Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: noxii

Alt yazı az kaldı sabır arkadaşlar. Yemeden içmeden çeviri

kolay gelsin bekliyoruz
  • bu haftaki bolum kadar sıkıcı bolum izlemedim... cok buyuk hayal kırıklıgı... tamam suprizler var ama
    cok duragan... neyse... herkezin kendi zevki
  • Benimde iniyor şu anda 720p hd keşke1080p formatındada olsa akşam izlerim artık
  • http://altyazi.yedincigemi.com/altyazi.php?filmid=407

dostlar buyrun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©em

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

1,10 gb hd 720p olanı indirmeye başladım. görüntü bununla muhteşem oluyor, sanırım öğlen izlemiş olurum.
    sabırsızlanmayabaşladım.gif

350 mb'lık yetiyor da artıyor yahu
    İlk bölümü ben de HD indirmiştim gerçi. Tadı bi ayrı oluyor.
    Ama plazmada izlemedikten sonra napıyım HD'yi

doğru söylüyon 350lik yetiyoda artıyo bile,bende 4mbit olmasına rağmen 350lik indiriyorum hepsini hd indirsen bu seferde yer sorunu olacak zaten dvd yazacam diye helak oldum

1 tb hdd(ayrıca çekilmiş 200'e yakın dvd)
    Ama yine de plazmada izleyemedikten sonra HD'ye hiç gerek yok.
    Gün gelir de plazmam olursa hepsini HD indireceğim. Söz

• lostun 4 atlısı yaptı yine yapacağını ve altyazıyı çıkardılar.

http://altyazi.yedincigemi.com/altyazi.php?filmid=407

45 dakka sonra görüşürük
  • www.alemblog.com'dada bulabilirsiniz altyazıyı

• oha ya o neydi?? claire öldü mü ki çocuğunu kate e bıraktı :S:S:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezenda -- 22 Şubat 2008; 14:22:13 >
  • İzlemedim ama izlesemde boş.Lost artık bıktırdı.Filmin içine ettiler.Bakın herkes soğudu bizde soğuyalım.Protesto edelim diziyi.Sesimizi tüm Amerika duysun.Haydi
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezenda

Spoiler kullanın lütfen. İzlemeyenler olabilir.

Yeni bitirdim izlemeyi. Yorumlar ve sorular geliyor şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 22 Şubat 2008; 14:25:08 >
  • quote:

spoiler filan yok sadece sordum..
    bence claire ve sawyer ölecekmi..
  • quote:

editttttt
  • Dediğim üzere. Az önce izledim. Muhtemelen akşama bir kez daha izleyeceğim.

Bu bölüm öyle aşırı şaşırtıcı şeyler olmadı. Bir kaç durum haricinde. Elbette sorularla anlatım daha da güzelleşecektir.
    1-Miles'ın bahsettiği ve ben'de olduğunu söylediği 3,2 milyon dolar meselesi nedir? Benjaminde ne işi var bu kadar paranın?
    2-miles'ın kate hakkında bazı şeyleri bilmesi kate'i neden bu kadar husursuz ve meraklı etti? Zaten suçluydu. Uçağın düştüğü öğrenilince herkes hakkında bilgiler toplanır bu zor mu ki milletin bilmesine bu kadar şaşırıyorsun?
    3-kate gerçekten hamile değil miydi? yoksa sawyer'a yalan mı söyledi hamile değilim diye.
    Eğer hamile ise adadan kurtulanlar sadece 6 kişi olduğu ve dolayısı ile claire ve aaron kurtulamadığı için çocuğuna aaron ismini vermiş olabilir. Yok hamile değilse claire ya ölmüştür. Ya da adadan kurtulamamış ama aaronu kurtarmışlardır ve kate evlat edinmiştir.(resmi bi evlat edinme olmayabilir. Adada doğurdum diyebilir. Babası sawyer diyebilir. saywer da kurtulmamıştır)
    Ki burda dizinin sonunda jack bebeği görmek istemiyor Katein konuşmasından onu anlıyoruz. Jack'in görmek istememesinin de iki sebebi olabilir. bir katein gerçek çocuğudur yani sawyerin da. Bu yüzden istemiyor olabilir. iki dayısı olduğunu ve claire'in kendi kardeşi olduğunu öğrenmiştir. bu yüzden farklı bir hisle görmek istemiyor olabilir.
    ayrıca kate claire ile konuşurken bebeği almak istememişti. burdan da bir sonuç çıkarılabilir. "benim için aaronu alabilir misin" demişti aaron ağladığında.
    4- daniel faraday'ın charlotte ile oynadığı ya da yaptığı şey ne? faraday'ın 3'te 2'yi beğenmediği durum ne? charlotte neden gelişme var dedi? faradayın bir sorunu mu var?
    5-sayid desmond ve frank gemiye gerçekten halen ulaşamadılar mı? yoksa helikopter gemiye aslında geldi de regina gemiden yalan mı söylüyor?
    6-minkowski neden iki bölümdür cevap vermiyor? miles'a da cevap vermemişti geçen hafta
    7-locke neden benjamin'in yanından çıktığı zaman aşırı sinirlenip kahvaltı tabağını fırlattı? benjamin hala locke'un sinirlerine dokunacak şeyleri biliyor.
    8-jack mahkemede bir sürü yalan söyledi. kate'i tamamen iyi gösteren yalanlar. uçaktaki diğer polisin öldüğünü kate'in kendisinin itiraf ettiğini vs. ayrıca son sahnede jack'in bunu sadece mahkemede söylemediğini daha önce bir çok kez tekrar ettiğini ve jack'in de bunlara inanıp inanmadığını sorud kate. yani jack bunu bir çok kez anlatmış. adadan gerçekten 6 kişi haricinde kimse kurtulmamış mı? ayrıca jack uçak düştüğünde 8 kişinin kurtulduğunu söyledi. diğer herkesin öldüğünü. ve kate'in diğer ikisini de kurtarmak istediğini ama başaramadığını...
    9-kate'in annesi neden torununu görmek istiyor bu kadar? davadan vazgeçecek kadar nerdeyse
    10-kate yine karaktersizliğini gösterdi.

LÜTFEN SPOİLER OLAN MESAJLARDAN ALINTI YAPMAYINIZ. YAPACAĞINIZ ZAMAN SPOİLER İÇEREN KISMI SİLİNİZ. AKSİ HALDE SPOİLER ÇALIŞMIYOR. UMARIM BU HATA DÜZELTİLİR YAKINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 22 Şubat 2008; 14:37:09 >

• vaoov bence güzel bir bölümdü,belki biraz durgun geçti ama değişik konular işlendi,şimdi yorumlarım

1-jack mahkemede sadece 8 kişimiz kazadan kurtulduk dedi ama biliyoruz ki oceanic 6 diye bilinen sadece 6 kişi adadan kurtulmayı başardı,yani gerçek dünyadakiler sadece 8 kişinin kazadan kurtulmayı başardığını ve 6 kişininde adadan kurtulduğunu biliyorlar,demekki oceanic 6 denen grup aralarında anlaşıp ne söyleceklerine karar vermişler.
    2-miles ın ne kadar para tutkunu olduğunu gördük,ben den 3.2 milyon dolar istedi ve onun ölü olduğunu söyleceğini belirtti(neden 3.2 milyon dolar istediğini ve kimler için çalıştığını öğrenemedik,ama ben in miles ın kim için çalıştığını bildiğini öğrendik)ayrıca ben i arayan insanların uzun süredir aradıklarını da öğrendik.
    3-eğer katein çocuğu olan aeron clairein gercek çocuğu ise bu bölümde izlediğimiz ff ın en az adadan 2-3 sene sonraya ait olduğunu gördük,çünkü yataktaki çocuk 2-3 yaşlarındaydı,
    4-ayrıca eğer çocuk claierin çocuğu ise claire in adadan kurtulmayı başaramadığını da söyleyebiliriz bu da desmondun gördüğü dejavunun yanıldığını yada claire helikoptere binmesine rağmen başına bir iş gelip kurtulamadığını söyleyebiliriz.

şimdilik bunlar daha yeni izlemeyi bitirdiğim için bölüm kafamda tam oturmadı 1-2 gün içinde daha detaylı konuşuruz zaten.ama güzel bölümdü bence

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ©em

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

1,10 gb hd 720p olanı indirmeye başladım. görüntü bununla muhteşem oluyor, sanırım öğlen izlemiş olurum.
    sabırsızlanmayabaşladım.gif

350 mb'lık yetiyor da artıyor yahu
    İlk bölümü ben de HD indirmiştim gerçi. Tadı bi ayrı oluyor.
    Ama plazmada izlemedikten sonra napıyım HD'yi

doğru söylüyon 350lik yetiyoda artıyo bile,bende 4mbit olmasına rağmen 350lik indiriyorum hepsini hd indirsen bu seferde yer sorunu olacak zaten dvd yazacam diye helak oldum

1 tb hdd(ayrıca çekilmiş 200'e yakın dvd)
    Ama yine de plazmada izleyemedikten sonra HD'ye hiç gerek yok.
    Gün gelir de plazmam olursa hepsini HD indireceğim. Söz

Ben Hem 720p Hemde 350mblik indiriom Heryer DVD Doldu

• Allah'ım inşallah netini sömürdüğüm adam sınırlı değildir dayanamadım indiriyorum
  • Sabahtan beri Lost aşkıyla yanıp tutuşuyorum.
    İşte o an geldi.
  • ben indirdimde eng alt yazıyla izleyecem tr bulamadım henüz
  • indirsem mi indirmesem mi karar veremiyorum ya, kotam 3.65te indirsem çok fazla aşmaz heralde ay sonuna kadar
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.