Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazımı daha anlaşılır hale getirdim üstte, kusura bakmayın çok geç oldu saat ondan dolayı anlatım bozukluğu çok oldu.

tekrar yazayım

şuan gerçek hayattada paralel evren var dimi ?
    Çünkü walt hem adadan gitti babasıyla [ada dışına]
    Hemde hidrojen bombası patladığından uçak düşmediği için walt gene gerçek hayata gitti [ada dışına]

Yani gerçek hayatta walt 2 hayat sürüyor

ama diğerleri hem adada yaşıyorlar hem gerçek hayatta.

kusura bakma alttaki arkadaş gece saat 4 olmuş kafa çok dalgın sabaha 4 saatdir hem ders hem clan işleriyle uğraşıyorum[cod4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 26 Mart 2010; 4:42:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

arkadaşlar @kursad yazınca aklıma geldi!?

flash side way da uçak da walt ve babası varmı?

Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Yazımı daha anlaşılır hale getirdim üstte, kusura bakmayın çok geç oldu saat ondan dolayı anlatım bozukluğu çok oldu.

tekrar yazayım

şuan gerçek hayattada paralel evren var dimi ?
    Çünkü walt hem adadan gitti babasıyla [ada dışına]
    Hemde hidrojen bombası patladığından uçak düşmediği için walt gene gerçek hayata gitti [ada dışına]

Yani gerçek hayatta walt 2 hayat sürüyor

ama diğerleri hem adada yaşıyorlar hem gerçek hayatta.

kusura bakma alttaki arkadaş gece saat 4 olmuş kafa çok dalgın sabaha 4 saatdir hem ders hem clan işleriyle uğraşıyorum[cod4]

önemli değil @KURSAD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 26 Mart 2010; 4:43:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

quote:

Hayır.

eğer uçakda walt yoksa nasıl olcak yani, o uçağın içinde olması gerekli walt'ın . walt ve babası o uçakta olmazsa ozaman saçma olmazmı ? yani o uçakda başlıyor herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 26 Mart 2010; 4:46:32 >
  • quote:

quote:

quote:

Hayır.

eğer uçakda walt yoksa nasıl olcak yani, o uçağın içinde olması gerekli walt'ın . walt ve babası o uçakta olmazsa ozaman saçma olmazmı ? yani o uçakda başlıyor herşey

Oceanic 815'de Desmond'ta yoktu ama 6x1 de uçakta Desmond'u görüyoruz.

Edit: 6x1'de uçakta Shannon'da yok. Kardeşiyle LAX'e gelmemiş, Sydney de kalmayı tercih etmişti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vikernes -- 26 Mart 2010; 5:02:06 >

• oda doğru belki ras gelmiştir ? ozaman hidrojen bombasının patlaması desmond'ı uçağa binmesine birşekilde vesile oluyorsa, aynı şekilde walt ve babasınında uçağa binememesine vesile olmuş olabilir .
  • quote:

oda doğru belki ras gelmiştir ? ozaman hidrojen bombasının patlaması desmond'ı uçağa binmesine birşekilde vesile oluyorsa, aynı şekilde walt ve babasınında uçağa binememesine vesile olmuş olabilir .

Adanın yok olması herşeyi değiştiriyor zaten.Widmore'un amacı adaya dönmek idi.Ama ada yok oldu.bunun için Desmond ile olan ilişkileride değişicektir.
    Ayrıca Widmore, Desmond'ı adaya düşmesi için dünya turuna çıkardı.Ama ada olmadan da bazı şeylerin gerçekleştiğini gördük(Jack'in babasının kaybolması, adada birbiri ile tanışanların paralel evrendede tanışması vs.) Belkide Desmond bir şekilde dünya turuna çıkmıştır.Turu Sydney'de tamamlayıp uçak ile LAX'e dönüyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qpcole

Arkadaş azcık bilgi sahibi olayım kaçırdığım yer varsa tamamlayayım dedim...

Beynimi mikalenjelo yaptınız yahu gece gece kafam kazan gibi oldu..

Ben yatıyorum arkadaş.Bak bunların hepsini bilinç altına yerleştimeye çalıştım En güzel sentezi rüyamda görürsem sizinle paylaşacağım..

Hadin kaldın sağlıcakla

Hiç bir şey göremedim iyi günler

• 4.sezonda Desmond'ın geçmişe filan gittiği bölüm en iyi bölümüydü Lost'un bence. Bu bölümde ondan sonra gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

4.sezonda Desmond'ın geçmişe filan gittiği bölüm en iyi bölümüydü Lost'un bence. Bu bölümde ondan sonra gelir

4x05'ten bahsediyorsun, gerçekten o bölümün tadı başkaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iZCi_500

@Darkness

İmzandaki kızıl gezegen senin mesajlarını okurken bir tür ilüzyona yol açıyor. Gözlerim soldan sağa hareket ederken sanki o gezegen sürekli büyüyor. Belki de bende bir tuhaflık var.

Bu arada bir Lost hayranı olarak senin mesajlarının hoşuma gittiğini söylemeliyim.

Teşekkürler iZCi_500

Aklıma geleni yazıyorum. Bazen 1867 tarihini, veya Richard ile MIB arasında geçecek zincir muhabbetini bilmem gibi doğru çıkıyor, bazen de kafamı karıştıran bir şey dizide üstün körü geçiliyor, teori de elimizde patlıyor

Kızıl Dolunay konusuna gelince, bende öyle bir etki olmadı hiç, belki göz yorgunluğundandır

• Şu BS'nin sesini mesaj sesi olarak ayarlamak lazım Varmı elinde kaliteli bişey olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Şu BS'nin sesini mesaj sesi olarak ayarlamak lazım Varmı elinde kaliteli bişey olan

sınıfta yada işyerinde bir anda çalıyor, herkes korku dolu gözlerle sağa sola kaçışıyor falan lost mania

• quote:

Orijinalden alıntı: £se®

quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

4.sezonda Desmond'ın geçmişe filan gittiği bölüm en iyi bölümüydü Lost'un bence. Bu bölümde ondan sonra gelir

4x05'ten bahsediyorsun, gerçekten o bölümün tadı başkaydı.

İkisi arasında seçim yapamıyorum ben. İksi de çok iyiydi. Dizinin yeni izlenmiş olması etkisiyle son bölüm çok daha iyi gibi gelmişti ama şimdi düşününce Desmond'un o bölümü de hakikaten tadından izlenmezmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Şu BS'nin sesini mesaj sesi olarak ayarlamak lazım Varmı elinde kaliteli bişey olan

sınıfta yada işyerinde bir anda çalıyor, herkes korku dolu gözlerle sağa sola kaçışıyor falan lost mania

Hocam bak hala PM bekliyorum

• quote:

Bu arada;

6x2 de flocke Richard'a ''Zincirlerinden kurtulduğunu görmek güzel'' dediğinde anlam verememiştim.

Bu bölümde neden öyle söylediğini anlamış olduk.

İyi de zaten MİB kurtarmamışmıydı zincirlerinden neden böyle bir cümle kursunki onu anlamadım.

• quote:

quote:

quote:

P.m lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

quote:

Bu arada;

6x2 de flocke Richard'a ''Zincirlerinden kurtulduğunu görmek güzel'' dediğinde anlam verememiştim.

Bu bölümde neden öyle söylediğini anlamış olduk.

İyi de zaten MİB kurtarmamışmıydı zincirlerinden neden böyle bir cümle kursunki onu anlamadım.

6. sezonun ilk bölümlerinde flocke richardı dövmeden önce '' Zincirlerinden kurtulduğunu görmek güzel '' demişti, aynı sözü 1867 'de de söyledi belliki Richard 'ı kendisinin kurtalrdığını anlamasını istedi.

• Lost.S06E09.720p.HDTV.18MBit.H264-CtrlHD çıkmış 6 gb ama kaliteden şikayet edenlere duyurulur
  • quote:

quote:

quote:

Lost.S06E04.The Substitute bölümünün 4. dakikalarında çıkan BS'mizin sesini kestim, mp3 yaptım. Buyrun.
    http://www.indirdur.net/files/JTYENVWY/BlackSmoke_PHI.rar
    20 saniyelik Black Smoke sesi.

Kural dışı bi tarafı yok(Sanırım. Pisi pisine gitmesek bari. ). Ses dosyası sadece. Gönlünüzce indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 26 Mart 2010; 11:27:46 >

• 
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.