Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşim ilk bölümde bunların hepsi ölü demişti. Sırf kritiği yapılsın diye dallanıp budaklşandırılmışlar diziyi sanırım. Küçük küçük ayrıntılardan bütüne döndük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCB

quote:

Orijinalden alıntı: KontG

quote:

Richard'ın şu halini bir karikatür karakterine benzetiyorum ama hangisi çözemedim

Recep olmasın o

Recep değil
    Leman dergisindeki tiplerden biriydi büyük ihtimalle.

ben buldum hacı

• quote:

Richard'ın şu halini bir karikatür karakterine benzetiyorum ama hangisi çözemedim

Ya 30 sn yüzünden kaybettim.
    Üstteki arkadaş eklemiş resimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drake Ramoray -- 25 Mart 2010; 19:26:19 >

• iyi bölümdü
  • quote:

Alvar Hanso ile bir bağı var Richard'ın.

• quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

quote:

Orijinalden alıntı: emre9110

quote:

Orijinalden alıntı: rabodi

quote:

Orijinalden alıntı: emre9110

quote:

Orijinalden alıntı: rabodi

önce bir tartışmaya açıklık getrireyim:yok 5. sezon finalinde gördümüz gemi adanın oldukça yakınındayken oratalık günlük güneşlikmiş,nasıl olduda şimdi bu gemi fırtınaya yakalandı diyenler olmuş.ta ilk sezondan beri adadaki hava şartlarının ne kadar tutarsız olduğu gözümüze sokuluyor.bunun açıklamsıda adanın sürekli olarak yer değiştirmesidir.bunu eloise sayesinde öğrenmiştik saolsun.havanın ne kadar tutarsız olduğunu son bölümdeki kelebeğe gözü takılanlar olduysa görebilirler.kelebek dışardayken ortalık günlük güneşlik ve geminin içine girdikten sonra birden gök gürlüyor ve yağmur başilıyor....

neyse mevzuya gelelim.öncelikle jacob richardın söylediği gibi yalancı değil.yalancı olsa ona karısını geri verbileceğini söylerdi.hatırlarsanız MİB sayidi böyle kandırdı:))

son olarak üzücü kısma gelirsek;sanırım savaşı kazanan MİB olacak.bunu nasıl anladım derseniz,şöyle açıklayayım:

jacobın richarda verdiği şarap ve tıpa örneğinden yola çıkarsak ve bu sezonun ilk bölümünde adanın sular altında olduğunu hatırlarsak demek ki MİB amacına ulaşmış.yani tıpa devre dışı kalmış ve MİB özgürlüğüne kavuşmuş...................

iyide adanın sular altında kalmasının mib in adada tutsak olarak kalıp kalmamasıyla ne alaksı var ki?

ayrıca 9. bölümün sonunda jacop ile mib konuşurken diyoki seni öldürürüm. ama kendisi öldürmüyor ben'e öldürtüyor. burda bi bit yeniği var gibime geldi.

jacob richarda adanın bir tıpa görevi yaptığını söylemişti ve kötülüğün dışarı çıkmasını engellediğini söylemişti.e doğal olarak ada yoksa tıpada yok.tıpa yoksa kötülük serbest

neyse bide sideway olarak izlediklerimizin hepsi de adanın sular altında kalmasıyla değişen kader yazgısı olabilir.yani jacob zaten ölü şimdi MİBin yapması gereken sonraki adımda adayları öldürmek çünkü jacoba böyle dedi.jacobta zaten adayları koruması için ilanayı çağırmış.
    eğer görevi devralacak kimse olmazsa MİBin önündeki tek engel ada olur yani tıpa.ilk bölümde de adayı sular altında gördüğümüze göre demekki MİB bir türlü bunu başarmış ve biz bu süreci izleyeceğiz.önce bizimkilerin ölümünü sonrada adanın sular altına gömülüşünü................

olabilir. haklısın. o zman bende şunu ekliyorum dikaktli okuyun

jack ilk bölümde uçakta boynundaki kana bakmıştı. belkide 6. sezon ilk bölüm aslında final sahnesiydi ve dediğin gibi ada su altında kaldı mib serbest kaldı. Jack kılığında adadan ayrıldı hatırlarsanız 9. bölümde mib dediki, jacop benim bedeni mi ve insanlığımı aldı. jack de yani aslında jack kılığına giren mib bedeninde kan görünce şaşırdı. o yüzden jack in boynundaki kanı gösterdiler. nasıl ama müthiş teori haa tutabilir...

vayy güzel teori

başka bişey e kafam takıldı
    ada niçin taşınmak istenmişti ve
    adanın taşınmasını jacon mu mib mi istiyordu

Bence Jack bildiğimiz Jack.Yani hareketlerinden falan ömür boyu Jack olduğunu anlayabilirsiniz.Oğluyla olan ilişkisi, ailesi vs. bunlar kılık değiştiren birinin yapacağı şeyler değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Bu adayı bu kadar önemli kılan, yüzlerce kişinin ölmesine sebep olan nedir? Cehennemin kapısını mı kapatıyor?
    Bence de saçmaladılar. Richard in o gülümsemesi kurtardı bölümü... Gerisi fis olmadı fos

Dizinin ilk başlarında o adanın mistic özelliği iyileştirmeydi hatta 3. 4. sezona kadar bu şekilde lansa ediliyordu yanılıyormuyum ? hatta o adayı widmore ele geçirmesinin sebebide bu değilmiydi para bakımından.çok zaman geçti unutmuş olabilirim

Benjamin in söylediğine göre Widmore un adayı ele geçirmeye çalışmasının nedeni para ama Benjamin in 10 kelimesinden 9 unun yalan olduğunu düşünürsek...

• Bu sezonun en çok beğendiğim bölümüydü, kalan bölümler de inşallah güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iZCi_500

quote:

Alvar Hanso ile bir bağı var Richard'ın.

güzeldi bu

• adadan kaçmak isteyenin gerçekten şeytan olduğunu sanmıyorum yani belki şeytan değildir jacopla oturup konuşan şişeyi kıran herif varya aklıma birden geldi bence ikiside adayı kontrol ediyorlar ama biri iyi biri kötü değil gibi geldi lakin çok düşük bir teori ..
  • Bana sataşılan mesajlar kabak gibi meydanda iken, neden benim onlara yanıtlarım siliniyor?

Yanıt bekliyorum kıymetli yöneticiden.
  • Just Cause 2 oyununu oynayanlar için ilginç bir haber.

Oyunda lost adasını yapmışlar Sahilde uçak enkazı ve Hatch varmış.Kara Dumanın sesini duyanlarda varmış Oyun bölümünde bir arkadaş paylaşmış videoyu ondan gördüm merak ettim bende gece bakarım.

• Ekşiden;

"bir mühendis bakış açısı ile; yağış oranı ve toprak hareketliliği bakımından en yüksek oranlara sahip bir tropik adada kolyeyi aynı noktada ve aynı derinlikte bulabilmenin oranı sıfırdır zira toprak suyu emdikçe harekette eder ve tropik adaların biyolojik çeşitliliğinden dolayı toprak altı hareketliliğide çok yüksektir. kısacası kolyenin yaklaşık olarak 20metre falan sağa sola gitme derinliliğininde en az birkaç metre artmış olması gerekirken aynı noktada aynı derinlikte bulunması enteresan ha birde dibinde dev ağaç bitmiş ama kökleride hareketlilik katıp onu sürüklememiş."

Bilimsellik bi yana cılkı çıkmış artık
  • Bu gemiyle ilgili bilgiler gerçek değildir diye düşünüyordum.. Meğersem hepsi gerçekmiş..

Bir de geminin kaptanı hep bu adaya insan getirip götürüyor muydu?
  • Bence öyle olmalı. Widmore neden onun günlüğünü satın alsın ki kazara adaya gelmiş olsa Magnus Hanso?

• Ricardı hiç bu kadar görmemiştik. Adamın hayatını izledik. Son sahnede Lockeun bakışlar bitirdi. Hurley bi ara sahilde Isabella ile konuşuyormuş ama o an göstermedikleri için sanki kendi kendi konuşuyormuş gibiydi.
  • 6.10 - The Package (Sun/Jin odaklı) = 30 Mart 2010
    6.11 - Happly Ever After (Desmond odaklı) = 6 Nisan 2010
    6.12 - Everybody Loves Hugo (Hurley odaklı) = 13 Nisan 2010
    6.13 - The Last Recruit (Claire odaklı ) = 20 Nisan 2010
    6.14 - The Candidate (Jack/Locke Odaklı) = 27 Nisan 2010
    6.15 - Across The Sea (Jacob ve Siyahlı Adam) = 4 Mayıs 2010
    6.16 - What They Died For ( ? ) = 11 Mayıs 2010
    6.17/18 - The End (?) = 23 Mayıs 2010
  • @Darkness

İmzandaki kızıl gezegen senin mesajlarını okurken bir tür ilüzyona yol açıyor. Gözlerim soldan sağa hareket ederken sanki o gezegen sürekli büyüyor. Belki de bende bir tuhaflık var.

Bu arada bir Lost hayranı olarak senin mesajlarının hoşuma gittiğini söylemeliyim.
  • 720p indirdim güzel izliyim diye benim playerda yada mönitördemi sorun var anlamadım ama kötü bi görüntü var şuan. Dimension arkadaş böylemi yapıyor yoksa sorun bendemi,?
  • Dimension kötü yaptı gene ripi sende sorun yok yani
  • 
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.