Şimdi Ara

Louie (2010-) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
6
Favori
2.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harika bir dizi olmasına karşın değeri bilinmiyor... son sezon televizyonların gördüğü en iyi şeydi. dizinin mükemmelliğinin kanıtı (doktorla diyalog)

-Istırabını bedbahtlığınla heba ediyorsun.
    +Ne? (( ))
    -Adının ne olduğundan tam olarak emin değilim, ama tipik bir salaksın sen. Onunla vakit geçirmenin, onu öpmenin... onunla eğlenmenin mi önemli olan
    şey olduğunu sanıyorsun? Aşk mıdır o?
    + Evet.
    - Aşk budur, onu özlemektir. Çünkü gitti artık o, ölmek istiyorsun. Çok şanslısın. Şiirin can almış hâli gibisin. Bir tür fantezi mi olmak isterdin? Bir tür Disney turu mu? İstediğin bu mu? Görmüyor musun, güzel kısmı bu. Tüm bu zaman aradığın şey bu. Şimdi hepsi elinde. O güzel aşk külçesi. Acısıyla, tatlısıyla... ama bunu harcamak istiyorsun. Her şeyi yanlış anlamışsın.
    + Bunun kötü kısmı olduğunu sanıyordum.
    - Hayır! Kötü kısmı onu unuttuğun zaman. Onu umursamadığın zaman. Kötü kısım geliyor, o yüzden ayrılığın tadını çıkarmaya bak hazır çıkarabilirken Tanrı aşkına!

• Dahada olgunlaşıyorum bu dizi sayesinde.

s02e02'deki bahsedilen insan tipi forumda çok var
  • The office var şimdi. Bitince başlicam buna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin ilk sayfaya gelmesi cidden sevindirdi beni. Louie hem komedisi ile 10 numara bir dizi hemde hayat dersi olarak bence gayet başarılı, özellikle Louis C.K'nin çocuklarına verdiği dersler. kısaca izleyin izlettirin efenim.
  • Yeni basladim 5. Bolume geldim bir gecede. Cok guldum ya harika diziymis. Bayadir bir diziye bu kadar gulmuyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10/10'luk dizi, konuk oyuncularda mükemmel, Ricky Gervais, Jeremy Renner, Jerry Seinfeld, Jay Leno, Chris Rock, F Murray Abraham vs.

Sıradan bir komedi değil, felsefi denilecek bir dizi bence
  • Şu bahar gelse de izlesek artık ya
  • Diziye başladım ve 4.bölüme kadar izledim. Şu ana kadar izlediğim tüm dizilerden biraz farklı bir konsepti var. 3.bölüm oldukça iyiydi, bakalım diğer bölümler nasılmış...
  • ilk bölümde bile kahkahalarla güldüm...

3.bölümde ricky gervais'i görmek güzeldi
  • Yeni başladım, çok iyi bir komedi gerçekten.
    En son yolculuk temalı bölümü izledim, hostesten su isteyince gelen şey:

Louie (2010-)

• yeni sezon 9 nisan'da başlıyor
  • Yeni sezon başladı.

• 3 sezon izlemiştim.

Hayatın içinden, mükemmel bi dizi.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    bilgi için eyv hemen bakalım
  • İlk bölümden yardı yine ya.
  • yarıldım

tarikat evindeki yabancılığında kendimi gördüm resmen
  • 5. sezon da bitti. 8 bölüm su gibi akıp gitti. Bu sene 16 bölüm olacağı yazıyordu ama daha tadına doyamadan bitirdiler.
  • Fazla dizi izlemem.Fakat Louie hem güldürüp hem de insana bir şeyler katıyor.Bu yüzden izlemek isteyenlere tavsiye ediyorum.

• louie bitti mi? yoksa 6.sezon olacak mı? bilgisi olan var mı? kendimi boşlukta hissediyorum şuan 5 sezonu 1 hafta içinde izledim ve çok iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

louie bitti mi? yoksa 6.sezon olacak mı? bilgisi olan var mı? kendimi boşlukta hissediyorum şuan 5 sezonu 1 hafta içinde izledim ve çok iyiydi.

belli değil. geçen ay olumsuz bir cevap vermiş Louis C.K hiç gelmeyebilir yani. şöyle demiş hatta:
    quote:

"I can’t feel that show anymore, It feels very far in the past."
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.