Şimdi Ara

lords of the rings

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bu oyun serileri çok iyi bir makine istermi acaba
    mesela celeron 1000 196 ram geforce2 mx400 bi sisemde çalışırmı
    (çok iyi performans açısından değilde sadece kötü bile olsa öalışması açısından)
    oynayan varsa bi yardım edebilirmi ona göre alcam da

• hangi oyun??

LOTR'ın birçok oyunu var, WoTR'dan mı bahsediyorsun, RoTK'dan mı, Battle for Middle Earth'ten mi, FoTR'dan mı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordGunthar

hangi oyun??

LOTR'ın birçok oyunu var, WoTR'dan mı bahsediyorsun, RoTK'dan mı, Battle for Middle Earth'ten mi, FoTR'dan mı...

SAglam sıralamıs seriyi WOTR ROTK FOTR BATTLE
  • soru olmaz. hiç birinde olmamalı yani.ben oynadım ordan biliyorum.
  • Lord of Drinks
  • quote:

Orjinalden alıntı: qwerttytuopas

Lord of Drinks
  • battle for middle earth
    fellowship of the ring
    return of the king ve
    war of the ringden bahsediyorum

bir e oynayan varsa hangisi en güzeli
  • hepsinin TARZI FARKLI DEGILMI YAHU STRATEJI - THIRD PERSON FALAN??? EN GUZELI DERKEN??? NEYE GORE???
  • rotk en güzeli
  • ben battle'ı oynamadım ama diğerleri arasında en güzeli rotk, tartışmasız
  • ya uzun zamandır uzak kaldım lotr serisine ama battle of the middle earth ps2 için çıkan bi oyun deilmiydi? pc versionuda çıktımı?

ayrıca pek oynayabileceğinizi sanmıorum, FOTR bi yere kadar ama ROTK biraz kasar gibi
  • çalışır fakat özellikleri birhayli kısman gerekebilir.
  • abiler teşekkürler rotk aldım çalışıyor sayenizde güzel bi oyun oynadım

uzun zamandır oynamıyordum özelliklerini fazla kısmadım genede canavbar gibi çalışyor
  • Rotk rahat çalışır fakat Battle for middle earth çok iyi sistem istiyor ve strateji olarak çok iyi yapılmış bir oyun.Gereksinimlerinin hakkını vermekte.
  • LOTR:Tje Fellowship of the Ring adlı oyunun ağaçla savaşma bölümünü yenemiyom yardım
  • Battle For the Middle Earth serisini çalıştırmaz diğerlerini çalıştırabilir
  • BFME 2: Çalışmaz (SM 1.1 ve üstünü istiyor).

BFME 1: Çalışır; ama düşük ayrıntıda oynamak gerekir (açıkçası, 192 MB bellek zaten başlı başına bir sorun). (En düşük 256 MB gerekir diyor oyun. Ama, bunu açmama sebebi yapacağını sanmıyorum. 256 MB bellekli sistemde BFME 2 düşük ayrıntıda rahat çalışıyor çünkü.)

War of The Ring: Çalışır; ama fena kasar. Optimizeyle ilgili sorunları olan bir oyun zaten.

Fellowship'i bilmiyorum. Uyduruk bir oyun olduğu söyleniyordu. Sanırım denemeye değmez (rahat çalışabilir, o ayrı).

-----------

Ekleme: E yuh artık. Bu kaçıncı hort belam bilmiyorum. Ne diyeyim:)

Benzer bir sistemin durumunu merak eden olursa diye iletimi silmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 2 Eylül 2007; 19:14:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.