Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Richard hakkında fazlasıyla şey öğrenmiş olduk
    , yavaş yavaş sır perdesi aralanıyor yeterki final'de kafada soru işareti bırakmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 26 Mart 2010; 11:40:36 >
  • Bu bölüm inanılmazdı gerçekten. Bu sezon severek izlediğim 2.bölümdü harika....
  • bence hepsi ölü taaa 1. sezon 1. bölümde saçma bi cvp da osla charlie biz öldük dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Şu BS'nin sesini mesaj sesi olarak ayarlamak lazım Varmı elinde kaliteli bişey olan

sınıfta yada işyerinde bir anda çalıyor, herkes korku dolu gözlerle sağa sola kaçışıyor falan lost mania

Hocam bak hala PM bekliyorum

Lost.S06E04.The Substitute bölümünün 4. dakikalarında çıkan BS'mizin sesini kestim, mp3 yaptım. Buyrun.
    http://www.indirdur.net/files/JTYENVWY/BlackSmoke_PHI.rar
    20 saniyelik Black Smoke sesi.

Kural dışı bi tarafı yok(Sanırım. Pisi pisine gitmesek bari. ). Ses dosyası sadece. Gönlünüzce indirebilirsiniz.

İşte bu Hocam sağolasın ya

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu BS'nin sesini mesaj sesi olarak ayarlamak lazım Varmı elinde kaliteli bişey olan

sınıfta yada işyerinde bir anda çalıyor, herkes korku dolu gözlerle sağa sola kaçışıyor falan lost mania

Lost.S06E04.The Substitute bölümünün 4. dakikalarında çıkan BS'mizin sesini kestim, mp3 yaptım. Buyrun.

Kural dışı bi tarafı yok(Sanırım. Pisi pisine gitmesek bari. ). Ses dosyası sadece. Gönlünüzce indirebilirsiniz.

Süper olmuş

• Rica ederim arkadaşlar. Ben de mesaj sesi yaptım. Fena çalıyor var ya.
    Gerçi benim telefon açık olduğu zamanın %95'inde titreşimde olur ama olsun. Sesi açık olduğunda çalsın yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 26 Mart 2010; 12:45:03 >
  • quote:

Rica ederim arkadaşlar. Ben de mesaj sesi yaptım. Fena çalıyor var ya.
    Gerçi benim telefon açık olduğu zamanın %95'inde titreşimde olur ama olsun. Sesi açık olduğunda çalsın yeter.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eyvallah sağolasın güzel bir bs sesi

• saolasın ben de indirdim güzel oldu telefonda milleti korkuturum artık bol bol :)

gece sinemaya gidersem sessiz ortamda çalayım bi bakalım kimler tırsacak :D

bu arada sonralara doğru mix mi yaptın arkadan cıbbas sesler gelmeye başladı bölümde mi vardı yoksa :)
  • Kayıt için teşekkürler PHI

Ben de kara dumanın Richard'ı ziyaret ettiği anın kaydını aldım. Kara dumanın en baştaki sesine dikkat edin. Sanki bir aslan veya kaplan sesine benziyor. İki üç saniye sonra çıkardığı ses ise bir tür yabani kuş sesi. Bana kalırsa kara duman doğayı taklit ediyor.

Ses için:

http://www.indirdur.net/files/TU3KKKFL/BS.mp3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iZCi_500 -- 26 Mart 2010; 13:35:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

saolasın ben de indirdim güzel oldu telefonda milleti korkuturum artık bol bol :)

gece sinemaya gidersem sessiz ortamda çalayım bi bakalım kimler tırsacak :D

bu arada sonralara doğru mix mi yaptın arkadan cıbbas sesler gelmeye başladı bölümde mi vardı yoksa :)

Yok ben yapmadım. O bölümde
    BS, Saywer'ı buluyordu. Sawyer içiyordu evde. Müzik falan çalıyordu. Tam ordan kestim sanmıştım ama meğersem çok az bi şey gelmiş.

Bu arada geçen bölümlerde gördüğümüz "kurallar var" diyen çocuk çıkacakmış yine bi kaç bölüme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 26 Mart 2010; 13:27:44 >

• bir kaç sorum var;
    mib nie jacob ın aday aramaya ada dışına çıktığında kaç(a)mıyor?
    flocke terimini yeni duydum burda flocke almanyadaki bir hayvanat bahçesindeki kutup ayısının adı, ilk sezonda kutup ayısı gördük bir bağlantısı varmı?
  • Nessima'nın facebook sayfasında deniyor ki

LOST FİNAL bölümü tv degil önce Michigan’nın Celebration sinemalarında gösterilecegi açıklandı.20 mayıs sinemada,23 mayıs ABC'de

http://www.facebook.com/nessimablog

İlk defa bir dizinin bir bölümü sinemalarda(daha doğrusu tek bir sinemada sanırım) yayınlanacak galiba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 26 Mart 2010; 13:38:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

Bu arada;

6x2 de flocke Richard'a ''Zincirlerinden kurtulduğunu görmek güzel'' dediğinde anlam verememiştim.

Bu bölümde neden öyle söylediğini anlamış olduk.

guzel tespit ayrıca bu bolumde bazı seyleride ogrenmis olduk bundan sonraki bolumlerde de diger bilinmezleri kafaları kurcalaayan seyleri acıklarlar umarım

• arkadaşlar eski bölümlerde ben, jacob adına çalışıyordu ve wildmore ile kavga ediyordu. E o zaman Charles Wildmore, Siyahlı adamın (Mib) in tarafında değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 26 Mart 2010; 14:03:22 >
  • ileride bölümü zaman yolculuk olacakmı? olacaksa merakim.
    sitede whispers sesi buldum dinleyinhttp://lostwhispering.blogspot.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

bir kaç sorum var;
    flocke terimini yeni duydum burda flocke almanyadaki bir hayvanat bahçesindeki kutup ayısının adı, ilk sezonda kutup ayısı gördük bir bağlantısı varmı?
  • quote:

quote:

bir kaç sorum var;

flocke ==> fake locke

bu durumda şunu diyebiliriz ki mib i adada tutan asıl şey Jacob değil.İnşallah mantıklı bir şey vardır cevap olarak çünkü sihir büyü gibi bir şeyden ziyade daha gizemli bir şey olmasını bekliyorum.

bu arada richardın yanındaki köle heykelimizi görünce bu adayı şeytan koruyor diyor.ne alaka yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaFleur- -- 26 Mart 2010; 14:11:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İnsectboy

quote:

quote:

bir kaç sorum var;

flocke ==> fake locke

bu durumda şunu diyebiliriz ki mib i adada tutan asıl şey Jacob değil.İnşallah mantıklı bir şey vardır cevap olarak çünkü sihir büyü gibi bir şeyden ziyade daha gizemli bir şey olmasını bekliyorum.

bu arada richardın yanındaki köle heykelimizi görünce bu adayı şeytan koruyor diyor.ne alaka yahu

fake locke olduğunu öğrendim ama dediğim gibi o kutup ayısı ile bir bağlantı kurulabilr mi? çünkü gördüler bir kaç kez ama neden nasıl geldiği belli değil.

• quote:

fake locke olduğunu öğrendim ama dediğim gibi o kutup ayısı ile bir bağlantı kurulabilr mi? çünkü gördüler bir kaç kez ama neden nasıl geldiği belli değil.

Arkadaşım, kutup ayılarını, soğuk çark odasındaki çarkı çevirmeleri için eğitmek üzere, Sawyer ve Kate'in kondukları kafeslerde eğitiyordu Dharma, hani şu Benjo'nun çevirirken kırdığı ve zaman yolculuklarına sebep olduğu, Locke'un da çevirip yerine oturttuğu ve sonrasında ada dışına gittiği çarkın,

insanlar çevirip de adadan gitmek zorunda kalmasınlar diye sanırım.

EK: Hatta Charlotte ilk göründüğünde Tunus'ta, çölde Kutup ayısı iskeleti bulmuştu.. Buradan da anlaşılıyor zaten kutup ayısına çarkı çevirtmişler, hayvan da çöle teleport olmuş dolayısıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 26 Mart 2010; 14:50:43 >

• 
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.