Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaw arkadaslar son bulumde(s03e23) bunlar kurtulmus adadan. ne olacak sımdı 2010 felan denıyo ama.Bırde charlıe nın ayna da kapıyı kapatması cok sacmaydı ıısıde kurtulabılırdı yaa.Ama bu adada ne olacagı bellı olmaz:)
  • arkadaslar ltfn spoiler yapmıalım ya

hakketen sun un bebek kimden ya:S
  • Ankara da lostun tüm sezon ve bölümlerini dvd şeklinde temin edeceğim bir yer varmıdır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eommaergh

Yaw arkadaslar son bulumde(s03e23) bunlar kurtulmus adadan. ne olacak sımdı 2010 felan denıyo ama.Bırde charlıe nın ayna da kapıyı kapatması cok sacmaydı ıısıde kurtulabılırdı yaa.Ama bu adada ne olacagı bellı olmaz:)

Bencede ayrıntılara girmesen iyi olucak ben daha izlemedim mesela o bölümü
  • Beni de ekleyin kulübe. Sezon 3 19'da kaldım pazartesi finallerim başlıyor.Bir gecede 12 bölüm seyrettim yeni bölümleri elime geçmeyince çıldırıyorum.
    LOST 1 NUMARA
    Favorim Sayid (Ne de olsa adaşız(sait))
  • quote:

Orjinalden alıntı: dad06

Ankara da lostun tüm sezon ve bölümlerini dvd şeklinde temin edeceğim bir yer varmıdır?

Bende 3 sezon 6 dvd halinde var, 10 liranı alırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baterist

2. Sezon 6. bölümdeyim dizi çok güzelmiş.Şu ana kadar izlediğm 3. en iyi dizi diyebilirim

Diğer ikisi ne?
  • Beni de alın aranıza :)
  • ya arkadaşlar cidden spoiler vermiyelim ben seyrettim benim için sorun yokta seyretmeyen arkadaşların hevesi kaçmasın
    spoiler:

ayrıca çarlinin ölmesi şarttı kapı içeriden kilitleniyordu ancak
  • @bigsoldier

abi ayıp hakkaten ama yapmayın spoiler!!! spoiler yapılan bi başlık daha war forumda gidin orda yapın
  • tum sezonlari indirdim fakat izleyimmi izlemeyimmi diye celiskiye dusmusken bi sabir izlemeye baslayayim dedim
    simdi daha ilk bolumde olan biri icin tavsiyeleriniz nedir
    bir cirpida tum bolumleri izlemeliyimiyim yoksa sindire sindiremi izleyim :
  • quote:

Orjinalden alıntı: PersA

tum sezonlari indirdim fakat izleyimmi izlemeyimmi diye celiskiye dusmusken bi sabir izlemeye baslayayim dedim

Kesinlikle sindire sindire izle ben her akşam 3,4 bölüm izleye izleye hemen bitti şimdide izlicek bişey kalmadı, elimde sezon 4 için 2008'i beklicem
  • bende üye olmak istiyorum. Locke ve Jack adamımdır

edit: böyle demiştim ama sezon1 bitti ve Jack'i artık sevmiyorum pek... Locke forever Sawyer'a da gıcıklığım vardı başlarda ama yavaş yavaş sevmeye başlıyorum onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helloween -- 11 Haziran 2007; 15:52:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: smecall

quote:

Orjinalden alıntı: PersA

tum sezonlari indirdim fakat izleyimmi izlemeyimmi diye celiskiye dusmusken bi sabir izlemeye baslayayim dedim

Kesinlikle sindire sindire izle ben her akşam 3,4 bölüm izleye izleye hemen bitti şimdide izlicek bişey kalmadı, elimde sezon 4 için 2008'i beklicem

haklisin heroesi bir cirpida izledim
    birinci sezon bitti sacma salak filmlere sardim canim SIKILIYORDU
    Lostun tum sezonlarini indirdim ve simdi dokuzuncu bolumdeyim yavas yavas isliyorum arada film arada dizi

• ..::Lost::.. İnsanlık Harikası Bir Dizi..
  • benide üye yapınn LostOflOST
  • beni de alın=)

yahu bir de divx indirmek istiyorum ama heryerde altyazıları var bölümleri yok kafayı yedim sabahtan beri lostun final bölümünü nereden indirebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestril -- 7 Haziran 2007; 19:02:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

benide üye yapınn LostOflOST

quote:

Orjinalden alıntı: nariel
    beni de alın=)

yahu bir de divx indirmek istiyorum ama heryerde altyazıları var bölümleri yok kafayı yedim sabahtan beri lostun final bölümünü nereden indirebilirim?

Hoşgeldiniz

nariel sezon finali derken hangi sezon? 3 mü?
  • evet 23ü nereden aradıysam indiremedim sinir olsum
  • buradan indirebilirsin dostum

http://www.deezi.net/
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.