Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (2016. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://youtu.be/mk2PIcmycoU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan 3448 -- 14 Mayıs 2018; 12:12:39 >
  • Lost efsanedir. Çok oldu bitireli . Hala aklımda sahneleri.
  • İzlemedim hiç bu diziyi. İzlemeye değer mi arkadaşlar? Arada canım sıkıldıkça izlemek istiyorum tavsiye eder misiniz?
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Değer tabiki başla zaten istemsiz elin diğer bölüme gidecek öyle bir dizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaşın yazdığı gibi bir iki bölüm izlersen istemsiz olarak diğer bölüme geçmek isteyeceksin bu konuda ender dizilerden biri
  • 6x9 bitti şimdi yok böyle bi dizi gelmez daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibariyle Finalinin ardından 8 sene geçen efsane dizi. Konu güncellense fena olmaz.

• Lisede eve koşturmamın sebebidir bu dizi. Yeni bölüm çıktığında heyecan doruktaydı. Ne günlerdi be Bebeğim benim Yabancı dizilere giriş 101

Gaza geldim Tekrar başlasam mı diye düşünmüyor değilim. Böyle çok sevdiğim dizilerin zaman aşımına uğrayarak beynimden çoğu kısmının silinmesine hastayım

2013'te azıcık nostalji yapalım diye paylaşmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 26 Mayıs 2018; 15:5:17 >

• Diziye 3 ay önce başladım 5. sezondayım çorba oldu iyice zaman yüzünden Açıklanmayan birsürü şey var umarım cevapsız sorular kalmaz dizi bitince.Mesala en son spoilere alıyorum
    Orkide yüzünden adanın yeri değişti ama gemi adanın etki alanında olmadığı için ada birlikte gelmedi yerinde kaldı.Şimdi son bölümde jin, rossaeu ile geçmişte karşılaştı.Jindede çok çok gemiden atlamıştır etki alanı dışında kalmıştır ama nasıl ada ile birlikte kalıp zamandan etkileniyor ? Birde gemiden adaya sadece belirli koordinattan gidiliyordu yoksa hasta olup ölüyordun ama bizim sawyer helikopterden atladı yüzerek geldi hiçbir şey olmadı ?
    Bunlar mantık hatasımı ?

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar başlama hevesim oluştu birden . Ama son 2 sezonu izlemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21Temmuz

Tekrar başlama hevesim oluştu birden . Ama son 2 sezonu izlemem

Bende öyle demiştim ama başlayınca hepsini izledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

quote:

Orijinalden alıntı: 21Temmuz

Tekrar başlama hevesim oluştu birden . Ama son 2 sezonu izlemem

Bende öyle demiştim ama başlayınca hepsini izledim.

Alıntıları Göster
    Güzel bir görüntü bulabilirsem indirip izlerim .
    dediğin de olur bende . çok meraklı ve tip bir insanım. bir diziye yada kitaba başladıysam onu bitirmeden sıradakine geçemem . illa bitecek yani . akşam başlarım

edit : TR Dublajlı torrent buldum Megaya attım indiriyorum. Normalde dublaj izlemem ama anam babam kardeşim de izlemek istedi . O yüzden .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21Temmuz -- 13 Temmuz 2018; 10:45:15 >

• Başlık bile eskimiş.

Efsane biteli 8 sene oldu ...
  • Arkadaşlar diziye başlamak istiyorum ama nette güzel bir görüntü bulamadım bir türlü..

Varmıdır şöyle güzel bir görüntü?

• Neden bu zamana kadar başlamamışım diyorum. 3.sezon 18.bölümdeyim aydınlanmayan çok şey var umarım ilerliyen sezonlar da o sorulara cevap çıkar
  • HD versiyonları nette var ah ah muhteşem bir diziydi.Giriş jeneriğindeki o gizemli sesi özledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Neden bu zamana kadar başlamamışım diyorum. 3.sezon 18.bölümdeyim aydınlanmayan çok şey var umarım ilerliyen sezonlar da o sorulara cevap çıkar
    Keyfini çıkarmalısın.
    Hatta şöyle söyliyim, 3.sezondan sonra izlemene bile gerek yok. bu sayede dizi kafanda hep çok güzel bir şekilde kalacak. 3. sezondan sonra daima söveceksin bu kadar sacma sey mi olur diye.

bkz: lost çok bozdu.

Ama 3. sezon finalini öyle bir yapıyorlarki ağzın açık kalacak...

live together die alone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk 1 -- 29 Temmuz 2018; 0:33:40 >

• arkadaşlar lost'u zamanında izlemiş olan kişiler cevaplayabilir mi?
    o zamanlar ne kadar popülerdi dizi? şuan game of thrones'un olduğu kadar popüler miydi?
  • brk 1 B kullanıcısına yanıt
    Got yanından bile geçemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.