icin gecedebn havaalaninda olduk

Iceri girdik ykb kapandigi icin wingse gittik mecburen

Arkadasta priority pass vardi ama wings girisinde gorevli olmadigi icin ikimizde girdik iceri oturduk soran eden yok iceri girdikten sonra

Sabahta ucusa yakin ciktik gittik

Ama sabaha yakin icerisi otobus duragi gibi tiklim tiklim oldu

Wingste 5 mayis itibariyle parali olacak

Bedeva kart klamadi kotu oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parafly i incelemistim, her yer lounge diye bir hizmetleri var, sabit bir salon hizmeti vermektense hava alanindaki 50 liraya kadarki harcamani karsiliyor ancak bazi kosullari var, bu kosullar genelde onceden bildirim gibi karsilanmasi maddi olmayan kosullar

Ama 50 TL nin sene veya ay bazinda bir limiti var mi bilmiyorum , aksi takdirde abarti bir hesapla 365 gun carpi 50 TL de yapabilirsiniz

Wings sahiplerini ben de bir konuda uyarmistim, black black black demeyin, private alin diye

Finansbank ,yapi kredi (bunu bilmiyorum yukarida okudum), sonra vakif planitum, simdi wings black

Bende milplus platinum var yeni cikarttim, onda 6 tane limiti var girisin ama bedavanin en kolay yolu o gorunuyor simdilik

Belki baska da vardir aydinlatsin bilenler
  • Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 10 yıldır yılda 50 kadar ucus yapıyorum, Atlas,Thy,Onur air dışında uçmuyorum ağırlık THY ve ATLAS oluyor. 2 fırmanın MIL kartını kullanıyorum. biriken millerimle eşe dosta bilet alıyordum. uzun zamandır aklımdaydı lounge hizmetlerinden yararlanabileceğim bir kredi kartı çıkarmak. bu konuyu görüncede paylaşmak istedim. yukarıda bahsettiğim ucuşların 30 kadarı atatürk-antalya arasında oluyor. Finansbank Gold kart kullanıyorum ve kartımdan hiç mi hiç memnun degilim 12 ayda 42.000 tl harcama ya 7 tl bonus birikmiş hiç bir avantajı yok sizce hangi kredi kartını almalıyım. bu wings yada miles smiles kartlar'da da otomatik ödeme talimati vb. bir şey yaptığımız zaman kart aildatından muaf oluyormuyuz? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamX

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 10 yıldır yılda 50 kadar ucus yapıyorum, Atlas,Thy,Onur air dışında uçmuyorum ağırlık THY ve ATLAS oluyor. 2 fırmanın MIL kartını kullanıyorum. biriken millerimle eşe dosta bilet alıyordum. uzun zamandır aklımdaydı lounge hizmetlerinden yararlanabileceğim bir kredi kartı çıkarmak. bu konuyu görüncede paylaşmak istedim. yukarıda bahsettiğim ucuşların 30 kadarı atatürk-antalya arasında oluyor. Finansbank Gold kart kullanıyorum ve kartımdan hiç mi hiç memnun degilim 12 ayda 42.000 tl harcama ya 7 tl bonus birikmiş hiç bir avantajı yok sizce hangi kredi kartını almalıyım. bu wings yada miles smiles kartlar'da da otomatik ödeme talimati vb. bir şey yaptığımız zaman kart aildatından muaf oluyormuyuz? teşekkürler.

Parafly Platinium alın her yer lounge ve biriken parayı 4 kat değerli olarak uçak bileti alımında kullanmak gibi avantajları var

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

8 10 saat erken girmenin yolu thy pegasus bileti olmasidir. Onlarin kontuarlari hep acik oldugu icin saat siniri yok. Baska bi havayolu kullanirsan onlar en erken 3 saat once aciliyor

Anladım dostum. THY ile de uçmak biraz pahalı oluyor. Neyse artık biz de 1 saat yer içeriz de bir soru daha.

Wings Black sahibiyim. Private demişsiniz, o kart Lounge'lara 5 Mayıstan sonra da ücretsiz girebilecek değil mi? Bu bilgiyi göremedim de. Bankam kapalı, orda bir eleman yardımcı oluyordu bana. Bir de size sorayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

quote:

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 10 yıldır yılda 50 kadar ucus yapıyorum, Atlas,Thy,Onur air dışında uçmuyorum ağırlık THY ve ATLAS oluyor. 2 fırmanın MIL kartını kullanıyorum. biriken millerimle eşe dosta bilet alıyordum. uzun zamandır aklımdaydı lounge hizmetlerinden yararlanabileceğim bir kredi kartı çıkarmak. bu konuyu görüncede paylaşmak istedim. yukarıda bahsettiğim ucuşların 30 kadarı atatürk-antalya arasında oluyor. Finansbank Gold kart kullanıyorum ve kartımdan hiç mi hiç memnun degilim 12 ayda 42.000 tl harcama ya 7 tl bonus birikmiş hiç bir avantajı yok sizce hangi kredi kartını almalıyım. bu wings yada miles smiles kartlar'da da otomatik ödeme talimati vb. bir şey yaptığımız zaman kart aildatından muaf oluyormuyuz? teşekkürler.

Parafly Platinium alın her yer lounge ve biriken parayı 4 kat değerli olarak uçak bileti alımında kullanmak gibi avantajları var

her lounge de geçiyor mu? birde kart aidatı için otomatik ödeme verdıgımzıde muaf oluyormuyuz? vb. özelliklerinden bahsedermisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamX -- 11 Nisan 2015; 10:59:07 >

• Bu arada TAV Comfort Lounge ile primeclass farkı nasıl? Ayrıca comfort lounge'da yi5ecek kalitesi nasıl,sandwicten ibaret değildir umarım ..

• quote:

quote:

AHL Lounge
    İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’da yer alan TAV Comfort Lounge’da yiyecek içecekten ofis hizmetlerine kadar pek çok ayrıcalıktan bir misafiriniz ile birlikte ücretsiz yararlanabilirsiniz.
    ESB Lounge
    Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar’da yer alan AnadoluJet “primeclass” Lounge ve Dış Hatlar’da yer alan Comfort Lounge’da, yiyecek içecekten ofis hizmetlerine kadar pek çok ayrıcalıktan bir misafiriniz ile birlikte ücretsiz yararlanabilirsiniz.

sanırım sadece AHL ve ESB'de lounge'lara giriş ücretsiz onun dışındakilere? ayrıca

Parafly Platinum’un sunduğu bu özel hizmet ile ister yurt içi ister yurt dışı, uçuş gününüzde havaalanında yapacağınız restoran harcamanızın 50 TL si kartınızdan size hediye! 55 tel harcarsam 50 tl sini geri mi iade ediyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Guzel konu.

Ben wings kullandigim icin sadece onu biliyorum. Wings black sahipleri ucretsiz girebiliyor. Digerleri belli bi ucretle girebiliyor. Ayrica yaninizda misafiride ucret karsiligi iceri alabiliyorsunuz.

Bunun bi ucret tablosu var sitesinde onu ilk mesaja eklerseniz daha yararli olur

Atrtik tum kartlara ucretli giris arti birde kart iadati oduyorsunuz yani kazik oldu bu is

• quote:

Orijinalden alıntı: armany

Vodafone red sahibiyim, hiç faydalanmadım bu imkandan, yani alacağım kod ile tamamen ücretsiz faydalanma durumu var mı? Sürpriz ile karşılaşmayalım sonra

aynen bende bunu merak ediyorum ayda 3-4 uçuşum oluyor gidip yiip içip dünya para ödemeyelim sonra :)
  • quote:

quote:

quote:

her lounge de geçiyor mu? birde kart aidatı için otomatik ödeme verdıgımzıde muaf oluyormuyuz? vb. özelliklerinden bahsedermisin

Her yer lounge hizmeti bir lounge a girmeyi degil de hava limanindaki harcamalari kapsiyor ama eger dusundugum gibiyse olabilecek en iyi kampanyalardan biri cunku limiti yok

Bende bu kart yok ama harika bir ozellik cunku ne kadar ucuyorsaniz her ucusta 50 TL bedava ve sececegin yerde yemek demek

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    Wings Private kart halen ucretsiz, ve yanilmiyorsam yanindaki kisi de ucretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

quote:

quote:

quote:

Her yer lounge hizmeti bir lounge a girmeyi degil de hava limanindaki harcamalari kapsiyor ama eger dusundugum gibiyse olabilecek en iyi kampanyalardan biri cunku limiti yok

Bende bu kart yok ama harika bir ozellik cunku ne kadar ucuyorsaniz her ucusta 50 TL bedava ve sececegin yerde yemek demek

yani benim anladıgım ESB ve AHL'ında lounge ları kullanabılıyorsun bu kartı ücretsiz olarak ayrıca da her havalimanında yediğin yemegin 50 tl sini karşıyor limit olmadan yani 55 tl tutsa 50 tl sını kart mı karşılıyor ben böyle anladım.

AHL Lounge
    İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’da yer alan TAV Comfort Lounge’da yiyecek içecekten ofis hizmetlerine kadar pek çok ayrıcalıktan bir misafiriniz ile birlikte ücretsiz yararlanabilirsiniz.
    ESB Lounge
    Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar’da yer alan AnadoluJet “primeclass” Lounge ve Dış Hatlar’da yer alan Comfort Lounge’da, yiyecek içecekten ofis hizmetlerine kadar pek çok ayrıcalıktan bir misafiriniz ile birlikte ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Her Yer Lounge
    Parafly Platinum’un sunduğu bu özel hizmet ile ister yurt içi ister yurt dışı, uçuş gününüzde havaalanında yapacağınız restoran harcamanızın 50 TL si kartınızdan size hediye!

sitesinden altıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamX -- 11 Nisan 2015; 12:37:57 >

• parafly dışında normal kartlılara lounge girişi veren bir kart yok sanırım değil mi ? bir iki kere kullandım ama sonunda bankanın saçmalıklarına dayanamaz hale gelince kapatmak zorunda kalmıştım kartı.
  • Her Yer Lounge
    Parafly Platinum’un sunduğu bu özel hizmet ile ister yurt içi ister yurt dışı, uçuş gününüzde havaalanında yapacağınız restoran harcamanızın 50 TL si kartınızdan size hediye!

her yer lounge kampanyasından yararlanmak için bu kart ile mi bileti almak lazım acaba? başka bir kart ile bilet alınca olmuyor olabilir belki pek detay yazmıyor sitesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Wings Private kart halen ucretsiz, ve yanilmiyorsam yanindaki kisi de ucretsiz

Privatenin fiyatlari kartlar bolumunde yazmiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

8 10 saat erken girmenin yolu thy pegasus bileti olmasidir. Onlarin kontuarlari hep acik oldugu icin saat siniri yok. Baska bi havayolu kullanirsan onlar en erken 3 saat once aciliyor

Anladım dostum. THY ile de uçmak biraz pahalı oluyor. Neyse artık biz de 1 saat yer içeriz de bir soru daha.

Wings Black sahibiyim. Private demişsiniz, o kart Lounge'lara 5 Mayıstan sonra da ücretsiz girebilecek değil mi? Bu bilgiyi göremedim de. Bankam kapalı, orda bir eleman yardımcı oluyordu bana. Bir de size sorayım dedim.

8-10 saat önce gitmek nedir arkadaş :)
    bekleme alanında 8 saat mi beklenir..

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    evet sadece

bunlar yazıyor ;

Wings 95 TL 47,5 TL
    Wings Black 130 TL 65 TL
    Wings Temassız 105 TL 52,5 TL
    Wings Black Temassız 140 TL 70 TL
  • Wings Private ucretsiz bir ust segment musterisi karti
  • @fktanik Uçtuğunuz havayolunun hub olarak belirlediği havaalanlarında check-in 24 hatta 48 saat önce bile başlar. Aslında check-in değil, bagaj teslimin açılması önemli. Sadece el bagajıyla uçuyorsanız, zaten online check-in yapıp diğer tarafa geçersiniz. Ama THY'nin bile Atatürk HL'de en erken üç saat önce kontuarları açtığı uçuşlar var. Türkmenistan vb. üçüncü sınıf hatlarda bagaj teslim erken açılmıyor.

@Prens 8-10 saat bekleme salonunda beklemiyoruz, o kadar süre önce havaalanına giriş yapıyoruz. Bekleme yok, lounge salonunda sınırsız keyif var. 8-10 saati de uç örnek olsun diye verdim. Uzun hatlarda uçacaksan, kuzey-güney amerika, Sibirya, Kore, Çin vs. erken gidip 2-3 saat lounge'da dinlenmek uçuş öncesi iyi oluyor. 15 milyonluk rezil köyün çılgın trafiğinden apar topar gelip ucu ucuna bagajı verip 8-10 saat uçuşa başlamak mantıklı değil. Asıl "nedir" olan o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 11 Nisan 2015; 13:54:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.