Şimdi Ara

LOST ARK - Yeni MMORPG (Türkçe Rehber - inceleme) - (HAKKINDA HERŞEY) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
11
Favori
40.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl oyun arkadaşlar ? sırf şu indirme sıkıntıları yüzünden uğraşmak istemiyorum çok hypelıyım aslında ama avrupaya çıkması çok uzun sürmez inş :/
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    twitchten kendinde izleyebilirsin hocam
    türkiyeden sadece 1 yayıncı var ama baya online her saat oynuyor .

artık kore mmoprglerine dünya genelinde büyük ön yargı var öyle kolay kolay gelemez avrupaya ama
    dünya genelinde ciddi bir hype dalgası yarattı.

ben geçici birşey sandım ama sanırım bu oyun tutmak gibi gerçi çok erken bir konuşma ama
    en basitinden diablo 4'ün son anda bütün herseyini değiştirme sebebi Lost ark olduğu söylenyor ve oyun d4 open beta,ve Boss kill yıllarca yapmayan firma
    bu olayları eklemesi inanılmaz enteresan

kısaca mmorpg dünyası büyük gelişmelere gebe 200 milyon doları üzerinde maliyetli uzay oyunu 10 yıl sonra çıkacak gibi,
    kingdom under fire 2 ilk defa para harcanan kore oyunu
    amazon new world ile geliyor .

devler kapışacak olan fillere olacak bence şuan main oyununuza çok para harcamayın derim.
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt
    Benzer oyun çok fazla şuanda. Lost ark Diablo 3 duyrulduğunda vardı yapım asamasındaydı. O sıralar Lineage Eternal de duyrulmuştu bu üçüde birbirine çok benziyordu oynanış olarak. Diablo 3 çıkışını yaptı, Lineage Eternal iptal oldu, Lost ark durumu belli. Ve bana göre tutmayacak. Videolar ile benzerlikleri göstermek isterim.

Lineage Eternal

https://www.youtube.com/watch?v=sCdbdsFgNGI&feature=youtu.be

7 yıl önce bu video ile duyruldu. Sonra İptal oldu proje. Şuanda Project TL adı ile geliyor bi çok şeyi değistirdiler tabi hala içerigi baya saklı.

Diablo 3

https://www.youtube.com/watch?v=Q17FDfU7-ds&feature=youtu.be

Lost Ark

https://www.youtube.com/watch?v=LL5zGvsmSM0&feature=youtu.be

Üçüde ana hatlarıyla çok benzer birbirine.

Diablo 3 mmorpg değil evet, ayrı bi tür fakat oynanış olarak benzerliği var. Lost ark mmorpg fakat pvp konusunda arenasından başka biseyi yok bildiğim kadarıyla. Lineage Eternal, yeni adı ile Protect TL ( Project Team Lineage ) ise pvp pk özellikleriyle daha esnek Lost Ark'a kıyasla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stormfang -- 7 Kasım 2019; 20:26:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• first9 kullanıcısına yanıt
    oyun çok bariz bir şekilde çöp .

pvp kısmı arena tarzı bir şey kim-kime vuruyor belli değil.
    çok
    trade sistemi yok.

bunlar benim switch yayınlarında gördüğüm şeyler emin değilim grafikler ve oynanış ciddi anlam güzel ve ama diğer oyunlardan ne farkı var?

dünya serverı açılacak mı? çok soru işareti var oyun hakkında.

en kötü senaryo 3 tane yeni mmoprg geliyor.birinini arkasında amazon var.
    birisi aynı bu oyun gibi yılan hikayesine dönen 200milyon dolar bütçeli meşhur olan oyun.

ben aynı zaman knightonline vanilya ve Classic server haberi de bekliyorum.
    diablo 4 zaten duyuruldu .

kısaca ortalık biraz karışık Lost ark ne yapar bilemiyorum fakat Lost ark tarzı biraz server shutdown eden oyunlarla çok benzerlik gösteriyor ve son yıllar en az 10 tane mmoprg serverları kapatmak zorun kaldı ve aralarında zamanın efsaneleri de var.
  • Şu oyuna çöp diyenler neyin kafasında anlamıyorum. Oyunun verdiği vuruş hissini hangi oyunda alabilirsiniz acaba ? Dungeon ve raid sistemi de gayet başarılı ve önü açık bir oyun. Yakında guild savaşı da gelecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iexplore kullanıcısına yanıt
    Bir MMORPG oyun vuruş hissi veriyormuş. Evet arkadaşlar yeterli bu, dağılın.

• Seninle tartışmayacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu bedava yapıp herkese açmışlar,sadece bir vpn ile bağlanıp oynayabiliyorsunuz arkadaşlar .Sizin derdiniz ne ? İstemiyorsanız zorla mı oynatıyorlar yada bdo mena gibi baştan parayı alıp oyunu çöp mü ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormfang

Bir MMORPG oyun vuruş hissi veriyormuş. Evet arkadaşlar yeterli bu, dağılın.
    Tabiki veriyor . sen hiç cabal online oynamamışsın anlaşılan :D
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    İroniyi anlasan iyiydi
  • Oyuna 2-3 saatini bile ayırmadan bazı arkadaşlar çöp demiş bu zamana kadar hangi mmorpg oyunlar oynadınız ne tecrübeniz varki eleştiriyorsunuz oyunu ? Oyun içerik olarak tatmin edici eventler olsun raidler lifeskill.Pvp bakımından tek eksik yanı openworld olmaması fakat koredeki patchte conquest diye bir mod eklendi 50v50 bunu bir haritaya uygulayacaklar sanırsam.Pvpde 3v3 1v1 gibi seçenekler mevcut cc üzerine kurulu biraz comboya yakalanırsan can yakabiliyor denge olarak tam anlamıyla dengeli değil fakat her oyundaki gibi yeteneğe bakıyor.Oyundaki classlar ve sub classların içerikleride dolu dolu birbirinin kopyası değil.Bana göre oyunun tek eksik yanı openworld olması o kadar dungeon bazlı içeriğin bol olduğu oyun arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar Merhabalar,

Oyunun Rus versiyonunu indirdim, vpn'de kurdum ancak oyna tuşuna basınca herhangi bir şey olmuyor. Görev yöneticisinde 1-2 saniyeliğine gözüküyor sonra tekrar yok oluyor, silip tekrar yükledim başka vpnle vs. denedim ancak oyunu açmayı başaramadım. Sistem gereksinimleri bakımından da bir sıkıntı yok. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı?
  • Vovien kullanıcısına yanıt
    Selam, Windowsun kendi virüs koruma programını ve güvenlik duvarını devre dışı bırakıp tekrar dene. Ben de senin yaşadığın problemi yaşadım, bu şekilde çözdüm.
  • Vovien kullanıcısına yanıt
    Oyunun çalışmasını engelleyen overlay programı olabilir örnek olarak razer surround afterburner bu tarz programları kapatırsanız giriş yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vovien

Arkadaşlar Merhabalar,

Oyunun Rus versiyonunu indirdim, vpn'de kurdum ancak oyna tuşuna basınca herhangi bir şey olmuyor. Görev yöneticisinde 1-2 saniyeliğine gözüküyor sonra tekrar yok oluyor, silip tekrar yükledim başka vpnle vs. denedim ancak oyunu açmayı başaramadım. Sistem gereksinimleri bakımından da bir sıkıntı yok. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı?
    Play butonun yanında dosyaları doğrula gibi bi şey var, onu dene bi. Bende de öyle bi problem olmuştu, o şekilde düzeldi.

• Cevaplar için teşekkür ederim, evet MSI Afterburner ve RivaTurnerStatistics programları yüzünden bu sorun oluyormuş. Onları kapatınca düzeldi ve oyuna girebildim, aynı sorunu yaşayan arkadaşlar deneyebilirler.
  • Yok mu bu oyunu androidde oynayabilen?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.