Şimdi Ara

'LOST'ta 815 nolu Uçağın kurtulanlarından olsan... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Üzüm ve anason elde eder rakı üretirdim eğer üretim başarıyla gerçekleşirse demeyin keyfime.Akşamları mangalda kutup ayısı eti ve rakı arada balık tutar balık rakı yapardım beni kurtarmaya gelen gemiyede binersem namerdim taş atar kovardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: bUrsA

Üzüm ve anason elde eder rakı üretirdim eğer üretim başarıyla gerçekleşirse demeyin keyfime.Akşamları mangalda kutup ayısı eti ve rakı arada balık tutar balık rakı yapardım beni kurtarmaya gelen gemiyede binersem namerdim taş atar kovardım

• quote:

Orjinalden alıntı: Akçalı.

Hemen 3-4 ağaç kesip 2 kale yapardım mini bi futbol sahası olurdu... bavullardanda 1 top buldumu tamam.

adadaki elemanlarla koca gün maç yapıp denize girerdik.

akşam oldumu da ava çıkardık.

Lost'u daha önce izledin mi? Benzer bir olay ilerleyen haftalarda gerçekleşebilir
  • okyanusın ortasında boğulurken sahilden bağırdığını duyuyorum, sana gelmeye çalışıyorum. Ama benim, senden tek beklentim artık çeneni kapaman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenflash

quote:

Orjinalden alıntı: Akçalı.

Hemen 3-4 ağaç kesip 2 kale yapardım mini bi futbol sahası olurdu... bavullardanda 1 top buldumu tamam.

adadaki elemanlarla koca gün maç yapıp denize girerdik.

akşam oldumu da ava çıkardık.

Lost'u daha önce izledin mi? Benzer bir olay ilerleyen haftalarda gerçekleşebilir

hayır izlemedim ((:

• Sawyer a "pardon bakarmısın" diyip sonrada " ne bakıyorsun lan " der girişirim... John la cok takılmam takılan ölüyor .. Juliet le Jackın arasını bozup Jack i Sawyerla Julietide Katele birbirlerine düşürürüm.Sayid le Desmond u yanıma alıp Othersla 3 vs All yapardım
  • +18

Adadaki tüm erkekleri öldürüp.Kadınlarla alem yapardım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.