Şimdi Ara

LOST ARK (Diablo Killer)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
1.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koreli bir firma tarafından geliştirilen Lost Ark; hack&slash tarzı oynanışı ve içerisinde barındırdığı MMO ögeleri ile şimdiden diablo killer olarak adlandırılıyor........

• Oyun gercekten cok başarılı gibi gözüküyor heyecanla yeni videolari ve yazıları bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diablo 3. oyunla kendi kendini kill etti zaten.
  • Ne Zaman Geliyormuş?
  • Bu oyun Diablo 4 den iyi!
  • yine bir xxx killer! lol
  • Oyun yapıyorsun bari kendine özgü bir şey yap... Ne böyle devil hunter falan yakışıyor mu ? Öteki hatun da monk çakması ve diğerleride ayartma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuckFou -- 25 Kasım 2014; 15:33:59 >
  • Merhaba, animasyon ve grafikler çok başarılı görünüyor; uzakdoğu yapımlarını seven biri olarak çok hoşuma gitti açıkçası. Diablo'nun en büyük üstünlüklerinden biri olan vuruş hissi ve tokluğu bu videodan bile hissedilebiliyor.
    Yalnız, loot yok galiba. :) olmazsa olmaz...
    Bu arada, neden killer olsun yahu, benzerleri ve rakipleri çıksın ki insanlar için seçenek, yerinden kımıldamayan halinden memnun kimi firmalar için de hareket sebbei olsun :) değil mi ama...

Ek: Videonun tamamını seyrettim, loot var fakat yaratıklardan düşmüyor, diablo'daki grift benzeri bir durumla son boss ya da cisimlerden çıkıyor galiba. Bu oyun dehşet bir şey olacak gibi, Diablo ile kıyaslamak iki oyuna da haksızlık olur, bu videoda görünenlerden hareketle dahi Lost Ark'ın çok daha geniş bir oyun ortamı ve seçenek sunduğu anlaşılıyor... Görebildiğim kadarıyla çok parlak fikirler ve oynanış şekilleri getirmişler, özellikle buz kıran gemiler ve müzikle aktif edilen bitkilerin olduğu kısım, içki içme yarışı ve kart oyunu ile kollezyum ksımları çok hoşuma gitti açıkçası; Cinematic dungeon ise tek kelimeyle dehşet bir şey olmuş! Bravo Koreliler'e...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 25 Kasım 2014; 22:29:26 >

• Katıksız Manyak! kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmaya gelmiştim
  • Şu diablonun neyinden zevk alıyonuz bir türlü anlamıyorum ? Önüne geleni öldürmenin neyi zevkli. Gözümü kapatıp wasd'ye rasgele basıp, sol mousa da sürekli tıklasam oyun biter. Mantık yok zeka yok oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: axeles

Şu diablonun neyinden zevk alıyonuz bir türlü anlamıyorum ? Önüne geleni öldürmenin neyi zevkli. Gözümü kapatıp wasd'ye rasgele basıp, sol mousa da sürekli tıklasam oyun biter. Mantık yok zeka yok oyunda.

Ben direk Hack and Slash türünü sevmiyorum ama seven var demek ki bu oyunlar yapılıyor. Hepsinin alıcısı var
  • Bu tür yeni hacknslash oyunlar çıktığında sürekli diablo killer, diablo artık bitti yok öyle yok böyle gibi türlü türlü haberler çıkıyor, her seferinde de aradan biraz zaman geçince o çıkan oyun unutulup gidiyor

Oyun ile ilgili olarak oyun güzele benziyor ama çıkıp oyunu oynamdan kesin olarak birşey diyemeyiz :D
  • Koreliler yaptıysa oynanır:D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel oyun
  • 2016'dan önce gelmez bu.
  • 2016 da avrupa betalari baslar. O zamana dek black desert

• Bu oyun Diablo'yu 4'le çarpıp 8'e böler. İçerik açısından pek sıkıntı çekmeyecek gibi duruyor ancak konu olarak yavan MMO'lar gibi mi, yoksa şöyle güzel bir Single Player tadında mı olacak, merak konusu...
  • Şöyle bir güncelleyelim madem konuyu.Videonun yaklaşık olarak 3. dakikasından 7. dakikasına kadar sınıflarla ilgili kısaca tanıtım yapmışlar, skilleri filan görebilirsiniz.O Summoner'ın skilleri nedir öyle?

E3 fuarında 16 Haziran tarihinde bayağı bi bilgi vereceklermiş oyunla ilgili.

• Diablo killer olarak çıkış yapıyolar ama 1 yıl içinde adları unutuluyor Diablo hala oynanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 15 Mayıs 2016; 15:33:48 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.