Şimdi Ara

Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder (Batı Konferansı Yarı Final Eşleşmesi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
2.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder (Batı Konferansı Yarı Final Eşleşmesi)

(En Son Oy Tarihi: 17.5.2014)
Giriş
  • O yumruğu saymadım bile sezon içinde bi patlattı bu sonuncusunu nasıl atladılar anlamadım zaten.
    Griffin'in mankenlerle ilişkisini kıskandı heralde hadım etmeye çalışıyor
  • Cp biraz da imaj reklam olarak on plana cikarilmis biri. Ben de biliyorum pg olarak ilk 3te oldunu. Ama hakkini veremiyor hakkini veren adam parker gibi olur.

Magic olsaydi paulun yerinde lac coktan sampiyon olurdu. Payton iverson robertson jerry west gibi efsaneleri izledikten sonra bu kadar havaya sokulan ovulen cp basinda brooks olan kd rw harici dogru durust oynayacak adam olmayan daginik okcden en kritik macta 20 sayi fark yiyosa paul sandimiz kdr buyuk degil demekki .

Lac nbain en iyi kadrolarindan biri ama finale bile cikamiyo.
    İyi bir rondo ve rose cpdan daha iyidir.
    Sagi solu belli olmasa da westbrookta bunlari eler seri sonunda hak verirsiniz yorumlarima.

Su an en begendigim gard parker.
    Paulu bana laf atmaya calisan genclerden iyi biliyorum finallerde kayboluyo yoksa ben de severim paulu.

Evet LJ 'ye hadsizlik eden yorumlarim oldu eskiden.
    LJ yi bile elestirdim.
    Sabah kalkinca hatirlamadim.
    Malum o geceyi hala hatirlamiyorum.
    Kafam dumanliydi cok ucmusum o gunlerde.
    Allstar zmnlariydi heralde.
    Lebronu ben en az kendim kdr severim.
    O gun birinin yorumuyla gereksiz gaza gelmisim kafa ucuk zaten.

Bu tatsiz konulara girmicektim ama heryerde sizi cekemeyen kiskanc kotu niyetliler pusuda bekliyor aylar onceki mevzuyu yuzunuze vurmak icin nobette bekliyorlar. Neyse bu konulari da geride
    birakmak en iyisi zaten utanci kendiniz yasiyosaniz yanlisinizi biliyosaniz bu size en iyi cevaptir.

Miami yine sampiyon olsun diye her gun benim kadar bunu isteyen dileyen yok.
    İddaada bile her gun cebimde ne kadar param varsa heat sampiyonluguna yatiriyorum.
    Neyse buraya kardeslerimiz takiliyo ornek almasinlar sonra bizi kumar kotudur ozenmeyin.

Hesabi yaza yenileyecem zaten simdi yogunum uni hazirlaniyoruz lys ygs bir girelim uniye sonra foruma da daha cok bakabilcem.

Bu seride okcyi sansli goruyorum yine soyluyorum cp kazanmiyor brooks denen basket fakiri ayni forumda benimle tartismaya calisanlar kdr basketten anladigi icin doc rivers gibi basket prof u karsisinda takimini yere batiriyor.

Cp u severim ama elestirmemin sebebi miamiye spurse falan yani zaten sampiyon olan bir takima gitmesse sampiyon olamayacak hicbir zaman kiziyorum dogal olarak.

Dun mac baslamis oyle bir basladi ki devreye 30 sayi fark olcak sandik yenmis sonra yenceksin tabi karsinda westbr durant haricinde bu seviyenin oyuncusu yok kocta malum liseli brooks zaten.

Bu kadar buyuk misyonlar yuklenen bir pg sana hic guven vermiyosa burda bunun en iyiligi komik gelir bana sadece. Griffin daha onemli bu takimda. Yine soyluyorum paul iyi ben de biliyorum ama cok iyi diye bir imaj yaratiliyorsa daha cok calismali bunun icin. Su an parkerin yaptiginin yarisi kadar en fazla.

Bu seride favorim okc yine de benle inatlasip forumda ünlenmeye calisanlara scott brooks dayiya inat bu okc eleyecek clippersi gorursunuz. Batiyi sas ya da okc alir.

Mia sampiyon olur.
    Miaya iddada basan ben de zengin olurum. !
    Olay bu.. (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paulu bana laf atmaya calisan genclerden iyi biliyorum finallerde kayboluyo yoksa ben de severim paulu.

cümledeki gencler ifadesini görüp nickdeki 93 gördüm.Yetti bana
  • Ben de Miamiliyim birader sen rahat ol, bukalemunluğu değiştirmez bu habire onun bunun lafına gaza gelip duruyorsun yaşın 93lüysen bile biraz olgun ol şu yazdığın paragrafa bak sanki NBA'e girmeye hazırlanan dünyanın kaderini değiştirecek bir insanmış gibi yazmışsın gerek yok böyle şeylere gerek yok ingilizce yazmaya burda herkes Türk
  • bu gece maç 4.30da cnntürkte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEAM ONE #OKC
  • nedense lac sevmiyorum başkanı da ırkçı ama hala zenciler kol geziyor clippersta. ben okc diyorum
  • Silver emri vermis maci OKC alsin diye. O topun Jackson dan ciktigini gormemek icin mal olmak lazim. Son foulde ayri bir komedi.
  • Hakemler bir tarafa Chris Paul rezalet bir maç sonu oynadı. Hiç yakıştıramadım.
  • OKC liler bundan sonra hic hakem diye aglamasin. NBA tarihinin en buyuk sikesi yapildi resmen. 01 Kings-Lakers macindan bile beter.
  • Replay sisteminin degismesi gerektigini bu yuzden soyluyordum en basindan beri.

Hakemler replaya baktiktan sonra sadece topun kimden ciktigiyla ilgili karar vermemeli. Eger replayde faul gorurlerse bunu da calabilmeliler cunku diger turlu boyle sorunlar ortaya cikiyor. Jackson'dan cikan topta net bir sekilde Jackson'a faul vardi ve hakemler de bunu bildigi icin top Jackson'dan cikmasina ragmen topu Clippers'a veremediler.

Eger hakemlerin replaye bakip faul calma haklari olsa o pozisyonda faulu calarlardi ve kimse de topun kimden cikip cikmadigiyla ilgilenmezdi ki olmasi gereken de bu.

Gerci o pozisyona ragmen Clippers maci elleriyle verdi dersek yanlis olmaz. Hele hele CP3 resmen son 1 dakika icinde o kadar sacmaladi ki sasirmamak elde degil. Westbrook'a yaptigi faul konusunda ise tek diyebilecegim CP3 bunu hep yapiyor. Golden State serisinde maclardan birinde yine son saniyede Steph Curry'e faul yapmisti cok net bir sekilde ama hakemler de calacak yurek yoktu. Simdi faul yapilan oyuncu Westbrook olunca hakemler kuzu kuzu caldilar faulu. Hakemler adam olsa o seriyi Golden State hakkiyla kazanacakti ve Clippersli oyuncular maclari evlerinden izliyor olacaklardi. Valla Clippers'i hem sevmiyorum hem de zaten Golden State'i hakederek yenmediler o yuzden OKC'nin kazanmasina sevindim.

Spurs bu serinin galibini WCFde soyle bir supurse tadindan yenmez valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChicagoBound

Replay sisteminin degismesi gerektigini bu yuzden soyluyordum en basindan beri.

Hakemler replaya baktiktan sonra sadece topun kimden ciktigiyla ilgili karar vermemeli. Eger replayde faul gorurlerse bunu da calabilmeliler cunku diger turlu boyle sorunlar ortaya cikiyor. Jackson'dan cikan topta net bir sekilde Jackson'a faul vardi ve hakemler de bunu bildigi icin top Jackson'dan cikmasina ragmen topu Clippers'a veremediler.

Eger hakemlerin replaye bakip faul calma haklari olsa o pozisyonda faulu calarlardi ve kimse de topun kimden cikip cikmadigiyla ilgilenmezdi ki olmasi gereken de bu.

Gerci o pozisyona ragmen Clippers maci elleriyle verdi dersek yanlis olmaz. Hele hele CP3 resmen son 1 dakika icinde o kadar sacmaladi ki sasirmamak elde degil. Westbrook'a yaptigi faul konusunda ise tek diyebilecegim CP3 bunu hep yapiyor. Golden State serisinde maclardan birinde yine son saniyede Steph Curry'e faul yapmisti cok net bir sekilde ama hakemler de calacak yurek yoktu. Simdi faul yapilan oyuncu Westbrook olunca hakemler kuzu kuzu caldilar faulu. Hakemler adam olsa o seriyi Golden State hakkiyla kazanacakti ve Clippersli oyuncular maclari evlerinden izliyor olacaklardi. Valla Clippers'i hem sevmiyorum hem de zaten Golden State'i hakederek yenmediler o yuzden OKC'nin kazanmasina sevindim.

Clippers'ı sevmediğin zaten açık. Westbrook'a yapılan ne faulünden bahsediyorsun sen?O pozisyonun öncesinde Paul'a çalmadıkları taktik faul ne olacak?Az elinizi vicdanınıza koyun,böyle büyük bir sahtekarlık,emek hırsızlığı olamaz.Heriflerin aldıkları maçı,hakemler ellerinden aldı,karşıya verdi.Bu,bu kadar nettir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

quote:

Clippers'ı sevmediğin zaten açık. Westbrook'a yapılan ne faulünden bahsediyorsun sen?O pozisyonun öncesinde Paul'a çalmadıkları taktik faul ne olacak?Az elinizi vicdanınıza koyun,böyle büyük bir sahtekarlık,emek hırsızlığı olamaz.Heriflerin aldıkları maçı,hakemler ellerinden aldı,karşıya verdi.Bu,bu kadar nettir.

Yandan olan cekimi izlersen Paul'un temasini gorursun gayet net bir sekilde. Bu hareketi zamaninda Danny Ainge cok yapardi. Dirsek kismin temas uygulayarak sutu bozardi ve hakemler genelde el kismina odaklandiklari icin faulu kacirirlardi. Dedigim gibi Paul bunu hep yapiyor. Golden State serisinde de Curry'e karsi kac kere yapti. En onemlisi o bahsettigim mac sonu pozisyonunda Curry'e yaptigi net fauldu.

Hakemler Golden State'in aldigi maci Clippers'a verirken kimse vicdandan bahsetmiyordu nedense. Golden State resmen tum seri boyunca dograndi simdi kalkmis vicdan diyorsun. O seriyi kazanmayi hakeden takim Golden State'di. Yani anlayacagin Clippers zaten burda olmayi haketmiyor. Bir onceki seriyi hakem destegiyle kazanan takimin simdi hakemlerden yakinmasi ironik.

Bu arada Clippers'i sevmiyorum dedim ama OKC'yi de sevmiyorum. Fakat dedigim gibi Clippers burda olmayi zaten haketmiyor. O yuzden vicdan, emek hirsizligi gibi komik laflar etme. Clippers'in yenilmesine sevindim, elenirlerse daha cok sevinecegim. Sonra WCF'de de Spurs'u destekleyecegim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

quote:

Yandan olan cekimi izlersen Paul'un temasini gorursun gayet net bir sekilde. Bu hareketi zamaninda Danny Ainge cok yapardi. Dirsek kismin temas uygulayarak sutu bozardi ve hakemler genelde el kismina odaklandiklari icin faulu kacirirlardi. Dedigim gibi Paul bunu hep yapiyor. Golden State serisinde de Curry'e karsi kac kere yapti. En onemlisi o bahsettigim mac sonu pozisyonunda Curry'e yaptigi net fauldu.

Hakemler Golden State'in aldigi maci Clippers'a verirken kimse vicdandan bahsetmiyordu nedense. Golden State resmen tum seri boyunca dograndi simdi kalkmis vicdan diyorsun. O seriyi kazanmayi hakeden takim Golden State'di. Yani anlayacagin Clippers zaten burda olmayi haketmiyor. Bir onceki seriyi hakem destegiyle kazanan takimin simdi hakemlerden yakinmasi ironik.

Bu arada Clippers'i sevmiyorum dedim ama OKC'yi de sevmiyorum. Fakat dedigim gibi Clippers burda olmayi zaten haketmiyor. O yuzden vicdan, emek hirsizligi gibi komik laflar etme. Clippers'in yenilmesine sevindim, elenirlerse daha cok sevinecegim. Sonra WCF'de de Spurs'u destekleyecegim.

Bu mu yani? Sana göre yapılan bir hata ancak tekrar hata yaparak düzeltilir. Boş versene. Bu maç Nba tarihinin yönetilen en kötü playoff maçıdır.sen Gsw'dan yakınsan da yakınmasan da. . Kime ne anlatıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Chris Paul'un kaybettigi topta pek bir foul yoktu bence 2 sayi ondelerken. Son pozisyonda asil Jackson foul yapti, onu calmadilar. Paul topu bir nevi foulden dolayi kaybetti.
  • Pantherus IV kullanıcısına yanıt
    Sen belli ki Clippers'i destekledigin icin su an sinirinden adam gibi dusunemiyorsun. Eski mesajlarimi oku bu forumda NBA hakemlerini ve karar sistemini benim kadar elestiren kimse yoktur.

Kac kere dedim replay sisteminde fauller de calinabilmeli diye. Hakemlerin replaye bakip faul calma hakki olsa Jackson'dan cikan topu kimse tartismiyor olacakti cunku o pozisyonda cok net bir sekilde Jackson'a faul var. Yani o pozisyonda topu asil Thunder'dan alip Clippers'a vermek haksizlik olacakti ve bu yuzden de hakemler topun Jackson'dan ciktigini gormelerine ragmen topu Clippers'a veremediler.

Paul'un Westbrook'a yaptigi 3luk pozisyonunda tartisacak bir sey gormuyorum. Net bir sekilde temas var. Hakemlerin bu pozisyon hakkinda bir standarti yok dersen o zaman hak veririm cunku bazen caliyorlar bazen calmiyorlar. Fakat bu pozisyonun net bir sekilde faul oldugu gercegini degistirmiyor. Dedigim gibi Paul bir onceki seride aynisini Curry'e 20-30 kere yapti ama 3-4 tanesini anca caldilar.

Bunun disinda hakemleri ne kadar tartissak da maci Clippers kendi elleriyle verdi OKC'ye. CP3 3-4 tane cok basit top kaybi yapti ki ancak 1 tanesinde belki faul var mi yok mu diye tartisilabilir. Digerleri tamamen kendi sacmalamasiydi ki mactan sonraki aciklamasinda da soyledi. Doc ise oyuncularina sureye oynamalarini soyleyerek cok buyuk hata yapti. Clippers sureyi eritmek yerine kendi oyunlarini oynamaya devam etselerdi bu maci vermezlerdi.

• quote:

Sen belli ki Clippers'i destekledigin icin su an sinirinden adam gibi dusunemiyorsun. Eski mesajlarimi oku bu forumda NBA hakemlerini ve karar sistemini benim kadar elestiren kimse yoktur.

Kac kere dedim replay sisteminde fauller de calinabilmeli diye. Hakemlerin replaye bakip faul calma hakki olsa Jackson'dan cikan topu kimse tartismiyor olacakti cunku o pozisyonda cok net bir sekilde Jackson'a faul var. Yani o pozisyonda topu asil Thunder'dan alip Clippers'a vermek haksizlik olacakti ve bu yuzden de hakemler topun Jackson'dan ciktigini gormelerine ragmen topu Clippers'a veremediler.

Paul'un Westbrook'a yaptigi 3luk pozisyonunda tartisacak bir sey gormuyorum. Net bir sekilde temas var. Hakemlerin bu pozisyon hakkinda bir standarti yok dersen o zaman hak veririm cunku bazen caliyorlar bazen calmiyorlar. Fakat bu pozisyonun net bir sekilde faul oldugu gercegini degistirmiyor. Dedigim gibi Paul bir onceki seride aynisini Curry'e 20-30 kere yapti ama 3-4 tanesini anca caldilar.

Bunun disinda hakemleri ne kadar tartissak da maci Clippers kendi elleriyle verdi OKC'ye. CP3 3-4 tane cok basit top kaybi yapti ki ancak 1 tanesinde belki faul var mi yok mu diye tartisilabilir. Digerleri tamamen kendi sacmalamasiydi ki mactan sonraki aciklamasinda da soyledi. Doc ise oyuncularina sureye oynamalarini soyleyerek cok buyuk hata yapti. Clippers sureyi eritmek yerine kendi oyunlarini oynamaya devam etselerdi bu maci vermezlerdi.

Clippers'ı desteklemiyorum,objektif olarak haklının yanındayım.Bu maç,çalınıp,verildi mi Okc'ye?Verildi.Bitti.

• Paul harbiden foul yapmis orda. Fikrimi degistirdim Kings-Lakers maci kadar kotu degil Chris Paul gibi bir adam nasil boyle malliklar yapar akil alir gibi degil. 2 sayi ondesin zaten topu tutsan gelip foul yapicaklar abuk subuk isler yapmaya kalkiyorsun. Westbrook un o sacma sapan sutu sokma ihtimali zaten cok dusuk sanki blocklama ihtimalin var orda gidip foul yapiyorsun. Chris Paul un malliklariyla kaybedilmis bir mac. Hakemlerin macin kaderini degistirdigi kesin ama. Jackson a yapilan foulu calsalar 100 de bir olcak bir senaryo olmadigi surece skor berabere olup veya onde olup son top Clippers a kalicakti. Mac en kotu sartlarda uzatmaya giderdi. Clippers oturup aglasin simdi. Ordan mac veriyorlarsa bir ust tura cikmasinlar zaten.
  • quote:

Posta kutusunun anahtarini evde biraksana. Mesaj attim gormedin heralde. Lazim yarin

• Ben maclari izlerken hakemleri kurallari ne kadar iyi uyguladiklarina gore degil maca ne kadar etki ettiklerine gore degerlendiririm. Zaten hakemlerden surekli sikayet etmemin ana sebebi de budur. NBA'in o kadar sacma sapan kurallari var ki hakemler o kurallari uygulayacagim derken maclarin icine ediyorlar.

Mesela Jackson'dan cikan pozisyonda eger top Clippers'a verilseydi iste asil ben o zaman hakemleri elestirirdim. Topun Jackson'dan cikmasinin sebebi zaten Barnes'in Jackson'a faul yapmasi. Barnes faul yapmasa top zaten cikmayacakti.

Simdi kurallar diyor ki hakemler replaye baktiktan sonra faul ile ilgili bir karar veremezler, sadece topun kimden cikip cikmadigina bakabilirler. Bu kadar sacma bir kural mi olur? O pozisyonda topu Thunder'dan alip Clippers'a vermek asil haksizlik olurdu benim gozumde. Orda asil olmasi gereken Jackson'in 2 serbest atis kullanmasiydi ama hakemler faulu es gectiler. Hem emekten vicdandan bahsedip sonra bu pozisyonda topun Clippers'a verilmesi gerektigini soylemek neyin kafasi ben de onu anlamiyorum.

Yani hakemler her ne kadar o pozisyonda kurali yanlis uygulasalar da ilk basta yaptiklari hatayi bir nevi 2. bir hatayla duzelttikleri icin o pozisyonda buyutulecek bir sey yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.