Şimdi Ara

Loris Karius Gerekli miydi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet şl finalinde real madrid e kupayı hediye etti resmen ama herkes hata yapar muhtemelen benzemayı görmeyerek benzamanın önüne top vermesinden sonra morali iyice bozuldu. Geçen bizim maçta necipin gol yedirmesi gibi. Umarım benzer hatalarla karşılaşmayız.
  • Türkiyeye gelsin ben bile rahat bırakmam.

Karius kesinlikle kötü bir kaleci değil. 1 maçta hatası oldu diye tüm maçlarına vurmak hiç olmaz. 99 maça çık. Bir çoğunda takımı kurtar. 1 maçta gel saçma sapan goller ye. Sonra bu kaleci kötü. Kesinlikle yapılmaması gereken bir hareket.

Karius eminim kendini çok hızlı şekilde toparlayacaktır. Adam Premier Lig'den geliyor daha ne olsun. En iyi forvetlere karşı mücadele vermiş.Gelirse, Türkiyeye kısa süre içerisinde uyum sağlayacaktır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 22 Ağustos 2018; 9:54:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Türkiyeye gelsin ben bile rahat bırakmam.

Karius kesinlikle kötü bir kaleci değil. 1 maçta hatası oldu diye tüm maçlarına vurmak hiç olmaz. 99 maça çık. Bir çoğunda takımı kurtar. 1 maçta gel saçma sapan goller ye. Sonra bu kaleci kötü. Kesinlikle yapılmaması gereken bir hareket.

Karius eminim kendini çok hızlı şekilde toparlayacaktır. Adam Premier Lig'den geliyor daha ne olsun. En iyi forvetlere karşı mücadele vermiş.Gelirse, Türkiyeye kısa süre içerisinde uyum sağlayacaktır diye düşünüyorum.
    Hocam yanlış anlaşılabilir dikkat et

• Bu riski göze aldım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Bu riski göze aldım ben.
    Tamam o zaman sorun yok
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    Oh be bunu görmeye gelmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loris Karius Gerekli miydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Iste bu resim icin konuya girdim gidiyorum.

:D
  • Helal olsun Beşiktaş'a, çok iyi bir kaleci aldı.

Geçen senenin en iyi kalecileri Göztepe ve Beşiktaş ta idi. En kötü kaleci ise bizde ne yazık ki.

Bu arada Muslera eski Muslera değil. Sneijder ve Muslera nın şampiyon yaptığı sene mükemmel oynamıştı fakat daha sonra özellikle geçen sene büyük bir düşüş yaşadı.

Karius psikolojik olarak toparlarsa ligin en iyi kalecisi olacaktır.

• Albatros u bilmem ama şahin den Mercedes e geçiş yaptınız

• Futbolcu avcısı mankenler tipe bakmıyorlar ki..Ali Eren in iki hatun ile beraber dağıtmış görüntülerini hatırlıyorum..

Kaldı ki Karius un sevgilisi fln da geldi beraber

• Tolga'dan olsa olsa devekuşu olur .. Karius en sağlam kalecidir şu an Türkiye'de ..
  • Talihsizligi hatayi en onemli macta yapmis olmasi. Yoksa muslera ninda degaji selcuga carptirip gol yemisligi var, lig maciydi yanilmiyorsam.. macin onemi buyuk olunca cokuntu de buyuk oluyor.

Sari oglan toparlanip cok faydali olacaktir.

• Tolga Zengin ile sezon bitmezdi beyler.
  • ŞL Finalinde ki baskıdan sürekli hatalar yapan Karius'u Türkiye Ligi'nde ki baskıdan sonra düşünemiyorum.

Hüsran olacak bence.
  • Hahahahaha su adam kendi takiminiza geldi diye ligdeki en iyi kaleci ilan ettiniz. Adama cl macindan sonra demedigini birakmayan taraftarlar kendi oyuncusuna sahipleniyor iste taraftar dedigin boyle olur

• hadi köyüne dostum bunu diyecek son adamlar sizsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

hadi köyüne dostum bunu diyecek son adamlar sizsiniz
    Hehe

• benzema malından yediği golü aklımdan silmek zor olacak. ama yinede güveniyorum kendisine. kloop'un hakkında söyledikleri kayda değer.
  • Tolga ile bütün sezon zor geçerdi Beşiktaş için. Finalde yaptığı hatalar herkesin malumu ama final oynayan takımın kalecisiydi sonuçta Karius.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.