Şimdi Ara

'LOST'ta 815 nolu Uçağın kurtulanlarından olsan...

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
27
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> 'LOST'ta 815 nolu Uçağın kurtulanlarından olsan...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    Üzüm ve anason elde eder rakı üretirdim eğer üretim başarıyla gerçekleşirse demeyin keyfime.Akşamları mangalda kutup ayısı eti ve rakı arada balık tutar balık rakı yapardım beni kurtarmaya gelen gemiyede binersem namerdim taş atar kovardım
    |
    |

Orjinalden alıntı: bUrsA

Üzüm ve anason elde eder rakı üretirdim eğer üretim başarıyla gerçekleşirse demeyin keyfime.Akşamları mangalda kutup ayısı eti ve rakı arada balık tutar balık rakı yapardım beni kurtarmaya gelen gemiyede binersem namerdim taş atar kovardım

|
    |

Orjinalden alıntı: Akçalı.

Hemen 3-4 ağaç kesip 2 kale yapardım mini bi futbol sahası olurdu... bavullardanda 1 top buldumu tamam.

adadaki elemanlarla koca gün maç yapıp denize girerdik.

akşam oldumu da ava çıkardık.

Lost'u daha önce izledin mi? Benzer bir olay ilerleyen haftalarda gerçekleşebilir
    |
    |
    |
    |

Adam gibi adam Machete Sağlam!
  • Yarbay
    3886 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: greenflash

quote:

Orjinalden alıntı: Akçalı.

Hemen 3-4 ağaç kesip 2 kale yapardım mini bi futbol sahası olurdu... bavullardanda 1 top buldumu tamam.

adadaki elemanlarla koca gün maç yapıp denize girerdik.

akşam oldumu da ava çıkardık.

Lost'u daha önce izledin mi? Benzer bir olay ilerleyen haftalarda gerçekleşebilir

hayır izlemedim ((:
    |
    |

• Yarbay
    2483 Mesaj
    Sawyer a "pardon bakarmısın" diyip sonrada " ne bakıyorsun lan " der girişirim... John la cok takılmam takılan ölüyor .. Juliet le Jackın arasını bozup Jack i Sawyerla Julietide Katele birbirlerine düşürürüm.Sayid le Desmond u yanıma alıp Othersla 3 vs All yapardım
    |
    |
    Intel i7 6700K || MSI Z170A Gaming M5 || 2*8GB Kingston HyperX DDR4 3100 MHZ || MSI Gaming X GTX 1080 || 128 GB HyperX SSD + 500 GB WD Caviar Black || Corsair Graphite 780T Arctic White || Corsair 750w
  • Yarbay
    2758 Mesaj
    +18

Adadaki tüm erkekleri öldürüp.Kadınlarla alem yapardım.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,289
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.