Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (2023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20212022202320242025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deepkurt

Teşekkürler, 1080p indirmeye başladım.

3 güne bitecek. :-)

Alıntıları Göster
    gayet keyifli gidiyor, neredeyse ilk izlediğimdeki keyfi alıyorum.

2. sezona başladık bile... :-)
  • Lost 2.sezonu bugün bitirdim. çok güzel gidiyor ve keyif veriyor. merak ettiğim çok şey var ama izledikçe öğrenmek daha mantıklı. 2 sezonun sonunda yazılar kaçıncı sayfada ? teorileri okumak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensuski

Lost 2.sezonu bugün bitirdim. çok güzel gidiyor ve keyif veriyor. merak ettiğim çok şey var ama izledikçe öğrenmek daha mantıklı. 2 sezonun sonunda yazılar kaçıncı sayfada ? teorileri okumak isterim.
    Diziyi zirvede bırak. Gerisini izleme. Zaman kaybı. Çok net. Aksi takdirde kendini yüzyılın en büyük hayal kırıklığına hazırla.
  • Şu dizide Jack le babasının hikayesi bile tek başına bir dizi olur . Beğenmeyenlere hayret ediyorum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diziyi izlediğim zaman karakterler ile hikayeden çok daha fazla bağ kurmuştum. Bol bol gizem yaratıp sonra bazılarını cevaplamayıp bazılarını da cevaplamış olmak için cevapladıklarını düşünsem de günün sonunda dizinin insana hissettirdiği şeyler önemlidir diye düşünüyorum. Bir bölüm bitince ne olacak acaba diye direkt bir sonraki bölüme geçerdim, internette sürekli teorilere falan bakardım. Bunu Lost haricinde başka dizilerde pek yaşadığım söylenemez, bu bakımdan benim için özel bir dizidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Diziyi zirvede bırak. Gerisini izleme. Zaman kaybı. Çok net. Aksi takdirde kendini yüzyılın en büyük hayal kırıklığına hazırla.

Alıntıları Göster
    Finalinin saçma bir şekilde bittiğini duydum ama final kötü diyede bırakmak istemem.
  • Şu diziye final çekmemiş olsalardı bile izlenir

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensuski

Finalinin saçma bir şekilde bittiğini duydum ama final kötü diyede bırakmak istemem.

Alıntıları Göster
    Finali gayet güzeldi yok her şey rüya, yok hepsi ölmüş gibi saçma sapan yorumlar nasıl çıktı anlamıyorum. Zamanında birisi anlamamış sonra virüs gibi bu düşüncesiyle insanları etkileye etkileye izlemeyen herkes diziden kaçarak uzaklaşıyor.

Finalin güzel olmasına rağmen son sezonu çok sevemedim, önceki sezonların ayarında olsaydı 10/10 bir dizi olabilirdi.

Konuya girmişken geçenlerde gördüğüm bir haberi ve sevdiğim müziği 2 farklı versiyonunu da atayım.

TheRinger'ın yaptığı 21. yüzyılın en iyi dizi bölümü listesinin kazananı "The Constant"http://besttv.theringer.com/?_ga=2.78193239.2129357004.1532979964-925815798.1505680775

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Final'e kötü diyenleri gerçekten bende anlayamıyorum, ya da bu yorumlar yüzünden zamanında o kadar düşük beklentiyle izledim ki çok iyi geldi bana.
  • Finali filan bilmem ama karakterlerin arasındaki bağlantıların bu kadar çok olup fark edilmediği tek dizi olabilir, Her karakter geçmişlerinde birbirleri ile karşılaşmışlar bir şekilde ama bunlarıda dizide görüyoruz ama ilk izlendiğinde hatta iki defa izlesinizde gözünüzden kaçıyor bunlar, Benim için gelmiş geçmiş en iyi dizidir.
  • Hazir karantina zamani. Baslasam mi acaba bu diziye

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Hazir karantina zamani. Baslasam mi acaba bu diziye
    Ben de aynısını düşündüm bugün, çok uzun geldi onun yerine izlemediğim bir diziye başlicam. Daha önce 2 kez bitirdiğim halde aklımı karıştırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeg Elsker Norge

Ben de aynısını düşündüm bugün, çok uzun geldi onun yerine izlemediğim bir diziye başlicam. Daha önce 2 kez bitirdiğim halde aklımı karıştırıyor

Alıntıları Göster
    Ben hic izlemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Ben hic izlemedim

Alıntıları Göster
    O zaman kesin başlayın

• Her ne kadar final bölümü ve son sezonlar eleştirilmiş olsa da bence her sezonun ayrı güzelliği vardı.Özellikle karakterlerin bağlantıları ve olay örgüsündeki bağlantılar tekrar tekrar izleyince fark edilecek tarzdaydı.Bu da dizinin en güzel yönüydü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fffiled1 -- 8 Nisan 2020; 13:21:28 >
  • Batman kullanıcısına yanıt
    Çok şanslısın, 0 dan izleme şansım olsa benim de keşke ama bitirdim bir kere ilki gibi olmuyor

• Malum dizi netflixte yok legal olarak izleyebileceğim neresi var arkadaşlar.

• 4X3 geldim. geleceği göstermeleri ilginç. bakalım devamı nasıl :)
  • yazın bir daha izliyeyim şu diziyi uplandıkça canım çekiyor
  • diziyi arayıpta bulamayanlar için amca ya düşmüş yeniden. ilgililerin dikkatine:))
  • 
Sayfa: önceki 20212022202320242025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.