Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (2024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20222023202420252026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziye başlamayı düşünenler için söyleyeyim, her ne kadar ben de son sezonu pek beğenmemiş olsam da final insanların dediği kadar kötü değil. Eğer her şey rüyaymış diyen tiplerle karşılaşırsanız oradan koşarak uzaklaşın.
  • Ah ulan ah ne zamanlardı tam 12 yıl önce bu konuyu takip ediyordum. İzleyin beyler bayanlar izlemeyenlere zorla izletin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu tatda bir dizi bulamadım daha
  • Tam 10 sene önce bugun final yaptı. S06E18 - 23.05.2010 FINAL EPISODE
  • 2. yada 3. sezonun sonunda
    john'un dharma kuyusuna vurup ışık çıktığı sahne...
    hala izleyince heyecanlanırım.
  • Bu dizinin yayın hakları kimde ki Netflix’e gelmiyor, neyi bekliyor Netflix

• LOST YENİDEN BAŞLAYABİLİR!

Lost'un yaratıcılarından Damon Lindelof, "Geçtiğimiz altı yıl boyunca, birinci sezondan başlayarak bir sona doğru çalışmamıza izin verecek güçlere yalvarıyordum. Sonunda onları koşunun ortasında bunu yapmaya ikna edebildik. Ama şuanda söylemek samimiyetsizlik ve ikiyüzlülük olur. Çünkü bu çok sınırda bir çizgi, bir anda olmayabilir ve sizleri üzebilirim. Lost'un tekrar çekilmesini istememin en büyük sebebi gerçek bir son çizilmediği içindi, ve benim daha iyi fikirlerim var."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeg Elsker Norge kullanıcısına yanıt
    Keşke gelse..hatta hic bastan cekilmesin 5-6. Sezonlari tekrar çeksinler ama cok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Bu dizinin yayın hakları kimde ki Netflix’e gelmiyor, neyi bekliyor Netflix
    Hocam netflix Türkiye ekibi çok kötü
    Çoğu dizinin sözleşmesini ya alamadılar yada yenileyemiyorlar

İçerik olarak çok kötü şu an böyle giderse üyeliği iptal edicem. Ne istesem bulamıyorum netflix de saçma sapan diziler dolu

• quote:

Orijinalden alıntı: pqrst

Keşke gelse..hatta hic bastan cekilmesin 5-6. Sezonlari tekrar çeksinler ama cok zor
    En baştan yeni bir kurgu yapsalar yada final den sonrasını çekseler daha başka mistik olaylarda daha güzel olur

En baştan çekmek bence saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

2. yada 3. sezonun sonunda
    john'un dharma kuyusuna vurup ışık çıktığı sahne...
    hala izleyince heyecanlanırım.
    1.sezondu o. Son değildi sanırım. Çünkü son sahnede kapağı patlatıp aşağıya bakıyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeg Elsker Norge

LOST YENİDEN BAŞLAYABİLİR!

Lost'un yaratıcılarından Damon Lindelof, "Geçtiğimiz altı yıl boyunca, birinci sezondan başlayarak bir sona doğru çalışmamıza izin verecek güçlere yalvarıyordum. Sonunda onları koşunun ortasında bunu yapmaya ikna edebildik. Ama şuanda söylemek samimiyetsizlik ve ikiyüzlülük olur. Çünkü bu çok sınırda bir çizgi, bir anda olmayabilir ve sizleri üzebilirim. Lost'un tekrar çekilmesini istememin en büyük sebebi gerçek bir son çizilmediği içindi, ve benim daha iyi fikirlerim var."
    Laf olsun torba dolsun . Ne demek istemiş ki.
    Sanmıyorum ilki kadar etki yapacağını. Karakterlerin senaryoya bu kadar uyduğu başka dizi zor gelir.

• Abi ne diziler izlemişiz zamanında ya şimdi imkanlar çok daha fazla olsada kaliteler çok düşük kolay kolay böyle diziler göremiyoruz artık
  • İlk iki sezonu iyiydi ama sonradan çorba yaptılar her şeyi

• Ben bunu yeni gördüm ya nolmuş böyle güzelime

• 0ops kullanıcısına yanıt
    Bir film veya dizide rolü vardır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Ben bunu yeni gördüm ya nolmuş böyle güzelime
    gençken daha güzeldi

• Diziyi yeni bitirdim. Gerçekten çok çok iyi başladı dizi. Sonra olağanüstülükler, kader, destiny biraz fazla olmaya başladı ama diğer insanların dediği gibi bozdu çok kötü oldu diyemem. Bence gayet iyiydi. Finalide iyiydi bence. Bu finale çöp diyip BB finaline harika harika diyenler ilginç.

Son 2 sezonda biraz eski tadını kaybettiği doğru. Özellikle son sezonda o timelineı niye o kadar izletti bize ama desmondın aradaki geçişi yapması ile bi açıklama getirmedi.

En çok merak ettiğim şey bizimkiler niye 1977ye gitti. Dizideki zaman yolculuğunun gerekliliği ve sebebi neydi?

• Az önce bitirdim ve buraya geldim. Galiba o paralel evren olarak düşündüğümüz sahne cennet. Dikkat ederseniz Benjamin Linus içeri girmiyor çünkü kendisinin bunu hak etmediğini düşünüyor. Aynı şekilde Mr Eko ve Ana Lucia’da yok çünkü adada hayatta kalmayı başaramadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hilbo Haggins -- 17 Eylül 2020; 15:29:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hilbo Haggins

Az önce bitirdim ve buraya geldim. Galiba o paralel evren olarak düşündüğümüz sahne cennet. Dikkat ederseniz Benjamin Linus içeri girmiyor çünkü kendisinin bunu hak etmediğini düşünüyor. Aynı şekilde Mr Eko ve Ana Lucia’da yok çünkü adada hayatta kalmayı başaramadılar

Paralel evren aslında araf diye hatırlıyorum. Dizinin teorisi şöyleydi yaşadığın hayatta en yakın olduğun en sevdiğin kişilerle cennete gidiyorsun. Kilise de o arafın cennete açılan kapısı. Linus konusunda katılıyorum ama adada sadece Eko ve Ana Lucia ölmedi hayatta kalma ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 20222023202420252026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.