Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: felis81

Sayid Jarrah önüne gelen hatunu bafiliyor.Onun adı bundan sonra sayid yarrah

• quote:

• quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: LioNiNaCaGe

ya beyler (spoiler göster)varya alıntı yapmayın allah aşkına

sorry
  • quote:

Jack bebeği neden görmek istemiyor?
    Adadan 6 kişimi kurtuldu 8 kişimi?
    Sayid Yarrah helikoptere bindi ve kayboldu..Bu kadar dert arasında macera çıkardın sevgili Sayid.Soyadına yakışır işler yapıyosun.Yırtık dondan çıkar gibi bu bölümdede karşımıza geldin.

jack ifadesinde kazadan 8 kişinin kurtulduğunu söylüyor. belki 2 sinin adada öldüğünü söylemişlerdir

• quote:

Orjinalden alıntı: FuLLTiMeHaCKeR

quote:

Orjinalden alıntı: YoK

Se 04 E04 hakkında
    Kurtulanlar adada kalmak isteyenlerin güvenliği ve rahatı için biz kazadan 8 kişi kurtulduk dediler.
    Bence bu 8 kişiden biri claire ve claire adada doğum yaptıktan sonra öldü ve aaron ile kate ilgilendi dediler. Davada avukat aaron u kullanmak istedi kate bunu kesinlikle reddetti. Bana göre avukat kate'in adada bebeğe annelik yaptığını söyliyecekti. Yanic oecanic6 dan biri de Aaron. Bu da Senaryo 1 i destekliyor.

Diziyi sen nerenle izledin Orda 8 kişi kurtuldu derken adadan kurtulanlardan bahsetmiyor , uçak düştüğünde kurutlanlardan bahsediyor ve bu söyledikleride yalan 45 küsür kişi kurtuldu ilk uçak düştüğünde. Yalan söylemesinin 2 sebebi var

birincisi kate yi orda kurtarmak için söylüyor , ikinci ve en önemli olan ise ada neler yaşadıkları hakkında hiçkimseye bişey söylemidi bu kurtulan 6 kişi herksin öldüğünü söylediler büyük ihtimal ama hala adada olan insanlar var

Ben ne yazmışım? Sen nerenle okuyorsun?
    "Kurtulanlar, adada kalmak isteyenlerin güvenliği ve rahatı için biz kazadan 8 kişi kurtulduk dediler"

Davada dikkat edersen avukat kaza hakkında tv ve gazetelerde çok fazla haber olduğunu söylüyor. Bu da Jack'in ve adadan geri dönenlerin kazadan 8 kişi kurtulduğunu daha önce mutlaka biryerde söylemiş olduğu ihtimalini gösterir. Hatta Jack bunu (8 kişinin kurtulduğunu) söylediğinde mahkemede hiç bir tepki olmadı. Oceanic6 gayet ünlü olduğuna ve hikayesini herkezin bildiğine göre Jack bunu ilk defa orda söyleseydi insanlar tepki verirlerdi. Yani davaya özgü bir yalan değil.

Bana göre kurtulanlar bir sebep yüzünden adadan veya adada kalanlardan bahsetmek istemiyor. Dönüşte kazadan ağız birliği ile 8 kişinin kurtulduğunu söylemeye karar vermişler.

Ben de biliyorum kazadan 45 küsür (?) kişinin kurtulduğunu. Ben Oceanic6 nın söylediği şekli anlatıyorum. Adamlar bir sebep yüzünden yalan söylüyorlar. Ama bu yalanı sadece Jack söylemiyor. Benjamin de Sayid'i adadakiler için kullanıyor. Kate de bu yalanın içinde çünkü jack bunu söylediğinde 8 değil 6 diye düzeltmedi. Hatta davadan sonra garajda "bu yalanı o kadar çok söylediğini duydum ki buna kendin de inanıyorsun" gibi birşeyler söyledi

Yani söylemek istediğim eğer bebek Claire in bebeği Aaron ise Oceanic6 nın döndükten sonra kazadan sağ kurtulduk dediği 8 kişi den 1 i kesin Claire. Çünkü aaron un dünyaya gelebilmesi için claire in uçaktan sağ kurtulması gerekir. Bu durumda claire ya adada kalmış ve bebeği kate e verip göndermiş ya da bir şekilde ölmüş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoK -- 22 Şubat 2008; 23:00:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ©em

quote:

Orjinalden alıntı: wildlove

quote:

sayid yarrah ne yahusayid jarrah değil miydi o

• bu spoiler olayını yapmak bu kadar mı zor anlamadım ki birini tıklıyon biri açılıyo,birini tıklıyon nerde açıldığı belli değil,forum istek şikayet bölümüne hep birlikte bişeyler yazalım da şunu yola soksunlar arkadaşlar.
  • 4. bolumu yenı ızledım bende.ya sımdı son zamanlardakı butun sayfaları okucam cok uzun ıs

3. bolumun sonunda kafayı yıodum cok sasırdım
  • Neyine şaşırdınız anlamadım .. 3-4 sayfa önce söylemiştim zaten Hatta o tabuttakide Claire olucak diye..
  • http://www.youtube.com/watch?v=4xPOXSfPQGE&feature=related

bu ne yaw. lost oyunculari kafayi yemis merak etmeyin spoiler degildir, gonul rahatligiyla izleyebilirsiniz. bu arada videodaki claire'nin belini kirmasina hayran kaldim diyebilirim
  • Desmond Claire'ın adadan kurtulduğunu görmiyormuydu? Hatta Charlie bunun için kendini feda etmemişmiydi?

Özetle; Nooldu lan bu Claire'e
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Desmond Claire'ın adadan kurtulduğunu görmiyormuydu? Hatta Charlie bunun için kendini feda etmemişmiydi?

helikoptere bindiğini görüyordu adadan kurtulduğunu değil,büyük ihtimalle bunlar helikoptere binip gemiye gidecekler gemide bir iş gelecek claire in başına.
  • quote:

quote:

Desmond Claire'ın adadan kurtulduğunu görmiyormuydu? Hatta Charlie bunun için kendini feda etmemişmiydi?

helikoptere bindiğini görüyordu adadan kurtulduğunu değil,büyük ihtimalle bunlar helikoptere binip gemiye gidecekler gemide bir iş gelecek claire in başına.

Allah korusun... O ne biçim laf öyle

• arkadaslar bence claire olmedi. ama adada kaldi. cunku 3. bolumde kate digerleriyle birlikte kalmisti. bu yuzden kate onlardan ayrilirken claire'nin cocugunu da alacak. claire ise adada kalacak. ya da belkide claire o gruptan ayrilamamistir ama o grubun da adadan kurtulamayacagini anlamistir ve cocugunu kurtarmak icin aeron'u kate'e vermistir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: switel

http://www.youtube.com/watch?v=4xPOXSfPQGE&feature=related

bu ne yaw. lost oyunculari kafayi yemis merak etmeyin spoiler degildir, gonul rahatligiyla izleyebilirsiniz. bu arada videodaki claire'nin belini kirmasina hayran kaldim diyebilirim

bu ne yaw ne alaka niye böyle bişey yapmış bu manyaklar
    bu arada 02:25 e dikkat,bu sayid çok terbiyesizleşmeye başladı

@Reis-i Eagles

öle bişey olmasını ben de istemem tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©em -- 23 Şubat 2008; 0:45:12 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: switel

http://www.youtube.com/watch?v=4xPOXSfPQGE&feature=related

bu ne yaw ne alaka niye böyle bişey yapmış bu manyaklar
    bu arada 02:25 e dikkat,bu sayid çok terbiyesizleşmeye başladı

dokunmaktan da kacinmamis yani. yokluyo baya baya

• Doğru diyorsun switel de hangi ana evladından ayrı gezer?
  • quote:

Doğru diyorsun switel de hangi ana evladından ayrı gezer?

hocam yardın beni türk filmi repliği gibi oldu

kate ilerde aarona şöyle bişey derse şaşırmam

''annen sen doğarken öldü yavrum''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©em -- 23 Şubat 2008; 0:51:31 >
  • quote:

Doğru diyorsun switel de hangi ana evladından ayrı gezer?

o da dogru. ama bir de su yanindan bak. bir anaya gore cocugunun cani kendi canindan daha kiymetlidir.
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.