Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@YoK: 3.seneryon gayet kötü
  • bence bunlar ne yapıcagını sasırdı o yuzden bole(cook sacmaladım anlamsız oldu)

sawyerı kınayanlar kulubu acıcam ne o ya(ama tabi kadın istediklerini veriosa o baska)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

@Sanctus Diavolos: aaaaaaaa

@YoK: 3.seneryon gayet kötü

sinirim bozulmuştu zaten.
    Yahu altyazıyı indirdim.
    Bölümü izlemeden önce editor ile açayım dedim. İyi seyirler diler vs vs leri siliyorum kolleksiyon yaptığım için. Son satırdaki son kelimeyi gördüm bölümü seyretmiş kadar oldum

• adadakiler benin insaniyetine kaldılarsa yandılar..

• bölümü izledim gayet güzeldi bence hiç te kötü değildi açıkçası..

tabi kate aaron diyince oldum tabi o da ayrı bi mesele..

bana öyle geliyor ki jack ile kate evlendi , jack clairenin kardeşi olduğunu öğrendi , kate te yanlışlıkla vs. claireyi öldürdü ve çocuğu ona kaldı..

mahkemede yargıç 1. dereceden cinayet diyordu akrabalıkla ilgili bir olaysa (ciyanetin 1. ,2. derecesi mi olur ) dediğim teorim desteklenmiş olacak

bu arada miles neden 3.2 milyon $ istedi matematikçiler bi baksa ya şuna

• Abilerim ablalarım(varsa tabi) kardeşlerim, 4 aylığına forumu terk etmek zorundayım malum öss... Lost izlerim tabii ama burdaki yorumlara katılamayacağım... 2. sayfaya düşürmeyin olur mu konuyu Hade kalın sağlıcakla 4 ay sora görüşmek üzere...
  • quote:

Orjinalden alıntı: YoK

Üstteki mesajım hakkında

Sawyer'ın gerçek karısını gördükten sonra senaryo 3 ü destekliyorum

süpersin

sonlara yaklaşırken biliyodum kate'in hi harun diyeceğini okumadım bi yerden ama belliydi. çocuk baya sarı aynı sawyer şıp demiş burnundan düşmüş eğer bebek claire 'ın bebeğiyse ben diyorumki claire'ı sawyer yemiştir adaya gelmeden önce

4. sezon promo
    ya bi video koyacam beceremedim
    tıklayıp izleyin bari ne olucak
    http://uk.youtube.com/watch?v=346U6K6QLXI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LetUsHuntY4rr -- 22 Şubat 2008; 21:34:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: GebereJackson

Abilerim ablalarım(varsa tabi) kardeşlerim, 4 aylığına forumu terk etmek zorundayım malum öss... Lost izlerim tabii ama burdaki yorumlara katılamayacağım... 2. sayfaya düşürmeyin olur mu konuyu Hade kalın sağlıcakla 4 ay sora görüşmek üzere...

• quote:

Orjinalden alıntı: Göz Kamaştırıcı

Mahkemedeki 1. dereceden cinayet babasını öldürdüğü için bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 22 Şubat 2008; 21:39:46 >
  • ya beyler (spoiler göster)varya alıntı yapmayın allah aşkına
  • arkadaslar luuutttffeeennnn. allah rizasi icin bir rapid linki istiyorum pm yoluyla.
  • --------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Augias -- 22 Şubat 2008; 21:54:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cidik

quote:

Orjinalden alıntı: YoK

Üstteki mesajım hakkında

Sawyer'ın gerçek karısını gördükten sonra senaryo 3 ü destekliyorum

süpersin

sonlara yaklaşırken biliyodum kate'in hi harun diyeceğini okumadım bi yerden ama belliydi. çocuk baya sarı aynı sawyer şıp demiş burnundan düşmüş eğer bebek claire 'ın bebeğiyse ben diyorumki claire'ı sawyer yemiştir adaya gelmeden önce

4. sezon promo
    ya bi video koyacam beceremedim
    tıklayıp izleyin bari ne olucak
    http://uk.youtube.com/watch?v=346U6K6QLXI

helikopterde çok acaip şeyler oluyor..

fflerde zaten çığrından çıktı iyice

• çocuk kate in çocuğu değil bence çünkü kate in çocuğu olsa neden aaron ismini koyacak,türk filmi mi bu claire ölmeden önce çocuğun olursa adını aaron koy diycek falan,çocuk kesinlikle claire in çocuğu claire in başına bir iş geldiği için bebeğe kate bakıyor.
    ayrıca şöyle bir durum var locke un grubunda locke ve belki sawyer hariç diğer insanlar adadan kurtulmak istiyorlar(mesela claire ve diğer insanlar),sadece adaya gelen bu 4 kişinin bunları kurtarmak için gelmediğini düşünüyorlar,sonuç olarak bu 6 kişi adadan kurtulduktan sonra sadece locke ve sawyer adada kalmamıştır heralde başka kişilerde kalmıştır,peki neden kurtulan 6 kişi adada başka insanlarda var demiyor,kim bu 6 kişiye baskı yapıp adada başka kurtulan olmadığını söyletiyor,amaç ne?kafam yine karman çorman oldu,yedin beni lost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©em -- 22 Şubat 2008; 22:06:18 >

• Abi Kate Aaron'u almış. 4. Sezonun 4. bölümünde Aaron kate'e anne diyor ya FF de 4. bölümün sonu çok fena içim gitti. Claire noluyor gelecekte ya ? Çocuğu kate almış ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Purdew -- 22 Şubat 2008; 22:07:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: felis81

Jack bebeği neden görmek istemiyor?
    Adadan 6 kişimi kurtuldu 8 kişimi?
    Sayid Yarrah helikoptere bindi ve kayboldu..Bu kadar dert arasında macera çıkardın sevgili Sayid.Soyadına yakışır işler yapıyosun.Yırtık dondan çıkar gibi bu bölümdede karşımıza geldin.

sayid yarrah ne yahusayid jarrah değil miydi o

• quote:

Orjinalden alıntı: wildlove

quote:

• quote:

quote:

Sayid Yarrah helikoptere bindi ve kayboldu..Bu kadar dert arasında macera çıkardın sevgili Sayid.Soyadına yakışır işler yapıyosun.Yırtık dondan çıkar gibi bu bölümdede karşımıza geldin.

sandalyeden düştüm ya

• quote:

quote:

öldüm ya

kuzenlerdeyim krize mi girdin diyolar müthiş ya

• Ekşi'de ben de okumuştum sayid için kullanılan o kelimeyi.

Ama sayid kral adamdır. Yapmayın böyle.
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.